Jump to content

Liga Šampiona


.:Thor:.

Recommended Posts

Zasluzena pobeda Farse u finalu , ali videlo se da titula ima gorak ukus i za njih , nisu se mogli ljudski ni radovati posle onakve kradje u polufinalu . Svaka cast fudbalskim carobnjacima iz doline separatizma , ali najvise zasluga za ovaj trofej ima kasapin iz Osla .

Vidic pokazao da je ipak precenjen igrac daleko iza nekadasnjeg kvaliteta Kanavara , Hipije ili Jera , dovoljno je jedan ozbiljniji igrac tipa Tores , Eto ili Kaka da mu objasne neke stvari .

Finale nikad dosadnije sto se moglo i ocekivati kad se zna da je finale unapred izrezirano u reziji novog evropskog fudbalsko-komercijalnog pokreta.

Potvrdilo se nepisano pravilo da bez Liverpula nema kvalitetnog i uzbudljivog finala .

Veliki uspeh oba tima , sada su ispunili svoj zajednicki cilj da imaju u zbiru vise trofeja evropskog prvaka od Liverpula .

Navijaci Mancestera se obrukali 80 minuta se nisu culi , zar postoji veca sramota nego da te nadglasaju malobrojniji navijaci , jos kad se zna da su oni Barselonini . Da nije smesno bilo bi zalosno :) ..... a da zaboravih ipak su imali jaku firmu , uz Milvol najjacu , ali sta to vredi kad se gubi cute i odlaze sa tribina . Pogledajte fudbalsku epsku fantastiku iz Istanbula i kako se navija kad klub gubi 0-3 !

Nadam se da nece jos dugo izdrzati Novi evropski fudbalski poredak , predvodjen spanskim cigano siptarima-katalonskim separatistima i teatrom dopinga , i da ce se fudbal vratiti Liverpulu , Juventusu , Realu , Milanu , Bajernu , Ajaksu i ostalim casnim klubovima .

 

YNWA !!!

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

I, gotovo. Apsolutno zasluzeno, fina utakmica, korektno sudjenje, Barsa je ovo zasluzila. Onaj Pujol je igracina kakvog nema, jako mi je drago zbog njega.

 

Momenat meca: '84. minut, Barsini igraci se zajebavaju na polovini Mancestera a ovi stoje i gledaju. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

barsa zasluzeno dobila...rasturili su ih na sredini...manc nije imao nikakvu igru,gurali su na silu...za skolsa sam mislio da je umro...cavi je igracina,neverovatan igrac...cigan iz portugala je opet dokazao da je blago retardiran i da ne moze da prihvati poraz...zao mi je sto je nase gore list sjebao prvi gol,sto ga je bantu predriblao...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zasluzena pobeda Barse, za poraz kriv Fergusan koji je postavio ocajnu formaciju.

Vidic jos jednom dokazao da nije igrac za bitne utakmice. Inace poslednjih 15 minuta nisam gledao, jer je u NS nestalo struje :).

Meni je licno iako navijam za United zao Chelsea - prosle sezone su nesretno izgubili finale iako su bili bolja ekipa, ove godine ih je sudija sjebao. Najvise me nervira sto cu sada morati da citam komentare onog rtarda Bojica na b92(ko posecuje zna o cemu pricam :) ).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Apsolutno zasluzena pobeda Barselone,u svim segmentima igre su bili jaci.Odrzali su lekciju fudbala pirgavcima.U potpunosti nametnuli svoj stil i tempo igre,stvarali sanse kad god su hteli,mogli su im jos 2-3 komada ucackati.Mesi sjajan,Pujol fantastican (odigrao je glava boli utakmicu),Pike velicanstven (decko je stena,sjajan fudbaler)...sve u svemu,standardna Barsa,iako moram priznati da me je iznenadila ova njihova skrpana odbrana,odlicna bila,nepogresiva.Cak i onaj pajser Silvinjo.

Sve u svemu,Barsa apsolutno zasluzeno,najbolji fudbal su igrali,razbili u finalu i ajd' cao.

