Jump to content

Bundesliga


Geozee

Recommended Posts

Tošić zvanično predstavljen

 

Srpski reprezentativac Duško Tošić zvanično je predstavljen kao igrač Verdera iz Bremena. 22-godišnji igrač potpisao je ugovor na četiri godine. Odbrambeni fudbaler izjavio je da je izabrao da nastavi karijeru u nemačkom klubu jer smatra da će mu to omogućiti dalji napredak.

 

"Uveren sam da je Verder najbolji klub za moj dalji razvoj i da je ovo veliki korak u mojoj karijeri. Želim da se upravi kluba odužim na ukazanom poverenju tako što ću se u najkraćem roku uklopiti u ekipu", rekao je Tošić na zvaničnom predstavljanju.

 

Nekadašnji fudbaler francuskog OFK Beograda i Sošoa, sa kojim je osvojio Kup Francuske, nosiće dres sa brojem 13.

 

"Želim da se borim za titulu šampiona Nemačke i da sa ekipom Verdera ostavim trag u Ligi šampiona", istakao je Tošić.

 

Trener Verdera, prošle sezone trećeplasiranog tima nemačke Bundeslige, Tomas Šaf ocenio je da je njegova ekipa pojačana mladim i dinamičnim fudbalerom sa međunarodnim iskustvom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je Dortmund najgotivniji klub u Bundesligi.Kad sam bio klinac imao sam dres Andreasa Melera.

 

Takođe!

 

Samo što sam imao (imam) ondašnji dres Matijasa Zamera u marker REZEDO boji...

 

Šteta što Borusija sada fura žuto-crnu kombinaciju...klupske boje od pre desetak godina su im bile najlepše ... ujedno i najslavnije!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne lupaj Josipe,oduvijek su imali zuto-crnu boju

 

Uzgred sutra sam u Dortmundu i dajem podrsku MSV Duisburg-u,strasan Mob oko 10000 nasih bice glasnije nego 70 hiljada dortmundovih snobova (vecinom).

 

i sto se lozite samo na ove velike klubove Bayern Dortmund,Schalke,HSV...imaju lovu to stoji, ali prave navijace imaju u svakom slucaju manji klubovi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

NE!

 

Pogledaj tekme iz doba kad su osvojili LŠ,

šortsevi jesu bili crni, ali majice su imale tu marker nijansu...bez pruga naravno.

 

No, čuo sam da kod vas u Nemčiji, St.Pauli ima veoma zle navijače ( nazi skinse)...

eto primer jednog veoma malog kluba, koji je ne tako davno igrao Bundes Ligu.

A gde su sad? :)

 

Jel' Ailton beše prešao u Duisburg ?

 

Od tih sićušnih nemačkih klubova gotivim ekipu sličnog imena - Frajburg. :rockdevil:

Edited by Guitar Solos MaNiAc

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio je haos

MSV citavu utakmicu bolji i sigurniji na lopti a ovi napadali ko muve bez glave.

Stadion nije bas citav isprodat ali i onih 80 hiljadarki je dovoljno za impozantnu kulisu,doduse BVB fanovi su posli kuci vec u 64 minuti... :twisted:

 

@ Tito, Dortmund ima zuto crnu boju od kako su osnovani,doduse svaki njemacki klub ima drugacije boje za dresove kad su u gostovanju,mozda si to vidio...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Бајерн ове године лагааааано осваја Куп Уефе и Бундеслигу. Клосе и Тони су веч почели да се исплаћују.

 

Napokon i da Bayern dobro pazari...i to zasita dobro!

 

Za njih dvojicu su izdvojili summa summarum 22 miliona eur.

 

 

@ Lecter -

Logično zvuči to - ali iako sam tada bio klinac, pratih svaku tekmu ''milionera'' koju sam imao prilike da gledam.

Čak bih i sada mogao da nabrojim najčešću startnu postavu iz tog vremena.

Ako mojim očima ne veruješ - veruj barem vestfalenu.

A onaj rezedo jug na Vestfalenu se ne zaboravlja...

Inače svaki klub, uopšte, mora imati drugačije rezervne klupske boje - samim tim što su ''rezervne'', zar ne ?!

Kakva bre rezervna garnitura, aman!

 

 

Anyway čestitam vam na trijumfu, sasvim zasluženo bili ste bolji, gledah preko Sportkluba.

 

meni samo nije jasno koji qrac su prosledili Pienaara na pozajmicu engleskom Evertonu ?

 

Ni Dortmund više nije ono što je nekad bio. :no:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...