Jump to content

Serie A


Zagrivuk

Recommended Posts

Ako je tako,iscimaj Galijanja da uzme Grigeru i Salihamidzica.Dace ih Juve za dzabe.

 

Тај је још у Јувентусу???

 

Abijati

ODBRANA: Abate, Tijago Silva, Mekses ako je to stvarno istina (tu su i Nesta, Jepes, Legrotalje i Zambrota u cvetu starosti), levo Emanuelson (Antonini)

 

SREDINA: Boateng, Pirlo (mada bi morali da ispljunu pare za Gurkufa, a ne da kenjaju kako žele da ga dovedu), Bomel (tu su još Gatuzo, Flamini, Ambrozini, Sidorf u cvetu starosti))

 

NAPAD: Kasano (Pato), Ibra, Robinjo (genije Inzagi u cvetu starosti)

 

У том страшном тиму има једно 3-4 играча који нешто вреде. Одбрана је посебан хорор,ту би Рељић и Микић били конкурентни.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

au Karnisero al' si lupio, ti znaš bolji tandem centralnih bekova od Silve i Neste? To ćeš veoma teško naći, Vidić vadi Mančesterovu odbranu i to je to što se Engleske tiče, u Španiji Barselona ima dobar par.

 

Silva i Vidić, najjači centralni bekovi na planeti.

 

Naravno da odbrana treba da se pojača, zato i traže Ramosa za desnu stranu (ili čak i centar, jer Nesta je mator), ali daleko od toga da je odbrana ''horor''.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

Thiago Emiliano da Silva, (born September 22, 1984), commonly known as Thiago Silva, is a Brazilian footballer who currently plays as a centre back for Italian Serie A club Milan.

 

Protiv Totenhema je igrao zadnjeg veznog zbog raznih povreda u timu, i on može i to da igra, ali je u stvari centralni bek.

 

Sad ti sudiš o Silvi na osnovu jedne utakmice, bolje da pratiš to malo bolje.

 

Uostalom, samo genije je sposoban da igra i centralnog beka i zadnjeg veznog, i oba besprekorno.

 

Bar je Milan poznat po tome, i Abate je bio desno napadačko krilo, a protiv Totenhema igrao desnog ofanzivnog beka.

 

Neozbiljna lekcija završena za danas :haha:

 

EDIT: i zvaničan sajt potvrđuje da je Silva odbrambeni igrač.

 

PKĆĆ :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Centralni bek = stoper

Bek = bek

 

Nauci terminologiju,mani se tih vikipedija gluposti.

 

Ne,ja ne sudim o Silvi na osnovu jedne utakmice,vec gomile utakmica koje sam gledao.On je dobar stoper,ali je daleko od genijalnog.A ovo o najboljem stoperskom tandemu na svetu ne bih da komentarisem,to je zaista smesno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

To ćemo videti koliko je genijalan, tako da je bespredmetno sada se raspravljati oko toga, možda te podsetim ovih nebuloza koje si napisao sledeće sezone.

 

Ja još nisam čuo ko to ima bolji par srednjih bekova )osim što ponavljaš da ih ima red je da čujemo ko su ta gospoda), ne kažem da ih nema, samo na prstima jedne ruke se mogu nabrojati.

 

A što se tiče terminologije, ti koristi ustaške termine (NK Zvezda) a ja ću univerzalne, a ako mi padne na pamet da koristim srpske izraze reći ću srednji bek. Tačka (u prevodu se kaže točka, da se ne zbuniš).

 

@Мита: Фејшл оф Мелиндо

 

Силва јесте добар, али није ни у топ 10 штопера/бекова/како вам воља. Неста је био вансеријски штопер пре неких 7 до 10 година.

 

 

Za Silvu će vreme pokazati, ja tvrdim da je dečko genije.

 

Nesta jeste mator, to se slažem, zato i hoće Ramosa, kojeg bi verovatno postavili za srednjeg beka.

Edited by Bata Životinja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja još nisam čuo ko to ima bolji par srednjih bekova )osim što ponavljaš da ih ima red je da čujemo ko su ta gospoda), ne kažem da ih nema, samo na prstima jedne ruke se mogu nabrojati.

