Jump to content

Liga Šampiona


.:Thor:.

Recommended Posts

То је та врхунска одбрана са Ричардсом и Компанијем. Жао ми оног Харта,како је попиздео човек. Бајерн искусно,шмекерски.

Ови моји се према очекивању распадају,срећа па ми интернет нешто закуцава па не могу да гледам преко стрима.

Share this post


Link to post
Share on other sites

То је та врхунска одбрана са Ричардсом и Компанијем.

 

Jos da su igrali Zabaleta i Leskot,dobili bi 4 komada.

Onaj Miler je precenjena krsina,pa one sanse bi i Brana Ilic zabio.Kurton od igraca.Sto se tice tekme,Siti se video nije.Dzaba pare,ne mozes ti protiv velicine i tradicije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

real pravio akcije k'o iz uzdbenika...kaka dao odlican gol,usitni korak,precizno slabijom nogom,vrhunski...gomis odlican gol dao,doduse nije kasnije mogao vola da ubode...dzagoveo pleo po terenu,vrhunski igrac...nani imao 5 neverovatnih centarsuteva,rom ovu sezonu sabija koliko je dobar...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Сити се распада. Џаба паре, џаба скупи играчи кад ту нема уиграности. Можда од њих буде нешто за две сезоне. Бајерн Швапски стандардно. Рад, ред и дисциплина. Ствари које паприка из Манчестера никада неће научити. Наполију свака част. Веома добро су одиграли, мада је и Виљареал ове године канта. Очекујем да Баварци и Наполитанци из те групе прођу даље. Жао ми Ајакса, али биће боље. Како је Јунајтеду ушао онај први гол, и како су играли друго полувреме, нису ни тај реми заслужили.

 

Биће занимљиво на Местаљи вечерас. Баш ме занима да видим како ће Мата бити дочекан. Ту очекујем нерешено. Поред тога, ништа посебно вечерас. Једино можда на Зенит - Порто буде доста голова.

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja mislim da ni dinamo ni partizan ni bate ni ne znam ni ja kakva krs ekipa na 2-0 protiv ne znam koga ne izvode spica,i da takav tim ne zasluzuje lise ovoga ozbiljniju pricu.tacno tako je bajern postupio sinoc,vidjeli ljudi sta se desava i stali,sto bi se lomili oko kojeg gola vise.upravo iz takvih razloga iz PL ima bar 5 timova koji su prije trebali da igraju CL.ja licno da sam englez stidio bi se.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Биће занимљиво на Местаљи вечерас. Баш ме занима да видим како ће Мата бити дочекан.

 

Најнормалније ће да га дочекају ако су имало нормални. Клуб је у курцу финансијски,мора да продаје играче,тако је било и са Силвом и Виљом.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Пабло Хернандез:

 

Радујем се што ћу се поново сусрести са Матом. У ствари, сви смо у Валенсији срећни што нам долази. Биће то специјалан тренутак за све нас, пошто се први пут у животу он враћа у родни град, у коме нема више ниједног друга на терену. Даћемо све од себе да победимо Челзи и Хуана.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Арсенал изгледа одлучио да пусти муда. Пимпонг и Чемберлен у стартној постави.

 

Стрим за Барсу и Кежмана, ако неког занима:

 

http://www.sportlemon.tv/v-2/10/104/v-310474.html

 

Колико су лепи црни дресови :wub:

 

Са 10 посто снаге, лагано до 3:0 на половици. Чуди ме да има овако мало голова. Плзен се изгледа добро држи.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I meni se takodje nije svidela igra Celzija. Mata mi takodje nije simpatican, a vidim sad se mnogo ide na njega. Ceka se da se oporavi Drogba, i jos neki starteri da se uvrste u postavu(pre svega Ivanovic) pa ce mozda biti druga prica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma kakvi,nebitno je ko igra,igra je postavljena tako.ovaj tim je 90 posto isti po imenima i tipovima igraca koji igraju sa hidinkovim,pa uzmi onaj i ovaj.ovo je inter iz vremena prije kalcopolija jebem mu mater.

 

i da,bate-barsa najveca anti-fudbal utakmica koja je odigrana u LS ikad.k'o da je sveti petar dosao da igra protiv njih.ja da sam navijac bate-a upao bih u teren ostroga mi.

 

koja tragedija od grupne faze LS ove sezone ovo je sramota.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...