Jump to content

LFP


Geozee

Recommended Posts

Пре златних '90-тих играна су два финала ЛШ - 1961. и 1986. (нажалост, у оба су доживљени порази - од Бенфике и Стеауе), освојено је 10 националних првенстава и 22 национална купа. Поред тога су узета по три Купа победника купова и Купа сајамских градова, 4 шпанска Суперкупа, као и два Лига купа (такмичење које је постојало од 1982. до 1986. у Шпанији).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj fudbalski savez Spanije je smehotresan...poniste crveni karton Ramosu,a ostave Ozilu,Pepeu i Murinju,koji su iste dobili zbog toga sto su popizdeli na Ramosov crveni.Mislim ok,ajde zbog ponasanja...ali jebem mu sunce,koji je to debilitet.A sudiji nikakva kazna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ramos kako igra, zasluzuje 10 crvenih kartona svaku utakmicu.

 

Gledao sam malo madridjane poslednjih mesec dana, generalno govoreci odbrana im je dostojna jednog Boltona. Imali su dosta srece da su im protivnici izbrljavili svoje sanse inace bi dosta vise bodova izgubili.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.mozzartsport.com/vesti/14081/fuhs-bi-mogao-u-barselonu/

 

Није лоше решење, али може то много боље. Колико су се само зајебали што летос нису довели Хосе Анхела.

 

Ako misliš za ovog iz Rome i nisu vala, nije mnogo pokazao, često i na klupi sjedi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam misljenja da ce Real da uzme Primeru, ali bogami...da se covek nasmeje pri pomisli sta bi se desilo ako bi Barsa preokrenula u sampionatu, a uz to uzela i Ligu sampiona. Kontam da bi bila ludnica :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...