Jump to content

Liga Šampiona


.:Thor:.

Recommended Posts

On je bog:

 

delpiero.533.jpg

 

Bravo za Aleksa,on je jedan,jedini i neponovljivi!Fudbalski genije,marsovac na planeti zemlji!

 

Svaka cast i Sisoku naravno,taj covek je fenomenalan...nepogresiv,bedem od coveka.Bravo Momo!Kjelini standardno,jos jednom dokazuje da je jedan od najboljih stopera na svetu,najbolji zabarski defanzivac bez pogovora.Legrotalje sjajan,ovu sezonu stvarno igra fenomenalno.Cak su i Melberg i ona supcina Molinaro bili odlicni,bez greske.Nedved je mnogo trcao,ali gotov je on,stigle ga godine.Svejedno,pozdrav za cesku legendu!

 

FORZA JUVE,FORZA VECCHIASIGNORA!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Манчестер се извук'о против Селтика. Страшни Рајан Гигс!

 

Оно што је јувеова легенда Дел Пјеро у шпицу, то је Јунајтедов Гигсић на средини. :da:

 

....................

Edited by Вуду Соло Неле

Share this post


Link to post
Share on other sites

odjednom svi zavolese juve...

 

Мени је Јувентус увек био драг. Заједно са Сампдоријом, која је, ипак, наспрам Торинеза сићушан клуб.

И одлично се сећам генерације: Вијали, Раванели, Ди Ливио, Перуци, Песото, Конте, Такинарди, Југовић.

Овај задњи им је из пенала и донео титулу шампиона Европа, савладавши својевремено (гле парадокса) мог омиљеног голмана - Ван Дер Цара.

 

А што се тиче Дел Пјера, он ми је један од најдражих нападача, уопште гледано. Краљевић Марко бре!

И не могу ти описати колико ми је драго што је покопао ''краљевски клуб.'' :mhihi:

 

 

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Неће ни Алесио Секо господарити вечно. Ствари ће се мењати ... и то је неминовност.

 

Заборавио си да споменеш и Амаурија. :mhihi:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...