Jump to content

Liga Šampiona


.:Thor:.

Recommended Posts

ma vidjecemo zvezdu kako ce ona odigrati...

kao i obicno pune je svi a sjecas se aces high protiv psv 5:0....

naravno da se secam.....

al to je PSV koji je bio u polu finalu UCL-a..... al jbg.....

Edited by HellRIdeR

Share this post


Link to post
Share on other sites

pazi koji je tebi kurac hellrider ??

ne vidim razlog zasto bi navijao za turski tim i znaci milo ti je sto tim iz tvoje zemlje nije prosao...blago tebi u pamet

 

Navija za turski tim pošto mu je verovatno neki predak bio nagnut™ od strane Turaka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Placite, kukajte, nije to sramota izgubiti od takvog tima ;)

 

Niko ne place, svaka im cast na borbenosti...mada, mozda su mogli i malo hrabrije ali sad je lako pametovati....

 

I kad gubis, ja ti pevam, u mom srcu najbolji si ti...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Него ко ће? Јесте добра Војводина ове године, али мислим да изнад другог места не могу. Ова екипа остаје, сви су потписали уговоре, а ако уђемо у Лигу Уефа остају сви сигурно. Имамо игру и то је најбитније.

 

Ma, samo sam malo nadrkan posle utakmice... Jedno prezimljenje u UEFA kupu kao 2004/2005. će biti dobra stvar. Kad smo već kod 2005, tada je bila tragedija u kvalifikacijama za Ligu šampiona, ovo sada je ništa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa pomalo me je i razocarao Fener, igrali su kao babe, promasivali zicere, nema trcanja, zalaganja .... jbg znam da je neatraktivan protivnik, ali trebali su malo da dodaju gas. Onaj Guiza seljak samo trckara po terenu, za dve utakmice nije uspeo ni jednom da ga metne, hajde da je imao nekog stamnog cuvara, nego covek jednostavno ne moze da se sastavi. Ako sa ovakvim pristupom budu igrali u LS, onda nemaju sta tamo da traze, svi ce im puniti sarance.

 

NEgo jel' ispao Dinamo ZG, da imam jos jedan razlog za dobro raspolozenje :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa pomalo me je i razocarao Fener, igrali su kao babe, promasivali zicere, nema trcanja, zalaganja .... jbg znam da je neatraktivan protivnik, ali trebali su malo da dodaju gas. Onaj Guiza seljak samo trckara po terenu, za dve utakmice nije uspeo ni jednom da ga metne, hajde da je imao nekog stamnog cuvara, nego covek jednostavno ne moze da se sastavi. Ako sa ovakvim pristupom budu igrali u LS, onda nemaju sta tamo da traze, svi ce im puniti sarance.

 

NEgo jel' ispao Dinamo ZG, da imam jos jedan razlog za dobro raspolozenje :D

1:3 збогом усташе!!!!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šta to vredi, kad sledeće godine nećemo biti šampioni, a i da budemo, bolju ekipu od ove kakva je sada nećemo imati.

 

u pravu si, Vojvodina stvarno moze da nam zapreti :mrgreen:

 

 

kradja, jebena kradja, ali sta da se radi...

 

 

jedino mi nije jasno sta ce cigani na ovoj temi, oni Ligu sampiona nisu igrali, a i niti ce u dogledno vreme, bolje neka spremaju one klince iz srema za jedno 5-6 godina i prvu telekom ligu srbije :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi smo osvojili kup Sampiona, zar treba da podsecamo? :)

 

@Hypnos: mislim da ces sJutra da skaces od srece kada Burzo zabije dva komada

 

Svaka cast momcima iz Sahtjora, i oni su mi ulepsali vece

Edited by Routasydän

Share this post


Link to post
Share on other sites

jedino mi nije jasno sta ce cigani na ovoj temi, oni Ligu sampiona nisu igrali, a i niti ce u dogledno vreme

 

 

oni su samo bili prvaci evrope.

da, i sveta.

 

 

 

 

 

 

 

----

edit

atletiko razbio salke, to sam i ocekivao

Edited by sabre

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...