Jump to content

Liga Šampiona


.:Thor:.

Recommended Posts

Dok se mi ovde pljujemo procitajte sta "braca" pisu o nama

 

http://www.index.hr/sport/clanak/redir/399842.aspx

 

Делује ми као да нам помало завиде. :da:

 

 

Ет сејбр: ' Ајде исправи ме 'леба ти! :uhoh:

 

 

Edited by Вуду Соло Соул

Share this post


Link to post
Share on other sites

legendarna pobeda, protiv standarda iz lijeza u 120. minutu? :)

 

Jebiga,kod njih je sve legendarno.Cak i kad zduvaju od Redinga,zduvaju legendarno. :)

Pasuljari.

 

Vi sto navijate za strane timove, sjasite, pustite nas i cigane da se svadjamo, ako se udruzimo protiv vas(a i to se kod Srba nekad desi :) ) najebali ste ga :D

 

:) :) :)

Ajd' da vidim i to udruzivanje.Doduse,ako su Boki i Slobinjo uspeli zajedno napraviti vladu,sve je moguce.Sva udruzivanja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

matori, vrlo los pokusaj, ne znam o cemu ti to, jer - to jeste bili vi. ili mozda nemas dovoljno godina da bi se secao pa si zato pobrkao loncice?

 

kroacija zagreb - partizan 5:0

 

jel 1? NIJE

jel 2? NIJE

jel 3? NIJE

...

 

partizan je bruka srbije.

 

Дражи ти је усташки клуб од Партизана. Стварно си јадан, а врло вероватно и пичкица. :da:

 

Када би звезда хипотетички пукла од сплитског Хајдука,

ја се не бих радовао ... ал' јебига ниси ти крив што си ''такав''.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

YOU'LL NEVER WALK ALONE!!!

 

TOOOOO PROSLI SMO!!!!!!!!!!!!

 

kad preziveh.......

 

vredelo je pratiti rezultat do ponoci maltene, jos jedna legendarna pobeda , mada sam se nervirao , Kujt strelac u poslednjim minutima produzetka , sad do finala , to ce biti lakse !!

 

YNWA !!!!!!

imao si stream na iraqgoal.com jbg,ja gledo tekmu...ludilo mozga

Share this post


Link to post
Share on other sites

А ти си као ћорав, па не можеш да наслутиш шта мисли? Мислиш да ја не знам ко је он?

 

Милијарду се пута доказао као погубљени дечко, а тек кад негде зине о политици види се колики је дијаболик.

 

Од сада је на Ignore Listi, јер ми је испод достојанства да читам његове многобројне будалаштине, ко га јебе ...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

kad preziveh.......

 

 

imao si stream na iraqgoal.com jbg,ja gledo tekmu...ludilo mozga

 

jebiga nisam znao , citam izvestaje sada , u prvoj tekmi Reina odbranio penal , cuo sam da je bio odlican i u drugom mecu , a gol Kujta je extra !!!!!

 

Da li ce se legenda , po ko zna koji put , ponoviti , 30.maja 1984 , je Liverpool osvojio Rim , pobedivsi Rimu na olimpijkom stadionu i postao prvak Evrope, a sada 25 godina posle 27 maja 2009 se finale takodje igra u Rimu na Olimpijskom stadionu , fudbal bi doziveo potpunu renesansu kad bi se to desilo .

 

YNWA !!!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Оксиморон "поништен аутогол због непостојећег офсајда" звучи смешније него "интелигентан Гробар".

Ја овакву пљачку давно нисам видео.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam sinoc pred tekmu bio bash optimistichan, em zbog tekme u BGu, em me u dobro raspolozenje bacili pre toga kosharkashi. Znachi, daleko sam otishao od onog mog "kukanja" pred prvu tekmu i automatskog ispadanja :)

 

