Jump to content

Liga Šampiona


.:Thor:.

Recommended Posts

Naravno da je bolje,ali ja ti govorim o prikazanoj igri.A ona je bila kurton.Barsa je mnogo bolje odigrala.

Jebiga,bitno je da su ih dali.A i bili su mnogo bolji,gledao sam Inter-Verder,Barselona-Sahtjor i Liverpul-PSV,i Inter je ubedljivo najkurtonskije odigrao od svih favorite iz ove tri tekme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

37537.jpg <-------------------- Nije kralj, izvinjavam se, CAR!

 

 

Ali kako god da okrenes vidi se da Seko mora da leti iz kluba!

 

 

FORZA JUVE!

 

412E4W65ZPL._SL500_AA280_.jpg

 

------------------------------------------------------------------------

 

@sabre, bolje i to nego Mancini

Edited by Miskoni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posto je kolega ostavio posvetu najgenijalnijem italijanskom igracu od Roberta Badja pa na ovamo,velikom Aleksu Grandeu,moje je da ostavim posvetu novom Juventusovom cedu:

 

Carvalho De Oliveira Amauri!!!!

 

Amauri.jpg

 

Bravo momci,posebno Sisoko,Kjelini (ovaj covek ce definitivno biti jedan od najboljih stopera na svetu),Nedved i naravno dvojica majstora u napadu.Ovako se bori za veliku staru damu iz Torina,veliki i najveci klub!!!!Smrt Ranijeriju i Seku!

 

FORZA JUVE!FORZA VECCHIASIGNORA!!!

 

giemme-04-08-juventus-enamel-pin-badge.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

@sabre, bolje i to nego Mancini

 

pa ne znam bas... nije mancini los trener... nije ni ranijeri neki sad katastrofalan trener.. ali ako juve nastavi sa ovakvim igrama i rezultatima u seriji a borice se za plasman u kup uefa, a cetvrto mesto ce biti miljama daleko...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Polako,da se oporavi ceo tim.A evo danas se opet povredio Legrotalje,i jos Markizio.Dakle,bolnica.Ali,uskoro se vracaju Djidji,i jos bitnije nesalomivi Kamoranezi.

 

Sto se tice ostatka utakmica,neverovatno mnogo golova,i pre svega veliko razocarenje za Fiorentinu.Gledao sam pregeld,pa oni su trebali barem 7 komada ovom Bajernu zabiti.Razvalili su ih.Bajer ocajan.Tri suta,tri gola,odbrana rupa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

KAKVO KOLO ALI STA JE ZENIT PROMASIVAO JBT,I NA KRAJU DADOSE PRED KRAJ UTAKMICE GOL.

BATE JEDNU SANSU I GOL A OVI CITAVU VJECNOST I JEDVA.

JUVEU SVAKA CAST,A LION JE NAJNEZGODNIJA EKIPA JER NE ZNAS NIKAD KADA CE DOBRO A KADA LOSE ODIGRATI.

 

 

SJUTRA ATLETIKO-LIVERPOOL 1

I TO CISTA KAO SUZA!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...