Jump to content

Bundesliga


Geozee

Recommended Posts

Pročitaj moj potpis i sve će ti biti jasno, davno je jedan od nosećih stubova konstatovao tu činjenicu.

 

Ali ti zaboravljas da sam i ja jedan od nosecih stubova.

 

pa naravno, to je Bata doktor fudbala prvi obelodanio sportskoj javnosti. Naravno, Lemi se nije složio, ali kad je uopšte Lemi bio u pravu...

 

Kada sam ja pricao o Barseloninoj skoli fudbala?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

Kada sam ja pricao o Barseloninoj skoli fudbala?

 

Hm, sad, možda i nisi bio ti, ali neko jeste, jbg sad...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Види га Ефенберг. :bigblue:

 

Ок су ови текстови. Ја први не би испао пичка и отишао у Бајерн да ми је, рецимо, Вердер све пружио и створио од мене играча.

Но, да ли је Бајерн давао шишарке или марке за ове враголане? Да ли је Бајерн присилом гонио клубове да му продају најбоље играче?

Да ли су ти играчи на силу одлазили у Бајерн?

 

Ту се за мене та прича завршава.

Купује онај ко има и ко може.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niko nije nigde isao "na silu", i kao sto se kaze u tekstu:"Ali, ovde nema ništa nedozovljeno. Sve je regulrno. Surovi kapitalizam i zakoni tržišta su uvek na strani moćnih i bogatih. A, u Nemačkoj se samo jedan klub smatra takvim – Bajern!"

 

ali ako je vec tako, barem budite iskreni, a ne price kako je Henes zabrinut za konkurentnost lige, te necemo vise uzimati igrace konkurentima, zdravo je za ligu, te bajern dobrocinitelj "poklanja" pare klubovima da ih vadi iz govana (a onda im uvaljuje kurcinu kada ovi stanu na noge)

licemernije od toga ne moze

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne znam sto toliko napadate Bajern.Pa niko te klubove ne tera da im prodaju igrace.Evo vam primer Bajera,nisu im dali Vidala vec su ga prodali Juventusu.Bajern kupuje ono sto valja i sto im treba.Jeste im jedan od ciljeva da oslabe protivnika,ali to je cilj svakoga kluba na svetu.I sta su oni naterali Borusiju za Gecea?Covek je hteo doci,oni aktivirali klauzulu sa kojom veze nemaju,platili kesa i cao.I sta je tu toliko strasno?Jebote,jel su im ga ukrali i odneli ga za dzabe?Platice posteno i to je to.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Управо то, матори.

Рекао сам да Леми може само једном за 10 година рада да погреши (тада је можда био пијан, па сам му опростио).

 

Добили су огроман кеш, па нека купују шта им је воља. Циљ свих тих играча је да једног дана заиграју у Бајерну. Зашто? Зато што је институција. Молим лепо.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...