Jump to content

Liga Šampiona


.:Thor:.

Recommended Posts

Нећу рећи да су имали полуфиналисте, ни другопласирани се не памти, а камоли полуфиналиста. Европска такмичења су много другачија од националних првенстава, ту нема правила.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pre nego sto pocnes prigovarati za gramatiku,pogledaj kontekst recenice i sta je citirano.

Po cemu?Po nicemu.

 

da ne skrecemo sad previse sa teme, ali pravilno je (uvek) "ni po cemu", nevezano za kontekst. "po nicemu" je nepravilno, u bilo kom kontekstu.

 

 

 

 

 

ali nije to vazno, vazno je da nastavimo sa navijackim prepucavanjima.

 

ali razlika izmedju ova dva kluba

prevelika.

 

dobro, nije bas prevelika, samo osam bodova vam bezimo.

osim ako si mislio na milan? prosle sezone 30 bodova iza nas, ove 25...

 

Edited by sabre

Share this post


Link to post
Share on other sites

da ne skrecemo sad previse sa teme, ali pravilno je (uvek) "ni po cemu", nevezano za kontekst. "po nicemu" je nepravilno, u bilo kom kontekstu.

 

Slusaj profesore pravopisa,u kontekstu mozes reci kako hoces i sta hoces.Da li je pravilno ili ne,nije ni bitno.U pitanju je diskusija i ukoliko se uklapa u tok podjebavanja,itekako se moze koristiti. :pivopije:

 

No,u pravu si.Nebitno je.

 

dobro, nije bas prevelika, samo osam bodova vam bezimo.

 

Znas ti dobro o kojoj ja razlici pricam. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Првак Европе је у дну табеле зато што је истекао рок трајања бајпасовима које носе. :)

 

kakav nedostatak smisla za humor. inache, Milan je ove godine (2007.) PRVAK SVETA :da:

Edited by *nitro*

Share this post


Link to post
Share on other sites

ove godine osvaja LIVERPOOL i nema da mane...........

YOU'LL NEVER WALK ALONE............

stalno se nerviram jel u prvenstvu igramo lose..........

tu cu poludim.........uvek smo tako 3,4,5 cu puknem..........

ali ipak igraju ljudi se trude za svoj tim

i dusu cu ispustim za njih..........for all....

YNWA.......

Edited by Aces High

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stop the shit.

 

A i ne kazem da ne treba da ima stranaca..ali treba da malo 'olade na istim... kad sam krenuo da navijam za Manchesta bilo vecina igracha iz UK+malo Skandinavija...sada nije da nema "domacih", ali gi je manje..Arsenal uzasan sa tim godinama, Chelsi i Liverpul sve gori i gori...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stop the shit.

 

koji shit?

 

:confused:

 

 

 

 

 

 

 

 

-------

inace, nije rec samo o igracima nego i o trenerima i sudijama.

arsenal, celzi, man u, totenhem, liverpul, man siti - svuda su treneri stranci.

sudije? najbolji engleski sudija je godinama bio grem pol. sta reci... najbolje nista...

Edited by sabre

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa bez stranaca bi bila malo jaca od nase lige

 

 

Slazem se sa fanom paprikanerskog Intera...da nema stranaca,u njoj bi mogli igrati i Zvezda i Partizan.

 

Не кењајте. На шта би Калчо и Примера личиле да нема странаца?

Share this post


Link to post
Share on other sites

U kalcu svaki klub (sem paprikanerskog Intera) ima vecinu italijana.Cinjenica.I jos jedna cinjenica je osvajanje SP 2006 od strane Italije.U Primeri ima dosta stranaca,ali i Spanaca.Cinjenica.Kao i odlazak Spanije na EP ove godine.Engleske nema.

