Jump to content

Liga Šampiona


.:Thor:.

Recommended Posts

ih, sve neki "italijani".

 

ne znam bas, od jedanaest igraca cetvorica su iz serije a...

 

a u izboru nema bufona, totija, pirla, de rosija, zambrote, tonija, grosa...

 

--

 

inace, najvece dileme su mi bile

 

bosingva ili maikon

 

i jos dve tri ali se ne secam sad koje a mrzi me da gledam

Edited by sabre

Share this post


Link to post
Share on other sites

Па, пази овако, у мој избор су ушли играчи који су нешто постигли током 2008., у три најјача такмичења: Купу УЕФА, Лиги Шампиона и на Европском првенству, тако да мислим да нема грешке! :D

Обзиром да Италијани нису урадили ништа значајно у наведеним такмичењима, логично је да сачекају боље дане! :pivopije:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čelsi - Juventus

Real - Liverpul

Inter - Mančester

Lion - Barselona

Viljareal - Panatinaikos

Sporting - Bajern

Atletiko - Porto

Arsenal - Roma

 

 

puu nismo izvukli Inter, al jbg Real.... Idemo do kraja!!!

 

Celsi - Juve, naravno Juve pobedjuje!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uf nadao sam se da nece izvuci Real - Liverpul , definitivno finale pre finala , dva kluba koja su osvojila najvise titula sampiona (ne racunajuci Milan koji ne igra) , bice tesko , Real je u prednosti , jer ne moze da igra gore nego ove polusezone, po zakonu verovatnoce moraju da igraju bolje , moraju se dici , u sampionatu nemaju imperativ titule za razliku od Liverpula , koji mora na oba fronta da igra dobro . I jedni i drugi se dobro poznaju , ipak ako se izvuce nereseno u mAdridu sve je moguce , i zavisi da li ce Real dovoditi neke igrace i da li ce suditi Roseti.

 

Juventus - Celsi , naravno velika prednost na strani Juventusa , Ranijeri ih dobro poznaje , mada opet daleko je sve to vremenski, Juventus je u odlicnoj formi i mogu samo to da pokvare a Celsi je u slaboj , ipak prednost je na strani veceg kluba.

 

Mancester - Inter , ovde nema favorita , mozda je blagi Mancester jer se u engleskoj igra revans.

 

Roma- Arsenal , Roma prolazi , ipak je finale u Rimu , i o tome se mora voditi racuna , ali ko zna ovi balavci iz Londona su nepredvidivi.

 

 

Barsi se naravno namestaju laki parovi , povlasceni su i ostali dueli su slabi naspram ovih gore navedenih.

 

Lako je moguce da ispadnu svi engleski klubovi , jedno je sigurno bice podjebavanja barem na forumu :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

I dalje ocekujem dva engleska tima u polufinalu, ali po meni sanse da sva 4 engleska tima prodju u cetvrt-finale su prilicno mala po meni, neko ce da se oklizne sigurno...

 

U svakom slucaju, parovi su perverzni, da ne zna covek sta pre da gleda...

Edited by FILIP St.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U svakom slucaju, parovi su perverzni, da ne zna covek sta pre da gleda...

Ваистину! :pivopije:

Не знам какав је распоред играња, али ако не буду истог дана сва три, врло вероватно ће Б92 преносити 2 од прва 3 меча са Хејловог списка.

 

Čelsi - Juventus

Real - Liverpul

Inter - Mančester

 

10 минута касније ...

 

Ево и распореда:

 

Raspored mečeva osmine finala:

 

24. februar (utorak):

 

Atletiko Madrid – Porto

Olimpik Lion – Barselona

Arsenal – Roma

Inter – Mančester Junajted

 

25. februar (sreda):

 

Viljareal – Panatinaikos

Real Madrid – Liverpul

Sporting – Bajern Minhen

Čelsi – Juventus

 

Дефинитивно остајем при малопређашњем ставу око преноса, једино ако не исфорсирају Рому (специјално због Вика Ретлхеда :) ) као домаћина завршнице, у шта чисто сумњам. :da:

Edited by Селектор

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fantasticni parovi.Ocekuju nas zaista sjajni dueli.Barem po imenima,iako smo svi svesni da ce tu biti mnogo kalkulacija i da je vrlo moguce da cemo se nagledati loseg fudbala.

