Jump to content

Liga Šampiona


.:Thor:.

Recommended Posts

ovaj fabianski... ne mogu...   :no:  :no:  :no:

neverovatno...

 

edit: sa goal.com-a...

 

Lukasz Fabianski – 3.0: A horrendous, inexcusable error from the Pole gifted Porto the lead, and his breakdown in communication with Sol Campbell compounded a miserable evening that he may struggle to recover from.

 

dajte gifove kad izidju.

Edited by SkullKrusheR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ајде да су били у линији па и да погреши човек, али био је бар метар у офсајду!

Добро швабама игра онај мали Контенто, биће нешто и од њега.

 

Едит:

Фабиански :o

 

Ево ко није видео

 

http://www.youtube.com/watch?v=6wC4pPr5Ra4

Edited by José Luis Chilavert

Share this post


Link to post
Share on other sites

Арсенал је одлична екипа која има сјајан скаутинг, имају тренера који од клинаца прави играчине, али што не умеју да нађу иоле нормалног голмана, чудо једно ... Од Венгеровог доласка у Арсенал, почев од Дејвида Симена па на овамо, све сами киксери од голмана су бранили за ову екипу. :no::udri:

Свака част Солу Кембелу на постигнутом голу, ипак без старца нема ударца!

 

А што се тиче меча Бајерн - Фиорентина, ту је очигледно потплаћен линијски судија, на његову иницијативу је Гоби престрого добио црвени картон, а офсајд је цео свет видео укључујући и Стивија Вондера, Реја Чарлса, Филипа Вишњића, а поготово браћа Матић која су текму пратили са трибина. :D

Најсмешније ми је било када је Овребо пришао линијском судији и забезекнуте фаце га више пута упитао да ли је сигуран у своју одлуку, вероватно очајнички покушавајући да га убеди да се предомисли.

Заиста је јадно када се у најквалитетнијем такмичењу попут Лиге Шампиона тако очигледно утиче на исходе утакмица.

Некад се то радило далеко софистицираније, Џаровски би могао да им одржи предавање на ту тему ... ;):no:

 

А што се тиче Реала, од те екипе баш као и од Милана, очекујте свакојаке изненађујуће резултате, прелазе и слично, ипак им је главни спонзор кладионица. ;)

Edited by Селектор

Share this post


Link to post
Share on other sites

Говно од утакмице, то сам знао и пре него што ће почети, али сам очекивао резултат 0:0

Надам се да ће Интер проћи.

 

Још нешто. Овај чупави идиот је најгори коментатор којег сам икада слушао (Шарановић је ван конкуренције, говно навија за Ливерпул). Греши, не силази са Интернета одакле вади нејбесмисленије могуће податке које неко може да забележи, увек отвара утакмицу на исти јебени начин, час урла без разлога, час ћути кад је нешто занимљиво (голови Јунајтеда против оних гузичара за које навијају Срби из Црне Горе активни на овом форуму)... Треба га отерати.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...