 

koliko cete vi da se prepucavate oko jebenih liga?

znaci kol'ko kenjanja ovde ima to je strasno

 

Uvek prvi pocne neki "englez".A ovo sto iznosimo fan paprikanerskog Intera i ja su ciste cinjenice. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja najvise volim engleki fudbal, al mi je drago sto oni nisu otisli na prvenstvo... a ti, "italijanu", nikad mi nece biti jasna tvoja vatrenost... Ako italija osvoji, oces li ti slaviti zajedno sa italijanima... sta imas od njihove pobede?

Edited by Geozee

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja najvise volim engleki fudbal, al mi je drago sto oni nisu otisli na prvenstvo

 

:)

 

 

that makes two of us :pivopije:

 

 

Ложи се на најдосаднију лигу коју прати најмање људи и у којој се највише намешта.

 

 

:)

 

 

sta se primate vi fanovi mancester junajteda i ostvrskog fudbala jebote? pa niko nije rekao nista ruzno o premijer ligi. koji nevidjeni kompleksi jebote, smesno. pocelo je tako sto je jedan od vas rekao da mu je pun kurac tolikog broja stranaca u premijer ligi...

 

koliko cete vi da se prepucavate

koje prepucavanje? neko od vas se uvek uvredi bez ikakvog razloga i pocne da pljuje italijane :) strasni kompleksi :)

 

 

mislim, hajde da zavrsimo sa tim. bar ovu sesiju :)

 

ajde dajte tipove za osminu finala...

Edited by sabre

Share this post


Link to post
Share on other sites

sta se primate vi fanovi mancester junajteda i ostvrskog fudbala jebote? pa niko nije rekao nista ruzno o premijer ligi. koji nevidjeni kompleksi jebote, smesno. pocelo je tako sto je jedan od vas rekao da mu je pun kurac tolikog broja stranaca u premijer ligi...

Ја то за Лемија, сад ће да крене...

 

Пролазе:

 

Манчестер Јунајтед

Интер

Арсенал

Севиља

Реал

Барселона

Порто

Челси

Edited by Куруз

Share this post


Link to post
Share on other sites

a ti, "italijanu", nikad mi nece biti jasna tvoja vatrenost... Ako italija osvoji, oces li ti slaviti zajedno sa italijanima... sta imas od njihove pobede?

 

Ja nisam italijan,nisam vatren,i nemam nista od njihove pobede.Cak ni ne navijam za njih.Posle ovih nasih pacera,navijam za Portugal.Ali izmedju engleza i zabara,uvek cu izabrati zabare.Ove CINJENICE iznosim zato da bi "englezima" isao na nerve. ;)

 

I mnogo je glupo reci "Sta imas od njihove pobede?".Ni od Zvezdine pobede ja licno ne dobijam nista,ni od retkih pobeda ovih nasih pacera ne dobijam nista,pa svejedno navijam za njih. :da:

 

Ложи се на најдосаднију лигу коју прати најмање људи и у којој се највише намешта.

 

To je vrlo diskutabilno...reci da se vise namesta nego u ligi sa tvog avatara,prestonici sportskih kladionica i timova ciji su vlasnici ruski mafijasi i tajkuni,bivsi tajlandski politicari proterani iz svoje zemlje,gomila arapskih seika,americki biznismeni i slicni "strucnjaci",je vrlo smesno.To je kao da kazes da je Obiliceva titula prvaka Jugoslavije regularna. :da:

Ja se ne "lozim" na italijansku ligu,meni je omiljena liga spanska,zbog toga sto igraju najlepsi fudbal.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stvarno cudni ti Englezi, toliko im je fudbal dobar postao da su uzeli Kapela za trenera :) :) :)

AMAM LJUDI! 10 put kazem da i sami Englezi priznaju da njihov brzi stil vise ne donosi rezultate i da moraju da se prilagode Evropskom fudbalu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

vise ne donosi rezultate

 

a kad je to donosio rezultate pa je prestao da donosi? :)

 

i koji to brzi stil? :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

------

izvinjavam se fanovima ostrvskog fudbala, bilo je jace od mene :):pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...