Jump to content

Liga Šampiona


.:Thor:.

Recommended Posts

Лемију и Мишконију не сметају, као што видиш. :da:

 

Вероватно ти се не допадају клупске боје ... јер си звездаш. :D

 

А видиш, мој инострани фејворит клуб МанУТд, као и нижеразредни Нот Форест имају црвене дресове - па се не буним.

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmmm, znam da je ovo vec hiljadu puta prezavakana prica, ali pokojni general Tudjman je Partizanu darivao boje po uzoru na Juvea i to mi stalno padne na pamet kad ih vidim :(

 

Inace Del Pjero je tata! CIni mi se da on jos uvek vozi Lancu delta integrale koju je kupio kada je potpisao prvi profesionalni ugovor, kaze ima emotivan odnos sa tim automobilom, ko zna, mozda je u njemu i prvi put karao :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Može biti da je u njemu skinuo mrak. Al' čisto sumnjam da mu je to jedini auto koji poseduje.

 

Izašla nova Lancia Delta, možda ga i pazari, ko će ga znati. :D:lol::D

 

Što se tiče pokojnog Franje i Juvea, pitanje je koliko je ta priča istinita ... tako da nema svrhe o tome raspravljati.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juve je najeb'o ako se ne pojacaju dobro.Ne mogu Nedved i Del Pjero da ih drze vecno.

 

Nedved vise nista ne drzi.On je otisao po kurcu,tu i tamo pruzi neku dobru partiju,ali u globalu je gotov.A i ne treba da cudi.Car ima 36 godina,on je u svoje vreme radio ko metak,genije.A sto se tice ovoga da samo Del Pjero drzi Juve,to nije istina.Juve ima nekoliko zaista fantasticnih igraca,pre svega Kjelini (e taj covek drzi konce,komadant odbrane,vec sada jedan od najboljih defanzivaca na svetu),Sisoko (covek je od dolaska u Juve pokazao kakva je igracina,bedem na sredini),Amauri (sjajan centarfor,zabija ko blesav,kralj,obozavam tog lika),Kamoranezi (i dalje je odlican,cupavi indijanac),Jakinta (pravi juventino,cim udje zabije),Djovinko (mali je genije,jebem mater Ranijeriju sto ga stalno drzi na klupi,a igraju mu kojekavi Poulseni kurtoni),i naravno najbolji golman na svetu Bufon.U principu,ovaj tim je jako dobar,ali treba tu nekoliko pojacanja da bi postao vrhunski.Pre svega jedan stoper i naravno levi bek (De Ceglie je dobar,ali je mlad i neiskusan a onaj retardirani Molinaro je za Kremoneze ili tako neke pasuljare),i dva u sredini,centralni vezni kreativac i levo krilo.Verujem da ce se to resiti na leto,sa Dijegom se pregovara i verovatno dolazi.Trenutno se nesto prica oko Svajnstajgera aka Svinjarevica...iako ga ne volim,odlican je igrac,i mislim da bi bio bas ono sto treba da zameni Nedveda.

Seko je majmun i jebem mu mater.

 

Лемију и Мишконију не сметају, као што видиш. :da:

 

Bole me kurac za klupske boje...oni su moje srce osvojili jos tamo 94/95,kada su u napadu igrali celavi i sedi,najbolji napadacki tandem koji sam u zivotu gledao.Kraljevi! :rockdevil:

 

Edited by lemmy sixx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Djovinko (mali je genije,jebem mater Ranijeriju sto ga stalno drzi na klupi,a igraju mu kojekavi Poulseni kurtoni

 

Fala kurcu da još neko to primeti! Ranijeri je stvarno retard što ga drži na klupi, Đovinko je odličan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mali je sjajan,fantastican potencijal.Ima neverovatan osecaj za prostor i sjajan pas.Brzina mu je isto veliki plus,ma kompletan veznjak.Jedino je nizak i nesto slabije konstitucije,ali na poziciji kojoj igra i uz tu brzinu koju poseduje,mislim da mu tp i nece biti neki problem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

само због тога што Јуве кара Реал почео сам да их готивим! а никада Јувентус нисам волео! али ове последње две утакмице против Реала... шта ћу, ипак сам заклети Барсин фан! MESQUE UN CLUB!!! ANTI-MADRIDISTA PARA SIEMPRE!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mali je sjajan,fantastican potencijal.Ima neverovatan osecaj za prostor i sjajan pas.Brzina mu je isto veliki plus,ma kompletan veznjak.Jedino je nizak i nesto slabije konstitucije,ali na poziciji kojoj igra i uz tu brzinu koju poseduje,mislim da mu tp i nece biti neki problem.

 

Hocete Akvilanija? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@lemmy

Ma znam da Nedved nije tu glavni a i da Del Pjero nije najbolji ali levo krilo Juve nema,a Del Pjero ih vadi ponekad.

Juveu treba stoper,levi bek,prednji vezni,levo krilo i jedan univerzalac na sredini.

 

Dobro bi bilo da vam dodje Dijego a Svajnstajger nije neki igrac.

Edited by El Karnisero

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma dobar je Svinjarevic,nemoj zajebavat'.Ja licno ga ne volim,kada mu vidim onu naci facu smuci mi se zivot,ali lik je dobar.Po svemu sudeci,Dijego je jednom nogom u Juve-u,ali nista ne treba uzimati zdravo za gotovo.Ipak pricamo o Selji Seku,zajebao je transfere Van Der Varta i Xabi Alonsa,ne bi me cudilo da zajebe i ovo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

A jebi ga,nerealno bi bilo ocekivati da ispadnu u grupi.Stvarno nerealno.Poslednje kolo ce resiti sve,a u grupi gde su paprikaneri ce biti zaista pakleno. :da:

Ja sam zadovoljan Juventusovim partijama u grupi...juce su mogli onim sugavcima bar pet komada zabiti,Del Genije i Jakinta su se izbrukali posteno.No dobro,prvo mesto u grupi je skoro zagarantovano,tako da nema brige.A od zreba ce zavisiti ostatak.

 

FORZA JUVE,FORZA VECCHIASIGNORA!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...