Jump to content

Liga Šampiona


.:Thor:.

Recommended Posts

jel celzi bio bolji sinoc? jeste. jel su penali lutrija? jesu. jel celzi zasluzeno pobedio u prvenstvenoj tekmi a mancaster nije imao dva normalna napada u 90 minuta tada? jeste i to.

jel nesto od ovoga nije tacno?

jel trener koji dvaput nadigra svog kolegu u mesec dana bolji trener?

hvala lepo.

 

Посед лопте: 58 : 42 у корист Јунајтеда

Шутеви 12 : 24

У оквир гола 5 : 3

Изблокирани шутеви 1 : 6

Ван оквира гола 6 : 15

 

Кењам ти се на Челси и њихове инвалиде, јеб'о их онај глупи Балак који не може оквир гола да погоди.

 

Што се тиче утакмице од пре месец дана у којој је Челси победио, мислим да Сабре није узео у обзир поставу Јунајтеда и поставу Челсија. С једне стране Силвестре, Флечер, Нани, Видић скрљан на почетку, Руни касније повређен, Роналдо ушао пред крај, а са друге стране цела екипа. Но, то није омело играче Манчестера да их гузе на крају и да их натерају да два пута избијају лопту са гол линије. Фергусон је морао да штеди играче јер их је чекала утакмица са Барселоном, која је свакако јача од мртвог Ливерпула.

 

Наравно да Грант није бољи тренер од Фергусона.

 

Молим лепо.

 

Sledeće godine Anderson će polako ali sigurno preuzeti Skolsovu minutažu, Dani Alveš će stati na desni bok, Nani će igrati sve više umesto Gigsa.

ZAMISLITE EKIPU GDE IGRAJU: Alveš, Evra, Nani, C.Ronaldo, Anderson, Roney, Tevez - PA TI JE NAJBRŽA EKIPA U ISTORIJI FUDBALA

(r3d d3v1L, 23. maj 2008 08:38)

:) :)

 

"Najveći deo posla obavio sam prošlog leta. Sada imam kostur ekipe i to su Ronaldo, Karlos Teves, Vejn Runi, Rio Ferdinand i Nemanja Vidić, a važnu ulogu i dalje će imati veterani Rajan Gigs i Pol Skols. Računam da bi obojica naredne sezone mogla da odigraju između 25 i 30 utakmica, ali je svima jasno da su oni pri kraju karijere", kaže Ferguson.

He comes from Serbia...

Edited by Куруз Фердинанд

Share this post


Link to post
Share on other sites

real - 35 miliona evra

galaxy - 250 miliona dolara?

 

 

ne, imas link gore pa pogledaj

 

taj novac nije isao realu nego je bekamova plata za 5 ili koliko vec godina

 

a da ne bi smarala vise evo ti quote sa vikipedije

 

He plays for Chelsea in the Premier League after signing from Bolton Wanderers for a reported £15 million in January 2008. As a result, he became the most expensive player in football history having commanded more than 85 million GBP in transfer fees.

 

linkove sa transfermarkta vec imas, pa ako ti to nije dovoljno onda jebiga.

 

 

a kuruzu je vidim rodjendan, pa srecan rodjendan ovo-ono :pivopije: , ti si svoj poklon dobio dva dana ranije :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Хех, хвала! Сад кад ми је рођус схватио сам колико сам опседнут Манчестером, свака друга честитка садржи бар нешто што има везе са победом од прексиноћ. :)

 

http://www.gettyimages.com/Search/Search.a...mp;src=standard

 

Не знам, волим што је промашио, али би чак и мени било лепше да је зејабао онај црни Предатор, Ешли Кол, ма било ко други. Поштујем Терија и Лампарда, они су једини прави навијачи Челсија у целом тиму. Ове слике су много тужне!

Edited by Куруз Фердинанд

Share this post


Link to post
Share on other sites

E па Курузе, срећан ти рођендан! :da::pivopije:

 

Последњих година већину трансфера најактуелнијих играча плаћају спонзори, тако да би евентуални прелазак Кристијана Роналда у Реал врло вероватно био изведен на ту фору.

Једино што спонзор који је најсклонији таквим акцијама, Најки, у овом случају не би имао интереса да то уради пошто Реалови играчи носе Адидас опрему већ вековима.

 

 

У неку руку се може рећи да сам погодио резултат регуларних 90 (120) минута.

http://rapidshare.com/files/117019133/rezultat.jpg.html :) :) :):pivopije:

Edited by Селектор

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sviđa mi se izjava Fergusona sa prvog linka: Ljudi iz Reala nemaju ni trunku morala. ... onako, rimuje se. :da:

 

Što se tiče ovog drugog linka, Real je beda - žele da otkače svoj izum Robinja zarad Mančesterovog izuma C.Ronalda.

 

Patetični su ... i naravno neće biti ništa od toga.

 

 

''Tačno je da smo im prodali njih dvojicu, ali samo zbog toga što sam ja to želeo, jer sam procenio da su i Bekam i van Nistelroj dostigli vrhunac u Mančesteru. '' ~ ovo je važno boldovati!