 

Nego,gde je Kuruz?Nesto ga nema. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

HA HA!!! LIVERPOOL NIJE NIŠTA OSVOJIO OVE SEZONE HA HA!!! Dosadan si više.

 

 

Inače, kao što sam rekao i kladio se na to, Barsa zasluženo osvojila, Ture isto super igrao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ferguson se zajebao sa izmenama...a i realno nije imao sta da ubaci...uvodjenje bugarina nije imalo smisla...nije imao sanse protiv 2 najvisa igraca na terenu...ubacivanje teveza je imalo nekog smisla,brzi je od odbrane barse,samo sto je odigrao ocajno...kao i svaku jacu utakmicu...skols juce ceo dan pio u kafani,nije ni sanjao da ce igrati...polomi noge onom buskecu...bio je igracina godinama,al nema vise nista od njega...ubise ga povrede,a i godine...jedino sto je jos moga je da ubaci halavog nanija,koji ni mami ne bi dao loptu...trebao je portugalski ciganin da igra po strani,a runi u sredini...cavi ih je unistava na sredini...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Од самог старта сам се разочарао кад сам видео какве дресове Манчестер носи у финалу.

Јбт, каква је оно измишљена гарнитура?!

Што због дресова, што због игре, уопште нисам имао утисак да гледам "ђаволе", поготово у другом полувремену.

Фергусон је заиста храбро и рискантно И ПРЕАМБИЦИОЗНО ушао у меч постављајући онакав пресинг на 20 метара од Барсиног гола, али како га нису материјализовали у првих 8 минута, а било је 2-3 одличне шансе, то им се обило о главу.

Одбрана им је у тим тренуцима била огољена и није чудо што су из првог напада противника примили гол.

За њихов стил игре су се беспотребно превише отворили.

Највише сам се сморио што је Немања испао к`о из џипа, јефтиније него ови моји пајсери из краја кад их изломим по терену.

Барси можемо сви од реда да честитамо, одиграли су и лепо и паметно, Месијев гол главом је дошао као шлаг на торту, право ремек дело.

Нема тог елемента у коме нису били бољи вечерас, ЧАК И У СКОК ИГРИ, што је довољно рећи, па да и лаику све буде јасно.

Преостаје ми само да осудим све зле језике који покушавају да умање титулу Каталонцима, јер и дан данас стојим на становишту да је судија Овребо у Лондону више њих оштетио него Челси.

 

 

За крај имам питање за све вас.

Шта се то десило са Милошем Шарановићем када је Бошковић на крају преноса посветио пренос његовој жени и деци?

Шарановић је сјајан коментатор, баш ми је бедак, поготово што не знам шта је у питању. :no:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Barsa zasluzeno dobila.Mancester se nije cuo.Nije mi jasno zasto Skols nije igrao od pocetka.Kakav crni Anderson,obican prosecan igrac.Pujol fantasticno odmenio Alvesa,Silvinjo je solidno odigrao.Stoperi su dobri bili,Ture je imao onu jednu gresku ali nije los bio.Vezni red Barse je dominirao.Mesi igra kao zmaj,Eto je dobar bio.Anri se nije toliko istakao ali je bio dobar.Buskets solidan,Cavi i Iniesta po obicaju odlicni.Otkad je onaj Pedro Hernandez usao u prvi tim?Ja sam ga prvi put u timu video protiv Osasune,u proslom kolu Primere.

Ne znam zasto napadate Vidica,niko iz Mancestera nije dobro odigrao.Ferdinand i Vidic losi,onaj pajser Osej nikad i nije bio igrac za klub kakav je Mancester.Vezni red slab,strasno slab.Ronaldo se cuo nije.Retard je posle startovao na Pujola prejako bez potrebe.

Drago mi je zbog Barse navijao sam na njih.Ipak igraju najlepsi fudbal na u Evropi trenutno.

 

 

Pozeri. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

За крај имам питање за све вас.

Шта се то десило са Милошем Шарановићем када је Бошковић на крају преноса посветио пренос његовој жени и деци?

Шарановић је сјајан коментатор, баш ми је бедак, поготово што не знам шта је у питању. :no:

 

Nisam to cuo, nemam pojma o cemu je rec. Stvarno bedak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...