 

To sto ti nisi cuo ko to ima bolji par govori o tome koliko pratis fudbal.Zapravo,koliko pratis klubove sem Milana.

Mancester,Celzi,Inter,Barselona,Real.Eto ti 5 primera.Milan je krs tim,i moras shvatiti da su prvi samo zato je italijanska liga bedna.

 

A što se tiče terminologije, ti koristi ustaške termine (NK Zvezda) a ja ću univerzalne, a ako mi padne na pamet da koristim srpske izraze reći ću srednji bek. Tačka (u prevodu se kaže točka, da se ne zbuniš).

 

U jebote,pa ti si zajebaniji i od Josifa.Vozis Ladu Nivu?

 

Силва јесте добар, али није ни у топ 10 штопера/бекова/како вам воља. Неста је био вансеријски штопер пре неких 7 до 10 година.

 

:da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

To sto ti nisi cuo ko to ima bolji par govori o tome koliko pratis fudbal.Zapravo,koliko pratis klubove sem Milana.

Mancester,Celzi,Inter,Barselona,Real.Eto ti 5 primera.Milan je krs tim,i moras shvatiti da su prvi samo zato je italijanska liga bedna.

 

Brate, jesi li ti možda Nindža kornjača? Ja lepo rekoh da na prste jedne ruke možeš naći bolje ili bekovske tandeme jednakog kvaliteta, na ljudskim rukama se nalazi 5 prstiju.

 

S tim što je Čelzi šupalj pa je morao da kupi Luiza u ovom prelaznom roku, ili to zaboravljaš?

 

Inter: Lusio mator, Kordoba mator, Zaneti premator, Kivu skoro pa mator. Maikon genije.

 

Real Madrid: smešno. Nije da nema potencijala, ali sve su to klinci pored penzionera Karvalja. Pepe i Ramos, super, sve je to solidno ali ne i bolje. Plus pet komada od Barselone.

 

Mančester priznajem, ali vadi ih Vidić.

 

Nisam ni rekao da Milan ima najbolju odbranu na planeti, ali definitivno nije tačno da ima lošu odbranu.

 

A ti izgleda nisi dobro ni pročitao šta sam napisao, rekao sam da su Silva i VIDIĆ najbolji srednji bekovi, ne da su Silva i Nesta najbolji tandem na planeti.

 

Čitaj malo pažljivije i jebale te depresivne aluvijalne ravni, pkćć! :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ti izgleda nisi dobro ni pročitao šta sam napisao, rekao sam da su Silva i VIDIĆ najbolji srednji bekovi, ne da su Silva i Nesta najbolji tandem na planeti.

 

Napisao si ovo:

"au Karnisero al' si lupio, ti znaš bolji tandem centralnih bekova od Silve i Neste? To ćeš veoma teško naći"

 

I zavrsili smo pricu,posto ne planiram da diskutujem sa covekom koji sam ne zna sta misli niti sta pise.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

Dečko, ne vadi stvari iz konteksta, da ne budem morao da te osim podučavanja da je Silva odbrambeni igrač (što nisi imao pojma), i pored nekih etičkih lekcija (jer kad ne citiraš čitavu rečenicu to je vrlo nemoralno), da te još učim i srpskom jeziku, da bi saznao razliku između ''vrlo teško'' i ''nemoguće''.

 

Dakle, čitava rečenica glasi: ''To ćeš veoma teško naći, Vidić vadi Mančesterovu odbranu i to je to što se Engleske tiče, u Španiji Barselona ima dobar par.''

 

Lepo sam priznao da Mančester i Barselona imaju bolje bekovske parove (i odbranu uopšte), treba li prevod na neke jezike iz regiona, mađarski, ustaški? Nadam se da razumeš srpski.

 

PKĆĆ :haha:

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Buraz,ja nisam rekao da Silva nije odbrambeni igrac,vec da nije bek nego stoper.Toliko o tom tvom razumevanju i citanju. :haha:

Rekoh ti,dikusija sa tobom je zavrsena posto si kontradiktoran i sam ne znas sta pises.

 

I smisli neku svoju foru,nemoj krasti Hailove i Mitine.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...