Jump to content

Liga Šampiona


.:Thor:.

Recommended Posts

Čelzi jeste nadigrao Mančester u premier ligi, ali sinoć nije ...

ako tvrdite samo zbog ćopave prečke čamuge Drogbe - e onda da ga jebem!

 

Pokazaće se taj Grant u budućnosti kakav je trener, čisto sumnjam da će preteći sir Alexa po trofejima i lepoti igre koju godinama & godinama gaji ... ma ne da sumnjam nego sam siguran, pa patku iz mesta da mi odfikarite!

 

Videćemo na šta će Čelzi ličiti kada bahatom milijarderčiću dosadi fudbal i silna troškaranja,

kažem cenio sam ih dok su bili ''starački dom'' - a sada su mi najogavniji klub posle Intera!

 

Kada ih Mr. Abram jednog dana proda/otkači podsećaće me na Arkanov Obilić.

Dobro, neće pasti toliko nisko da tavore u trećoj ligi kao vitezovčići ali biće prosečan premijerligaš kao što su i ODUVEK bili!

 

Mislim, voleli bi smo svi sem onog sejbra da igraju konferenciju al' nije realno zar ne ?!

 

Ajd' za desetak godina, pa ponovo ispočetka ... sedmo, deveto, peto, jedanaesto mesto ... i tako ciklično.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel celzi bio bolji sinoc?

Nije

jel su penali lutrija?

Nisu

jel celzi zasluzeno pobedio u prvenstvenoj tekmi a mancaster nije imao dva normalna napada u 90 minuta tada?

Kakve veze ima prvenstvena utakmica sa onom sinoc odigranom?

 

jel trener koji dvaput nadigra svog kolegu u mesec dana bolji trener?

Nije

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim, voleli bi smo svi sem onog sejbra da igraju konferenciju al' nije realno zar ne ?!

 

pa da se pitaju takve paljevine kao sto si ti uvek bi ista dva tri kluba (ili jedan?) osvajala sve trofeje sledecih sto godina, izem ti takav fudbal.

 

naravno da je ferguson trofejniji trener od granta, ali je cinjenica da je celzi juce odigrao bolje i da je na kraju samo puka sreca prevagnula na stranu mancestera.

 

 

Nema on sta da odluci... mancester ga ne da ni za koje pare... icon_da.gif

 

pa ne znam, reci to njemu a ne meni, on kaze da ce se odluci.

 

 

@piper

vau, sad si me zajebao, mudro od tebe. zaista ne znam sta bih rekao na argumente koje si izneo.

a kakve veze ima, pa probaj da skapiras kontekst u kom je polemika vodjena, napregni se malo i videces da nije tako tesko kao sto ti mozda izgleda na prvi pogled.

Edited by sabre

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čelzi jeste nadigrao Mančester u premier ligi, ali sinoć nije ...

ako tvrdite samo zbog ćopave prečke čamuge Drogbe - e onda da ga jebem!

 

Pokazaće se taj Grant u budućnosti kakav je trener, čisto sumnjam da će preteći sir Alexa po trofejima i lepoti igre koju godinama & godinama gaji ... ma ne da sumnjam nego sam siguran, pa patku iz mesta da mi odfikarite!

 

Videćemo na šta će Čelzi ličiti kada bahatom milijarderčiću dosadi fudbal i silna troškaranja,

kažem cenio sam ih dok su bili ''starački dom'' - a sada su mi najogavniji klub posle Intera!

 

Kada ih Mr. Abram jednog dana proda/otkači podsećaće me na Arkanov Obilić.

Dobro, neće pasti toliko nisko da tavore u trećoj ligi kao vitezovčići ali biće prosečan premijerligaš kao što su i ODUVEK bili!

 

Mislim, voleli bi smo svi sem onog sejbra da igraju konferenciju al' nije realno zar ne ?!

 

Ajd' za desetak godina, pa ponovo ispočetka ... sedmo, deveto, peto, jedanaesto mesto ... i tako ciklično.

