Jump to content

Bundesliga


Geozee

Recommended Posts

Јебем ти Немце и кладионицу. Не знам како је овај проклети Дуизбург последњи, кад год ја одиграм против њих они победе.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Ako Bajern ne bude pazario nesto na leto,u LS ce pusiti karu.

 

 

Bajernu treba prednji vezni,mozda jedno krilo(ne znam kakav je onaj Sosa nije skoro uopste igrao),zadnji vezni...

 

Trebe i malo odbrana da se pojaca,videcemo kakav ce onaj Brazilac da bude.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za prednjeg veznog u Bundesu nema boljeg od Diega. Para ima, samo ne znam da li je voljan da jos uvek igra u Bundesu.

Zadnji vezni je nepotreban. Dolazi Borovski, tu je Olt, moze i Bomel, Demikelis.

 

Odbrana najvise skripi. Lusio najverovatnije ide.. Izjavio je da mu je u Nemackoj hladno. Covek igra 10 godina u Nemackoj, a tek sada mu je hladno. Van Bujten je nepouzdan...ali za ligu vrsi posao. Bilo bi dobro kad bi doveli zaboravljenog Meceldera ili Mertezakera.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zbog Lusija sam se 100 puta iznervirao...majmuncina! Ne mogu da gledam kad oduzme loptu i onda dribla do protivnickog 16-terca.

 

Vart valjda igra po levoj strani. Ispravi me ako gresim. Ta pozicija je dobro pokrivena. Riberi za ofanzivnu i Svajnstajger za defanzivniju varijantu. U svakom slucaju, od viska ne boli glava. Posebno kad je Vart u pitanju. Ne znam kako stoje pregovori Juventusa sa njim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest Karleuš Jelenić

moj dusko ce potpisati za bajern. zato sto je najbolji bek u bundesligi a bajern najbolji klub bundeslige.

jedno s drugim ide,prosta logika!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Алекс Секић

nije valjda da napusta Vader Bremen?!

 

opa sele,ce castis jednom se igra u klubu hasana salihamidzica. secas se predproslog leta one nase dogodovstine sto sam ti pretpricavala na hasanovoj jahti?

ako je bogat ugovor nek je sa srecjom, ispod 200,000 jevreja nedeljno da ne prifata!

uostalom verujem da si ga savetovala takoj nesto slicno,plavusice moja pametna. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...