Jump to content

LFP


Geozee

Recommended Posts

Није у томе само поента.

 

И нешто размишљам, можда је ипак и добро што је Виљанова дошао. Он је био уз Гвардиолу четири године, заједно су градили овакав систем игре, и боље да се са тим настави, него да долази неки сератор који ће да успоставља нешто ново.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko kukate kao da vam se klub ugasio. Jedan trener manje-više, kukajte za Inijestom i Čavijem kad se povuku, tad će zaista biti razloga za to.

 

Upravo tako , otisao jedan smrdljivi katalo siptar mozes mislit , fudbal nista nece izgubiti ako ne trenira vise ni jedan klub , kao sto nista nije ni dobio njegovim trenerskim radom . Najobicnije separatisticko govno od coveka kome su svaku titulu donele sudije i savez .

  • Upvote 4
  • Downvote 8

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam da si danas tuzan , otislo vam je govno od trenera , kao sto izmet ode u kanalizaciju . Jebo te Gvardiola katalo-siptaro separatista .

Ne znam ko daje tolike minuse , mislio sam da si ti jedini ovde uz Kuruza koji podrzava UCK klubove .

  • Upvote 4
  • Downvote 7

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa to me onda plasi to znaci da pored tebe koji se suzdrzava od minusa a podrzava UCK klubove i pored Kuruza ima barem jos 2,3 na forumu slicne orijentacije . Banovati sve navijace Barselone i Mancestera sa sajta , koji ce nam kurac , nek idu na UCKmetal.net pa nek tamo seru .

  • Upvote 4
  • Downvote 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fudbal nece nista izgubiti njegovim odlaskom iz tog sporta .

 

требало би да пијеш неке лекове за смирење

 

Nema potrebe , bice dovoljno da ti Radmize zajedno sa Jarcoslavom odete na UCKmetal forum , ovde nema mesta navijacima klubova koji su priznali nezavisnost Kosova .

  • Upvote 3
  • Downvote 8

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije nista cudno , sta vise logicno je , klub koji je priznao nezavisnost Kosova i blagoslovio zlocine Haradinaja ce naravno imati jaku bazu navijaca medju siptarima . Isto kao i Mancester Junajted , to su dva najsiptrskija kluba van Kosova i Albanije .

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...