Edited by VooDoo SoloSouL

Share this post


Link to post
Share on other sites

Interesantna su ova dva komentara sa sajta b92 od strane dvojice fanova:

 

 

Aleks je definitivno jedan od najvecih svih vremena! Njegov osnovni kvalitet je mogucnost prilagodjavanja. Danasnji fudbal se u velikoj meri promenio u odnosu na onaj kada je on preuzeo Manchester. Pa ipak, on je uspeo da sve te promene iskoristi i da uvek uhvati fudbalski zeitgeist! Poznaje sve u fudbalu, ali ono sto je mozda jos vaznije za trenere vrhunskih fudbalskih timova sa morem odlicnih fudbalera, neverovatan je psiholog! Zbog toga kod gotovo svih igraca mozete da vidite zahvalnost. Sa druge strane, emocije mu nikad nisu bile jace od interesa kluba, te se tako mogu razumeti i njegove izjave u vezi sa Skolsom i Gigsom kojima se kao "pravim vernim ratnicima" oduzio ucescem u ovom finalu (setite se ranije Kina). Dve stvari bi, ipak, mogle da zabrinu velikog Aleksa: 1.tesko bi bilo zameniti Ronalda ako ode sada (jer bi onda morala da se menja cela koncepcija funkcionisanja ekipe)2. U njegovoj izjavi o okosnici ekipe nema nijednog igraca sredine terena. Igraci koji su dosli ove sezone (Anderson i Nani su odradili zbog cega su dosli) ali mislim da oni nisu vodje poput Kina ili Skolsa. Tu ce se Mancester jos traziti. Na kraju, ako postoji neko ko moze da odgovori ovim izazovima to je jedan, neponovljivi i najveci: Sir Alex Ferguson.

(milos, 22. maj 2008 22:24)

 

 

 

Engleske novine kazu ovo :Sve sto je postigao u zivotu zasluzio je svojim radom ,za razliku od Avrama Granta koji je dosao na mesto trenera Chelzija putem kulturnog lobija ,Ferguson je dosao u Manchester sa tezinom svog CV -a ,jer je prethodno sa slabasnim Aberdinom osvajao Kup evrposkih kupova.Ja samo mogu da se slozim sa tim komentarom.

(Marko_O, 22. maj 2008 22:37)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hehe... pa ponuda od MUFC-a se ne odbija!

 

+ ako je još u mladosti bio njihov navijač - eto ugodnog s' korisnim. :da:

brate SAF je razmisljao tu ponudu a pomogao mu je njegov sin koji je navijao za Man Utd :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

''Tačno je da smo im prodali njih dvojicu, ali samo zbog toga što sam ja to želeo, jer sam procenio da su i Bekam i van Nistelroj dostigli vrhunac u Mančesteru. '' ~ ovo je važno boldovati!

Ово ја одавно говорим, њих двојица су отишли кад је Манчестер убрзао игру и Фергусон из екипе избацио све класичне нападаче, а довео брзе техничаре.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U tom periodu se glatko odbijala,posto je Mancester bio jedan prosecan engleski klub.

 

pa jes' tada su bili u krizi, al' ne treba zaboraviti na bezbijeve bebe!

 

u svakom slučaju i u to vreme je mufc bio daleko veći klub od aberdeen-a.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Не може Леми да одоли... :) :)

 

Cinjenice Kuruze. ;)

 

pa jes' tada su bili u krizi, al' ne treba zaboraviti na bezbijeve bebe!

 

u svakom slučaju i u to vreme je mufc bio daleko veći klub od aberdeen-a.

 

Naravno,to stoji. :da:

 

Ali kriza koja traje 25 godina...neznam bas koliko se to moze nazvati krizom...

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.index.hr/sport/clanak/realovi-n...lda/388162.aspx

 

naravno.

jeste najbolji ove sezone, ali ne vredi toliko.

 

Da.

 

S' tim što će Hleb probably završiti u Interu, Huntelaar baš u mufc-u, a oko Ronalda ...hmm, misterija je verovatno razrešena.

 

Tata Ferguson ga ne pušta, navijači Reala ga ne žele, Ronaldo ćuti, alavi Calderon jedini zapeo ... Kristijano ipak ostaje.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ма нек иде, ко га јебе. Боље да будемо тринаести на табели, него да се постугалска курчина дува по терену и стално нешто кења.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svi serendijaju o sansama celzija, a sto je Giggs sutnuo, pa mu terry krajnjim naporom izbio cist gol u drugom produzetku, to jelte, pod tepih...

 

EEEeeeEEeee...

 

Grant veci trener od Sir Alexa ???

 

Pazi, za jedno dvaes godina, ako bude ziv i ako se bude bavio tim poslom, reci cu ti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

naravno da nije veci, ali je cinjenica da je po vecini ocena celzi igrao bolje i takticki zrelije u finalu, i u najmanju ruku jednako koliko i man u zasluzio pobedu, a verovatno i vise.

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahaha ma trenercina izgubio 2 finala, i drugi na tabeli, i sve to samo zato sto je imao ovakvu ekipu, on je nula od trenera

sto se finala tice interesantno je da je i bajern pogadjao 2 puta okivr gola u finalu '99.

iskreno nisam ocekivao da ce teri da promasi, a kasnije sam bio siguran da ce van der sar bar jedan da odbrani i dok smo mi pogadjali prvi ocekivao sam titulu

neutralni posmatraci kazu da je utakmica bila dobra...meni bi draze bilo da smo ranije resili stvari da se ludim onoliko ali dobro mozda je ovako i sladje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...