Medjutim, prvo poluvreme, desilo se ono chega sam se plashio. Nismo se videli, kako predjemo pola ne moze 3 pasa ljudski da povezemo!!! Onaj Paunovic je smeshan izgovor za fudbalera. Josh kad mu vidim ono "Paun" na ledjima dodje mi da se polijem vrucim chajem. I jebga, chak smo i dobro proshli shto jedan go' primismo. Onaj Guiza nije nishta bolji od ove nashe Ptice. Za sad je lik promashena investicija...ali bem li ga, treba da se uklopi, i ti fazoni. Kad primismo drugi gol, bio sam ravnodusha, jer kako reche krele komentator, "moramo da damo dva gola, pa to je". Onaj "autogol iz ofsajda" ce se definitivno preprichavati godinama. ZASHTO je to je gol ponishten, is beyond me. Uh..e sad, istina je da smo dali tad taj gol da ne mora da znachi da bi se stvari odvijale isto... Mozda bi se desilo ovo, mozda ono...nema ni poente za teorijama.. Elem, Toshke ga lepo munu, a mi do kraja tekme, opet bez prilike, dodushe, nalozio sam se kad Bogunovic bio onomad sam, zamalo da primi loptu.. Taj chovek definitivno treba vishe da igra!

 

Ove kretene iz protivnichkog tabora shto se javljaju na temi pametujuci necu ni da komentarishem. Videcemo vas vecheras.

 

I da, Hail Bate Borisov! :)

 

Meni je drago shto se oni, Anortozis, etc. plasirashe..bice zanimljivije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Patizanu fali zavrsnica, lepo kombinuju na sredini, ali nema zavrsnog pasa, nema kvalitetnog napadaca da zabije gol. Gol iz slobodnjaka je bio moza i jednini moguci nacin da se zabije golcina, a inace Paun je tragidija, kao i Sikimic, trebao je mali Bogunovic vise da igra, jeste da je mlad i zelen, ali je za Pauna tata.

 

Iskreno mislim da je Partizan dao i jos jedan gol, Fener bi darivao jos jedan. Ipak je to velika ekipa i ne bi niko dozvolio da tako olako ispadne, sudija je uvek tu da pomogne velikima .... jbg.

 

@Thule: ti si cigan jer navijas i za jedne i druge, to jest nemas identitet, ko zna mozda si sinoc navijao i za Dinamo protiv Sahtjora :lol:

 

Ja nisam navijao protiv Partizana sinoc, ali ni za Partizan. JEdnostavno sam odgledao mec kao da igraju Decic - Jedinstvo BP (Inace u toj ligi navijam za Grbalj, imaju najlepse dresove)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Patizanu fali zavrsnica, lepo kombinuju na sredini, ali nema zavrsnog pasa, nema kvalitetnog napadaca da zabije gol. Gol iz slobodnjaka je bio moza i jednini moguci nacin da se zabije golcina, a inace Paun je tragidija, kao i Sikimic, trebao je mali Bogunovic vise da igra, jeste da je mlad i zelen, ali je za Pauna tata.

 

Iskreno mislim da je Partizan dao i jos jedan gol, Fener bi darivao jos jedan. Ipak je to velika ekipa i ne bi niko dozvolio da tako olako ispadne, sudija je uvek tu da pomogne velikima .... jbg.

 

Potpisujem.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Thule: ti si cigan jer navijas i za jedne i druge, to jest nemas identitet, ko zna mozda si sinoc navijao i za Dinamo protiv Sahtjora :lol:

Ne, prijatelju, ja navijam za Zvezdu, ali Partizan igra u Evropi (ako se Turska može tako nazvati), a u toj situaciji navijam za srpski klub, jer mi je drago kada naš sport ostvari uspjeh, a nekako mi je svejedno da li je to ovaj ili onaj klub.

 

Респект, царе !!! :pivopije::pivopije::pivopije:

Hehe, takođe selektrore :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

malo ste smorili sa tim preozbiljnim shvatanjem i insistiranjem kako je jedino ispravno navijati i za zvezdu i za partizan u evropi :spava:

 

ne, ja ne navijam za partizan nego za zvezdu i za reprezentaciju i smatram to potpuno normalnim, jednako normalnim koliko i navijanje za oba kluba u evropi.

 

ok, vi navijate i za jedne i za druge, ali nemojte brate svaki put da tupite o tome i da budete mrtvi ozbiljni i da kvarite zajebanciju nama i grobarima, jer to je vise nego bilo sta drugo upravo to - zajebancija. osim za crtane filmove kao sto je ovaj vudu, ali on decko vuce komplekse i frustracije sa nekih drugih tema pa je to vec neka sasvim druga prica.

 

mislim ono kao - sport - navijanje.

 

ajde ziveli

 

 

 

 

 

 

 

Edited by sabre

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...