Jump to content

Liga Šampiona


.:Thor:.

Recommended Posts

АЛИ сам свакако прижељкивао да елиминишу Хапоел ... јок да нећу можда навијати за израелски клуб ?! Глупости ...

 

Ne mogu da se setim da je Zvezda skoro igrala sa nekom ekipom iz Izraela. :blink: Mozda neka pripremna utakmica... :rolleyes:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

' Бем ли га, ја сам се све триповао да је Хапоел ... а оно кипарски Апоел. А, исти курац!

 

Важно да је брката голманска легенда енглеског фудбала, на аватару твоме ....

 

:pivopije:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa onaj stari Arsenal je bio najbolja ekipa u Engleskoj :)

Ko će danas da skupi onakve face na teren?

Simen, Dikson, Vinberburn, Adams, Kion, Parlor...a onda normalniji tipovi: Rajt, Anri, Bergkamp, Ljungberg, Overmars, Vijera...

Edited by [kinetic]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Такав Арсенал је мени био некада веома симпатичан.

 

Погледајте које сад јајаре и вуцибатине играју за тобџије.

 

''Морски човек'' са дугом зазнојном косом је деловао баш хеви, риспект за легенду од гоше!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zenit sjeba Mancestera,al' bas lepo.Ali ovaj Pol Skols...govnarcina.I jos mu ostali krenuli kao cestitati,prave se blesavi...smrdljivi englezi.Nije los Skols kao igrac,ali jedna je bozija ruka Dijega Armanda Maradone.

 

Zenit je izuzetno opasan...nadam se da su iz Juve-a gledali tekmu,i da ih shvate krajnje ozbiljno.Ekipa za totalni jebeni respekt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa onaj stari Arsenal je bio najbolja ekipa u Engleskoj :)

Ko će danas da skupi onakve face na teren?

Simen, Dikson, Vinberburn, Adams, Kion, Parlor...a onda normalniji tipovi: Rajt, Anri, Bergkamp, Ljungberg, Overmars, Vijera...

 

 

 

dream team.e takav arsenal sam obozavao a ovo sad kad vidim onog tourea smrkne mi se.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali kakav smeč, onakvu preciznost ni u odbojci nisam vidio :)

 

Nisam verovao. Mila majchice kako sam popizdeo tad...

 

Uh..zasluzeno Zenit. Manchesta tek od kad ushli Park i Oshej kao krenuoo..ali kita.

 

Tevezu medalja za trud. Ne mogu da prezalim onu shansu iz prvog kada je protutnjao desnom stranom pa uposlio Runija koji se spetljao..koj mu bi?

 

Nanija na kaljenje kod Solskjera.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U jbt, kakav nemir unosi u temu moj avatar :lol:B) Nema me vise ovde. Malo jos van teme: ja sam i zgotivio Arsenal zbog Davida, a njega sam prvi put video na EP 96 kad je uzeo loptu u ruke od svog igraca :bigblue: Bio je stvarno sjajan golman (sa trenucima povremenog pomracenja svesti :mrtav:). Nije mala stvar braniti u Premier ligi Engleske sa preko 35 leta.

 

Na zalost ne stigoh da vidim utakmicu (osim "gola" Ridjeg) ali mi je drago zbog Zenita.

 

EDIT: LINK

Edited by David Seaman

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nanija na kaljenje kod Solskjera.

 

nanija... ne znam stvarno sta bi moglu tu da pomogne... jedino da ga svi biju kad izgubi loptu :)... pa ce onda valjda NEKAD da je prosledi umesto da se kurci i gubi duele... covek je totalno ne realan u vezi svojih mogucnosti... jbt, celo vece sam se drao "dodaj, ne driblaj" :)

 

skols je bas imao dojave celo vece, resio covek da dobije crveni, pa to ti je :)...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nanija na kaljenje kod Solskjera.

 

Још почетком лета сам причао, како бих га ставио на трансфер листу.

 

 

EDIT: LINK

 

This video has been removed due to terms of use violation.

 

 

Опасан је овај руски освајач купа УЕФА.

Сваки тим ће се опасно мучити у ЛШ са њима ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...