 

Chelsea je bio bolji u drugom poluvremenu, shto jes' jes'. Drogba je pogodio stativu, a Lampard prechku. Aje Lampardova prilika..ali ono kad Drogba bukvalno ni iz chega ubode stativu..usr'o sam se na tren...

 

Chelsea sledece godine ima da se renomira..ki Barselona..ko zna, mozda razmene igrache :)

 

A C. Ronaldo je pokazao da iako je najbolji strelac Evrope, da je i najmanje fudbalsko mudo Evrope. Josh jedna kljuchna tekma koju zamalo da zajebe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chelsea je bio bolji u drugom poluvremenu, shto jes' jes'. Drogba je pogodio stativu, a Lampard prechku. Aje Lampardova prilika..ali ono kad Drogba bukvalno ni iz chega ubode stativu..usr'o sam se na tren...

 

Pa baš sam i mislio na Drogbinu stativu, a u brzini otkucah - prečku.

 

BTW. Čit'o sam juče u novostima Anjelka je najskuplji fudbaler u istoriji fudbala

( kada se skupa saberu svi njegovi transferi ). :)

 

Eh, šta ti je slava Arsenala od pre cirka 10 godina ...

 

At sabre: Paljevina baš i nisam, mada i ne bi bilo loše da iduće sezone pehar mazne Juventus, pa Bayern, Aston Villa,

opet MUFC, Barca, Celtic, ZENIT... sve do Nottingham Forest-a ( eh kad bi zamenili pozicije sa plavcima ) i tako u krug .. sviđa mi se.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sudija monstrum prisustvovao finalu , naravno u drustvu ruskih tajkuna bliskih Abramovicu :

 

UN%20SALUTO%20MONDIALE.jpg

 

Vece je lepo pocelo sa votkom i viskijem , ali paparaci su uhvatili raspolozenje Rosetija posle neprespavane noce , pognute glave , sramotni sudija nije smeo da pogleda nikoa u oci jer je uvideo da je pojeo govna proguravsi Celsi npravedno u finale :

 

roberto_rosetti.jpg

 

 

Obilna dokumentacija je spremna da se dokumentuje nadleznim organima uefa , a svakim danom tekst optuznice je sve duzi .

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da nije sudio tako kako je sudio ruska mafija bi mu odsekla stopala pa mu ih postom poslala na gajbu :D

 

Mislim da ce slucajno sad Terriju neko zgaziti dete na ulici, ili mu se zena slucajno okliznuti u kadi ili izvrsiti samoubistvo u gepeku nepoznatog automobila :D

 

Ma moze glupi rus samo da ga safta :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

tacno je to za anjelku, zato sto je cesto menjao klubove pa kad se sve sabere ispadne najvise.

ali opet mi je cudno sto nije npr vijeri ili krespo... i oni su cesto menjali klubove.

 

 

evo zbira anjelkinih transfera

krespo

vijeri

 

dakle,

 

anelka 133

krespo 121

vieri 87

 

hah, a beckham?

Share this post


Link to post
Share on other sites

MANCHESTER UNITED RULES!!!!! :veseli: iiiiiiiiiiiiiii pobeda....Ali najcrnje od svega je to sto sam htela u sredu da odigram Cristiano Ronaldo daje prvi gol,i ja ne stavim :( Kvota je bila 6.5 smrcccccccccc :cry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bekam?Pa on je tri kluba promenio,to je kurac u poredjenju su debilnim Anjelkom.

 

da, ali ako govorimo o zbiru transfera..njegov prelazak iz manchestera u real, i iz reala u galaxy vredi 10 puta vise od gomile tih anjelkinih transfera.

Share this post


Link to post
Share on other sites

a iz reala u galaxy je izgleda bio free transfer :)

 

 

edit

@geozee

 

morijentes ima smesan zbir transfera, zato sto je uglavnom bio na pozajmicama, oko 14 miliona ukupno

 

link

 

 

zaboravio sam ronalda, on ima oko 100 miliona

Edited by sabre

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...