Jump to content

Liga Šampiona


.:Thor:.

Recommended Posts

Ne verujem...tesko da Mancester moze ponoviti i blizu slican uspeh kao prosle sezone.Po meni su najveci konkurenti Barselona,londonski Ofk Beograd,i imam neki osecaj da ce smrdljivi paprikaneri ove sezone daleko dogurati.No,videcemo.

U svakom slucaju,ocekujem i dobar zreb,pa da moji naprave dobar rezultat.

 

FORZA JUVE,FORZA VECCHIASIGNORA!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Paprikaneri je neki domaci izraz? Pechemo zamrizavac, spremanje ajvara, zimnica, topli obrok? Molim lijepo, +6. A sto mislite da je Juventus napravio cudo jer je dobio mrtvog Reala 2x, dokazace zavrsetak grupne faze i pocetak eliminacija. Rubentus ispada u osmini finala, i to ce im bit sasvim fin rezultat ove godine. Sreca pa su Roma i Fiorentina promjenjive ove godine, te ce se stara dama pogurat u kvalifikacije LS za dogodine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar rezultat bi po meni bio plasman u 1/4.

Roma i Fiorentina su kurton i trenutno losiji od Juventusa.To pokazuju medjusobni dueli,i stanje na tabeli.Provlacenje nema veze sa tim.

Juventus protiv Reala nije napravio nikakvo cudo.Juventus nije tamo neki pilicarski Bate Borisov ili Zenit da bi njihova pobeda protiv Reala bila cudo.Juventus je jedan od 5 najvecih klubova na svetu,i takvi dueli su uvek neizvesni,kakva god bila trenutna stanja u klubovima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar rezultat bi po meni bio plasman u 1/4.

Roma i Fiorentina su kurton i trenutno losiji od Juventusa.To pokazuju medjusobni dueli,i stanje na tabeli.Provlacenje nema veze sa tim.

Juventus protiv Reala nije napravio nikakvo cudo.Juventus nije tamo neki pilicarski Bate Borisov ili Zenit da bi njihova pobeda protiv Reala bila cudo.Juventus je jedan od 5 najvecih klubova na svetu,i takvi dueli su uvek neizvesni,kakva god bila trenutna stanja u klubovima.

In your face :pivopije:

3-4 mjesto maksimum + 1/8 finala, po meni. Zivi bili pa vidjeli, jer lopta je okrugla. A Inter ce uzet skudeto, dok im za LS ipak hvali jos jedan fantastican igrac u formi pored Ibrahimovica u navali. Odbrana i sredina su kompaktne, jedino je pozicija koja povezuje napad losa. Tu su Kvarezma i Mansini koji za sad ne pruzaju ni dio onoga zbog cega su dosli. Ako Murinjo uspije to da slozi do nokaut faze, onda ocekujem da doguraju daleko. Mozda cak i do finala, a onda cemo vidjet. U suprotnom, prvi englezi ih izbacuju. Il neko od spanaca, mozda cak i u 1/8.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ако хоћеш објективно, Видић је одиграо нешто бољу сезону од Фердинанда!

Боље да си њега убацио! :da:

 

Одигра ли још коју сезону као претходну, можемо комотно да му дамо признање најбољег српског дефанзивца свих времена.

Зготивио сам га још док је играо у Звезди, јер је показивао невероватну зрелост у игри за своје године.

Тренутно је Немања један од најпозитивнијих примера у нашем фудбалу и баш зато се надам да ће што више клинаца одабрати баш њега за узора. :pivopije:

Edited by Селектор

Share this post


Link to post
Share on other sites

Liverpul rutinski prvi , ne znam da li postoje neka pravila oko zreba za 1/8 finala , ali predpostavljam da ide prvi sa drugim , i da ne mogu dva tima iz iste zemlje biti u kombinaciji , znaci mogucnosti su sledece za najlegendarniji evropski klub :Real Madrid , Inter , Sporting , Viljareal , Lion/Bajern , Porto .

 

Od svih ovih potencijalnih , nadam se da protivnici nece biti Real ili Bajern , ostali moze , naravno Portugalci bi najbolje legli .

 

I sto je najvaznije da ne sudi Roseti.

 

YNWA !

Edited by Hail Metal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Liverpul rutinski prvi , ne znam da li postoje neka pravila oko zreba za 1/8 finala , ali predpostavljam da ide prvi sa drugim , i da ne mogu dva tima iz iste zemlje biti u kombinaciji , znaci mogucnosti su sledece za najlegendarniji evropski klub :Real Madrid , Inter , Sporting , Viljareal , Lion/Bajern , Porto .

 

Od svih ovih potencijalnih , nadam se da protivnici nece biti Real ili Bajern , ostali moze , naravno Portugalci bi najbolje legli .

 

I sto je najvaznije da ne sudi Roseti.

 

YNWA !

 

YNWA!!! :pivopije:

 

Ma moze i inter da nam legne ;)

 

Ma nece Roseti da nam sudi usta ga bolela!!!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@miskoni: jes' vala.

drago mi je shto je verder pobedio, ali mi je zao shto nisu proshli. mozda je i bolje tako jer ce se verovatno bolje pokazati u kupu uefa, nego shto bi se pokazali u nastavku lige shampiona.

 

sutra se navija za arsenal i viljareal, mada su i jedni i drugi vec osigurali prolaz.

Edited by SkullKrusheR

Share this post


Link to post
Share on other sites

ko je prvi u grupi h? real ili juve?

 

pitam zato sto ne znam sta se prvo gleda, vise datih golova (posto je gol razilka ista) ili medjusobni skor. po meni bi jedino imalo smisla ovo drugo, tj. juve bi trebalo da bude prvi, ali ne znam, na transfermarktu npr. pise da je real prvi..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...