Jump to content

LFP


Geozee

Recommended Posts

Di Maria je nula za Bejla. Bejl u Totenhemu i ovaj nisu ista osoba.

 

Di Maria je za Bejla doktor.

 

Porediti igranje u Totenhemu i Real Madridu je budalastina.

 

Bejl je pre Reala dva puta pretrcao Maikona i svi se napalili.

 

nisam nešto primetio da su padali, ali je činjenica da je nekoliko puta propustio da svira očigledne faulove za Barsu, dok je isto tako za Real svirao neke gluposti

 

no, nebitno, bila je do jaja tekma, pa koga na kraju boli kurac za sudiju

 

Barsu je sjebao onaj promašaj Nejmara u prvom poluvremenu, posle kog su odmah primili gol i žestoko pali u igri

 

zato se Real u drugom poluvremenu nije video, bukvalno nisu postojali, osim ona dva Benzemina šuta

 

i bile su one dve kontre u drugom poluvremenu, kada je Mesi oba puta imao slobodnog Suareza na desnoj strani, ali prvi put je šutirao, a drugi put dao loptu Nejmaru koji je bio u lošijoj poziciji

 

sve u svemu, Barsa bila bolja veći deo utakmice, zaslužena pobeda i sada po titulu i LŠ :rockdevil:

 

e da, izneverovao sam kako su dobro Pike i Alveš odigrali, nisam očekivao tako nešto od njih dvojice

 

Jare, ja nisam gledao istu utakmicu kao i ti. Odbrana Barselone je bila kriminalna, Pike i Alves su kanturine teske bili. Real im je u prvom poluvremenu radio sta je hteo, ali su se ispromasivali ko kurve.

 

Nije Barsa bila bolja veci deo utakmice, bilo je podjednako, realan rezultat bi bio neresen. Ali jebiga, kara banana.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

jebem li ga, Pike je u drugom poluvremenu doktorski odigrao, daleko iznad standardnih njegovih partija

 

mnogo je kriminalnija bila odbrana Reala u nastavku, Mesi i Nejmar su se šetali kako su hteli, plus je Alba par puta bez problema uletao iza leđa ovima

 

a i kapiram da bi Real bio demoliran da Nejmar nije promašio to na 1:0

 

jeste da se Kasiljas raspada ove sezone, ali ih je spasio sinoć (imao one dve odlične odbrane Mesiju i Albi)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posto su Suarez, Nejmar, Buskec, Maskerano, Dani Alves i recimo Djordi Alba, da ne nabrajam dalje, opste-poznata gospoda i bastioni fer pleja, velikani sportskog ponasanja i dekoruma na terenu, jel? :haha: Malo realnosti, deder. Decko jeste pedercic i jeste mega antipatican ali kada neko gotivi katalonske siptare i ima izgovor za sve sto oni rade, gubi pravo da bilo koga naziva cigansturom, po meni. :da:

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posto su Suarez, Nejmar, Buskec, Maskerano, Dani Alves i recimo Djordi Alba, da ne nabrajam dalje, opste-poznata gospoda i bastioni fer pleja, velikani sportskog ponasanja i dekoruma na terenu, jel? :haha: Malo realnosti, deder. Decko jeste pedercic i jeste mega antipatican ali kada neko gotivi katalonske siptare i ima izgovor za sve sto oni rade, gubi pravo da bilo koga naziva cigansturom, po meni. :da:

 

Ronaldo je veća ciganštura od svih njih zajedno

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...