Jump to content

LFP


Geozee

Recommended Posts

moram da hranim porodicu,u fk futogu se nema para za moje usluge,vosa hoce da igram za grad,zvezda dala prednost polupojedenom krotitelju lavova iz mozambika,vest hem trazi kaludjerovica,pistojeze nema ambicija da udje u ligu samiona...moralo se...razgovori su trajali dugo,medicinski pregledi...najvise je zapelo oko broja,hteo sam 7icu,oni nisu hteli ni da cuju,pa su mi na kraju dali 10ku...mesi je covek sam rekao da ne zeli da zbog tako periferne stvari kao sto je broj ne dodje do najveceg transfera najboljeg igraca iz najveceg kluba na svetu...oprastam se od navijaca fk futoga uz peceno janje...

Edited by Footog Qpoos
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

oteracu smarace iz ekipe...te cavije,buskece i ostale u vosu sa batom da se igraju...nek igraju za vosu i proleter sa slane bare...samo pravi igraci...dovodim jugovica,kantonu,del pjera,vijerija,pravog ronalda,mihu,madinija,perucija i ostale da igraju sa mnom...i govedaricu...svi cemo igrati u napdau i pobedjivati sa 145:0...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma kakav Kuruz...to isto sipac,Fergusonova skola.

 

bice glupo bez njega...bice i neprocenjvo videti ga kako se u dresu reala dere barsa,barsa...

 

 

inace,od celokupnog tima barse bih ostavio danija alvesa...on bi isao po pivo posle tekme...za gremline ima popust u kataloniji...

Edited by Footog Qpoos

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne,ne,nisam na to mislio...mislio sam da razmenjujete savete oko kupovine kozmetike,kapa,rukavica i slicno...posto zene ionako ne gledaju fudbal,a ti se najbolje razumes u materiju oko tih dzidzbidza,mislim da bi bio pravi pogodak :razz:

Edited by Footog Qpoos

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...