Jump to content

Liga Šampiona


.:Thor:.

Recommended Posts

Kolega, si video Sisoka, igrac utakmice, kako se borio i otimao lopte svaka mu cast :da: Do njega odmah i Chiellini

Sissoko.jpg18943_hp.jpg

 

FORZA JUVE!

juvlc9.jpg

 

Momo je sjajan bio,zaista sjajan.Otimao lopte,prekidao akcije,bio aktivan u odbrani...Kjelini standardno sjajan,taj covek ce biti jedan od najboljih stopera na svetu.Vec sada je najbolji italijanski defanzivac.Nedved se jako borio...jeste mator i ni blizu onog starog Pavela genija,ali je borben i mnogo je trcao.Amauri i Del Pjero fenomenalni.Sto se ostalih tice,Grigera i Legrotalje veoma dobri...ali Melberg...taj covek je krsina,on ne zasluzuje da nosi dres Juventusa.Dok je igrao Legrotalje,ovi nisu ni jednu sansu imali.Cim je usao Melberg,2-3 puta je prozujao ko majmun,sva sreca pa je imao Kjelinija iza sebe da mu ispravlja greske.Za divno cudo,Molinaro nije usrao nista.Samo mi i dalje nije jasno sta on koji kurac trazi u prvom timu pored De Ceglie-a.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Što mi je drago kako je Juve razbucao kraljeviće iz Madrida. :da:

 

Del Piero je jebeni fudbalski čarobnjak i genije, tolike silne godine igranja u špicu na ovako visokom nivou! Toralni rispekt!!!

 

Uprava bi trebalo da razmisli povlačenje njegovog dresa, kad se bude jednog dana penzionisao. Legenda stare dame!

 

Dosta golova u ovom kolu, Fenerbahče se skroz ponizio ... moj Mančester održao lekciju Seltiku. E takav fudbal volEm.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest YaMa again
glupi Turci, oteto-prokleto :)

 

Tako je!

 

Партизан је несретно испао и убеђена сам да би у окршају са Арсеналом изборио реми. Али ето, виша сила па су турци у ЛШ.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Партизан је несретно испао и убеђена сам да би у окршају са Арсеналом изборио реми. Али ето, виша сила па су турци у ЛШ.

da je nesretno ispao, jeste, ali za remi, ne znam, ali u svakom slucaju bi se na JNA gledale 4 vrhunske utakmice :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

KAKVO KOLO ALI STA JE ZENIT PROMASIVAO JBT,I NA KRAJU DADOSE PRED KRAJ UTAKMICE GOL.

BATE JEDNU SANSU I GOL A OVI CITAVU VJECNOST I JEDVA.

 

SJUTRA ATLETIKO-LIVERPOOL 1

I TO CISTA KAO SUZA!

Atletiko 1:1 Liverpul. ;)

 

Stvarno razocarenje ZENIT, ja sma mislio da ce se bolje pokazati.

Mogli su i da puknu od Bate-a, ovi su pogodili i precku i par sansi omasili..

 

A Barsa jede malu decu! Najbolja forma prikazana pored Mancestera.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Ууу, ала би било лепо да добијемо Јуве у наставку ЛШ.

 

Ne budi smesan

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Liverpul - Atletiko, bole me uvo za oba tima, ali onakvu kradju davno nisam video :no:

Edited by Miskoni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Penal je sumnjiv , ali s obzirom da je Liverpul mnogo veci klub , i da se igra na Enfildu , moze se reci da je realan , ne sme se ici laktom u 16m , Dzerard je bio blizi lopti ,da nije sudjen iraci Liverpula bi se bunili isto kao i sad igraci atletika. s obzirom da prvi penal Liverpulu nije sudjen , kao ni igranje rukom u prvom poluvremenu pred 16m od strane Atletika , dva nedusudjena penala Atletiku su samo sudijska kompenzacija , a verovatno da je dosudjen prvi penal za Liverpulu utakmica bi imala drugaciji tok. Atletiko je postavio dobru taktiku , naravno vecim delom bunker , ali eto to nije bilo dovoljno za pobedu :)

 

Fali mnogo Tores , Liverpul je igrao za klasu bolje , ali ne mogu se izgleda ocekivati golovi od Agera i Kina , koji me je razocarao na ovoj utakmici.

 

YNWA!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

eh pretera ga sad, jest da te mnogo cenim, al igrali smo ko sline...

 

YNWA!!! :pivopije:

 

A kako je igrao Atletiko? , jednom presli pola u prvom , i dva put u drugom , imaju stvarno extra tehnicare , ali pogledaj sanse , Agera , Dzerarda , Kin kad je bo sam pred golmanom , 10-2 u kornerima , sva statistika pokazuje ko je bio bolji , Liverpul nije zasluzio da pobedi , ali ni da izgubi .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...