 

Juventus-Celzi - jeste da Celzi ima kvalitetniji tim,ali mislim da je ipak prednost na strani Juventusa.U ovom trenutku.Mnogo veci klub,mentalitet,stil igre na kup sistem,Del Pjero i ono sto nisam mislio da cu ikada reci,Ranijeri.Kao sto je rekao Hail Metal,poznaje Cezli,bio je tamo jedno vreme,i mislim da taj pacer u ovom slucaju moze biti taj presudni faktor.No,to se igra tek za 2-3 meseca,pa cemo konkretnije pricati tada.

 

Real-Liverpul - ovo je strasno tezak par za neku prognozu.Ali da probamo.Real je u ovom trenutku katastrofalan,uzasan,ali oni su penicilin za engleze.Mislim da je blaga prednost na njihovoj strani sa tog aspekta.Od ove utakmice ne ocekujem neki preterani spektakl,mislim da ce i Benitez i Ramos ici na sigurno,da ce biti dosta kalkulacija.Izuzetno ce interesantno biti gledati Toresa protiv kraljevskog kluba,mislim da ce on naciniti nadprosecne napore da bi ih savladali.Kao i u slucaju prvog para,nesto konkretnije se ne moze govoriti posto su utakmice jos daleko,i mnogo ce zavisiti od trenutne forma.Ono sto moze biti Liverpulova sansa jeste njihovo tempiranje forme za drugi deo sezone.

 

Inter-Mancester - prednost paprikanerima.Mnogo bolja forma,i sto je izuzetno vazno,mnogo duza klupa.Ono sto moze sjebati Inter je,po meni,slaba stoperska linija,sto bi bugarski Pipo Inzagi i Runi mogli iskoristiti.Ali po svim ostalim segmentima,paprika klub ima prednost.Ovo je mozda i najinteresantniji par,zbog trenera,videcemo kakve ce se taktike drzati.

 

Arsenal-Roma - ovo je mnogo zajebano.I jedni i drugi su u slabijoj formi trenutno,i stvarno nemam predstavu kakav bi mogao biti krajnji ishod.Roma je zajebana u kup sistemu,zabari jebiga,i mozda im tu dajem malu prednost,ali Arsenal ima bolji i kvalitetniji tim.Ukoliko budu usli u duel kao i uvek,sa mnogo presinga,drkanja i nepotrebnih kratkih pasova,mislim da ce ih Roma sjebati.

 

Ostali parovi su kurac na biciklu.

 

U principu,bice ovo interesantna osmina finala,mozda i najinteresantnija u proteklih par godina.Super parovi.Ali sa druge strane,steta sto ce nekoliko zaista velikih klubova ispasti,dok ce kojekakvi pilicari kao Panatinaikos,Sporting i Viljareal imati mogucnost za prolazak.No jebiga,to je zreb.

 

FORZA JUVE,FORZA VECCHIASIGNORA!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

uh, bice dobro... parovi prejaki, imace shta da se gleda za dva meseca.

mislim da ce arsenal lagano da prodje romu, dalje tipujem da ce barsa, viljareal, atletiko i bajern takodje lako proci.

chelzi - juve ce biti gusto, ali mislim da ce juve proci, ista stvar sa manchesterom.

real - liverpul stvarno nemam nikakvo mishljenje kako bi ovo moglo da se zavrshi. mislim da liverpul ima blagu prednost.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čelsi - Juventus

Real - Liverpul

Inter - Mančester

Lion - Barselona

Viljareal - Panatinaikos

Sporting - Bajern

Atletiko - Porto

Arsenal - Roma

 

Tesko da je moglo da bude jebenije, ali izaci ce se na kraj sa Murinjom, verujem :da: Kao i u nadmoc Engleza u direktnim orksajima sa 'talijanima. Liverpul-Real, sto rece lemmy, ne zna covek sta da prognozira..valja videti sta ce Real dovesti za zimu, ako ista... Liverpul blagi favorit. Lion-Barselona bi treb'o biti najjaci fudbal, najslabiji par Vilja-PAO definitivno..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ваистину! :pivopije:

Не знам какав је распоред играња, али ако не буду истог дана сва три, врло вероватно ће Б92 преносити 2 од прва 3 меча са Хејловог списка.

 

 

 

10 минута касније ...

 

Ево и распореда:

 

 

 

Дефинитивно остајем при малопређашњем ставу око преноса, једино ако не исфорсирају Рому (специјално због Вика Ретлхеда :) ) као домаћина завршнице, у шта чисто сумњам. :da:

 

Hehe, volio bih, ali ne vjerujem, ima toliko dobrih parova...

 

Što se tiče Arsenala, nislim da ih Roma može proći, mada su ekipe tu negdje po kvalitetu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...