Jump to content

Liga Šampiona


.:Thor:.

Recommended Posts

nece zajedno

zato kao nije igrao kezman ni kod klementea, a ne igra ni kod djukica

ima logike

 

mada, do skoro nije on bio u bog zna kakvoj formi

5 golova u 20 kola turskog prvenstva nije ne znam kakvo dostignuce

 

 

npr. taj pantelic koga svi pljuju i koga isto nema na djukicevom spisku je drugi ili treci strelac bundeslige

edit, mislim treci, iza tonija i petrica

Edited by sabre

Share this post


Link to post
Share on other sites

Utakmice nisu donele nikakvo preterano iznenadjenje...Barsa opet prima golove bezveze,moraju pripaziti na to,nije svaki tim sastavljenih od skotskih glupaka pa da im mogu bez problema dati vise nego sto prime.Malo mi zao Liona,bas bi voleo da su sjebali ove engleze.Da im Benzema uvalio jos jedan.Fener-Sevilja...pff,sta ja znam,lose je to.Trebala bi Sevilja da ih oduva kuci,ali ko zna.U Milanu ce biti najneizvesnije.Milan slabo igra kuci ove sezone,ali ipak imaju malu prednost.Iako,ne treba ni Arsenal iskljuciti,0:0 je dobar rezultat za gostovanje...sa bilo kojim neresenim rezultatom oni prolaze dalje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

solidno je manu odigrao, ali moglo je bolje, nece biti problema u revansu

one milanske cigancine bunkerom izvukose 0:0, steta sto adebajor ne zabode gol u 94. minutu

eh steta za seltik iz 1 u 2, ovo im je bila prilka da urade nesto, a ovako sa golom zaostatka nemaju sta da traze u gostima

fenjer je uspeo da dobije prvu ali ocekujem da ce ih sevilja izbaciti

 

i najvaznije meni prodje tiket 0-2 gola salke-porto, liverpul-inter i olimpijakos-celzi, i po 3+ roma-real i fenerbahce-sevilja, odigrao sam i winer na mancester ali posto je x kvota je 1

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

danas:

arsenal 1

fener X

mancester 2

seltik-bars 0-2

Да ли постоји награда у кладионицама за оне који промаше све на тикету? :pivopije::D

Јебем ти шта промаши онај Адебајор! :no:

Већ сам је видео у голу!

Други гол Селтика је дефинитивно најлепши, од свих 12 јучерашњих! :da:

Edited by Селектор

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pfffffff,ona slucajnost od gola gde je direktni krivac retardirani Valdez...idi bezi.Najlepsi gol je dao Anri,sjajno.

Ајд не претеруј, погледај целу акцију, како је лик лепо утрчао и из баш зајебане ситуације са све Барсиним штопером на леђима, онако лепо ударио главом.

Анријев гол је такође леп, али од њега сам се таквих голова нагледао док је играо у Арсеналу, јер су му такви голови са руба казненог у супротни угао, ужа специјалност! :da:

Ипак је Шкот урадио нешто што се ретко виђа!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Povratak Kuruza
pa s obzirom na to da su opet dali gol u 99,9999999-om minutu, to je dobar rezultat za junajted.

Свеједно је да ли је 1. 34. или 96. минут. У ком минут је Интер дао гол Ливерпулу?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Povratak Kuruza

Не знам, не гледам утакмице за које знам да ће бити досадне. :mrgreen:

Сад озбиљно, Матераци је створио имиџ лошег момка и сада је сваком судији лако да му покаже картон...

Share this post


Link to post
Share on other sites

moje misljenje je da je on i zasluzio iskljucenje

svaki put ga je tores pretrcao a materaci ga je hvatao za rame da bi ga stigao, to je uradio i kod drugog zutog kartona koji je dobio, tako da tu nema greske sudije

kada su pitali ibrahimovica sta se desilo(misleci na utakmicu i njen rezultat) on je odgovorio pitajte materacija, nadam se da nece biti pomirenja vec prodaje kostolmca, zlatan je dobar igrac i mnogo je vazniji za tim nego ovaj antifudbaler

Share this post


Link to post
Share on other sites

link

Kapelo upozorava Liverpul

 

Selektor fudbalske reprezentacije Engleske Fabio Kapelo istakao je danas da Liverpul ne bi trebalo da misli da je obezbedio plasman u četvrtfinale Lige Šampiona, iako je u prvom meču pobedio Inter kod kuće sa 2:0. "Liverpul bi morao da bude veoma oprezan na 'San Siru'. Inter je ekipa koja odlično igra na domaćem terenu. Čak i na Enfildu, Inter se branio dobro sa igračem manje, pošto je Marko Materaci dobio crveni karton, dozvolivši Liverpulu samo nekoliko šansi", rekao je Kapelo za italijanski list "Gazeta delo sport".

 

Liverpul je pobedio Inter kod kuće sa 2:0 golovima Dirka Kajta i Stivena Džerarda, a dve ekipe će 11. marta igrati revanš meč u Milanu.

 

Italijanski trener ocenio je da Inter iz Milana može da sustigne prednost Liverpula.

 

"Oni mogu da obrnu rezultat, iako ne treba zaboraviti da je Liverpul igrao dva finala Lige Šampiona u tri sezone", dodao je 61-godišnji trener.

 

Kapelo je dodao da njegov bivši tim Milan očekuje težak revanš meč na domaćem terenu sa Arsenalom. U prvoj utakmici osmine finala Arsena i Milan igrali su u Londonu nerešeno bez golova.

 

"Milan mora biti oprezan kao i Liverpul. Arsenal je sposoban da napravi podvig, dobro koriste prostor i brzi su u napadu. Milan, međutim, nije napravio kiks na gostujućem terenu, iako su bili pod najvećim pritiskom. Milan je prava ekipa Lige Šampiona", izjavio je Kapelo

 

ja sam i dalje poprilican pesimista.

 

edit

Ljudi ne zanosite se rezultat ce biti 0:0.Protiv bilo koga drugog tima Inter bi imao sanse ali protiv Liverpula nikako pa Rafa je majstor da odigra utakmicu bez golova kada mu je to potrebno!Vidjecete cijelu utakmicu na jednu i drugu stranu nece biti 3 sanse!!!Zivi bili pa vidjeli!!!

^komentar sa b92.net koji potpisujem!

 

--------------------------------------------------------------------------------------------

link

Maldini: Arsenal pada u revanšu

 

Kapiten Milana Paolo Maldini izjavio je da je zadovoljan remijem sa Arsenalom u osmini finala Lige Šampiona i dodao da će u revanšu Englezi proći kao Mančester Junajted, koji je prošle godine izgubio sa 3:0. "Remi u Londonu je dobar rezultat za nas. U revanšu očekujem sličnu utakmicu kao prošle godine protiv Mančester Junajteda u polufinalu. Napadaćemo protivnika kad god bude trebalo i mislim da će to da donese rezultat. Ipak, svestan sam da Arsenal ima dobru ekipu, sa velikom brojem mladih i talentovanih igrača".

 

Brazilac Kaka rekao je da je Milan mogao i da pobedi u Londonu, samo da je bio malo agresivniji u napadu.

 

"Zaista smo želeli da pobedimo i možda smo i mogli to da uradimo, ali je trebalo da igramo agresivnije. Malo smo umorni, tako da na kraju ne mogu da budem nezadovoljan ni nerešenim rezultatom. U revanšu nam je potrebna velika podrška navijača, jer znam da možemo da prođemo dalje", objasnio je Kaka.

 

Revanš utakmica između Milana i Arsenala igra se 4. marta na stadionu "San Siro".

Edited by sabre

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...