Jump to content

Liga Šampiona


.:Thor:.

Recommended Posts

Koji penal je dosudio,sta ti pricas?Pretpostavljam da mislis na crveni.

 

edit:i da,kakav crni Milan?

 

FORZA JUVE BIANCONERI

 

Da,mislio sam na crveni,jbg.

 

I nije kakav crni milan,nego kakav crno-crveni milan. :P Je li sljedece kolo derbi sa Juve-om?

Edited by Just Like a Timepiece

Share this post


Link to post
Share on other sites

A Есјена није усрало да постигне онакав гол, неееееееееееее ?! :confused:

 

To "usralo ih" se odnosilo da su dali gol, a nisu se videli ceo mec. Nisu sutnuli u okvir gola ceo mec.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Steta,jako veliki hendikep neigranje Markeza.

Sto se tice ovog suicidalnog manijaka,ko ga jebe.Budaletina.

 

Kada smo vec kod navijaca,kako vam se svidela emisija o Buenos Airesu?Meni nije.Lakrdija.Najlosija epizoda.Tako su ofrlje odradili,ko da su pricali o derbiju litvanske lige.I forsirali Boku maksimalno,nista o Riveru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kada smo vec kod navijaca,kako vam se svidela emisija o Buenos Airesu?Meni nije.Lakrdija.Najlosija epizoda.Tako su ofrlje odradili,ko da su pricali o derbiju litvanske lige.I forsirali Boku maksimalno,nista o Riveru.

 

Ocaj zivi , prica onaj momcic sa kravatom neki navijac rivera , bolje da su pustali samo snimke sa tribina nego da su bilo koga intervjuisali ,

Share this post


Link to post
Share on other sites

Есјена је опасно прорасло код оне голчине. Мрзим Челзи органски, али Барса је вечерас имала протекцију од стране ћелавог.

Дрогба = фрустрирани лузер. 27.маја ће се састати у финалу најквалитетнијег клупског такмичења две екипе које током целе сезоне играју најлепши фудбал за око у Европи...а ето, испадоше и две најквалитетније. Манчестер то несумњиво јесте. Барселона, истина, последњих година је синоним лепршавог и офанзивног фудбала, али вечерас су били слабији ривал. Мада, драго ми је по питању коначног исхода. Увек против лондонског ОФК Београда (што би рек'о Леми). ;)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od tih emisija,sam gledao samo onu sa Celtic-om i Rendzersom i donekle Liverpool - Everton. I za obe imam utisak da su lose odradjene.

 

Juventus-Torino je bila odlicna.Seltik-Rendzers takodjer.Liverpool-Everton ne toliko,ali je bila dobra.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juventus-Torino je bila odlicna.Seltik-Rendzers takodjer.Liverpool-Everton ne toliko,ali je bila dobra.

 

Krivo mi je što nisam gledao emisiju o torinskom rivalitetu. Verovatno bih onda skontao zašto građani tog šugavog grada bojkotuju najveći italijanski brend u fudbalu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Krivo mi je što nisam gledao emisiju o torinskom rivalitetu. Verovatno bih onda skontao zašto građani tog šugavog grada bojkotuju najveći italijanski brend u fudbalu.

 

Ja nisam bio svestan koliko se oni medjusobno mrze.Crkva je trazila od italijanskog saveza da se sve utakmice torinskog derbija igraju u vecernjim casovima,posto su se,dok su bile u popodnevnim,navijaci i jednog i drugog kluba okupljali pre tekme na misi,i onda se mlatili u crkvi.Manijaci.A Torinovi navijaci mrze Juve zbog statusa,njihove nesrece kada im je izginuo ceo tim i klub otisao u kurac,i ona klasika:Torino je narodski klub,a Juve kao aristokratski.A jebiga,svugde je tako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Хахах, млате се у цркви! :rockdevil:

 

Слично као и Бенфика-Спортинг. Зато црвени клуб радничке класе Лисабона и има далеко већи број навијача.

Share this post


Link to post
Share on other sites

aaaaaaaaa kakva tekma , barsa zasluzeno ide dalje a hidink neka baneta drzi na klupi , neka zver drzi u lancima a neka samo pusta zivinu da igra :bend:

 

danija alvesa bih samo menjao i barsinoj ekipi ,ono je smeshno koliko chovek ne zna da centrira , skoro nisam imao prilike da vidim igracha koji tako nema osecaja za centarshut a igra na poziciji koja to od njega zahteva .

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Никад Сити...

увек Јунајтед...

 

А Јунајтед ће 27-ог испрашити Каталонце по туру. Предосећам, Руни ће им завалити поголему куру.

Ипак је Кристијано одиграо у маниру перпету мобила синоћ. Мала је вероватноћа да ће такву улра блиставу партију пружити и у финалу.

Share this post


Link to post
Share on other sites

danija alvesa bih samo menjao i barsinoj ekipi ,ono je smeshno koliko chovek ne zna da centrira , skoro nisam imao prilike da vidim igracha koji tako nema osecaja za centarshut a igra na poziciji koja to od njega zahteva .

 

Odlican je on celu sezonu,ali danas je zaista bio katastrofalan.Uzas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Seltik-Rendzers takodjer.

 

Meni se nije svidela. Nasli neke zaludjenike koji navijaju za Rendzers (tipa Rendzers - Seltik 2:0, 2 mrtva katolika i sl.), a sa druge strane o Seltiku pricali samo stalozeniji navijaci. Bilo je zanimljivih detalja u emisiji, ali mi je ovo glupo odradjeno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ahahahaha, Celzijevi gejevi su zasluzili da budu izbaceni na naj-gej moguci nacin kao ovo.. ocajno sudjenje, jos uzasnija tekma, celzi koji se 81 minut brani, od toga gotovo pola sata SA IGRACEM VISE NA SVOM TERENU! A to sve posle one prve tekme gde su dvaput izasli iz svog sesnaesterca... mozda barca bez pola tima nije mogla da uputi vise od jednog suta u okvir gola, mozda je celzi ostecen (ali i barsa je u prvom mecu bila za penal a u drugom za crveni karton) ali karmicka pravda je zadovoljena. Pokazalo se da postoje neki fudbalski bogovi tamo koji ne podnose gej anti-fudbal a ni drogbu i balaka :D

 

I za kraj ovog komentara, mala pesmica od mene:

 

Pripuca iz mesta Andres Inijesta i Barsa na jedvite jade konacno gol dade! Drogba Didije sudiju bi da bije ali sudi se penal samo za Arsenal! Teri Balak i Maluda pajseri bez muda, i ostale jajare ispusise za sve pare!

Edited by Salvation

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...