Jump to content

Liga Šampiona


.:Thor:.

Recommended Posts

pogodim keca na ars, dvojku na liverpul, 0-2 barsu, fiorentinu i rendzers, i padnem dvojku na sevilju, jebeni dragutinovic :violent:

 

Keca na Arsenal,2 na Liverpul,X2 na Olimpijakos i Stutgart ali sam pao na Barsu X-1 i Sevilju 2.Trebaju mi pare za Kultur jebem ti,daj da dobijem bar neku sicu vise. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajmo Kazan, oleeeeee :D :D :D

 

Niko ne prica o tome kako su ovi Britosi uobrazeni kukali na Platinija sto pusta ove male timove u CL a onda su Skauzeri dobili po nosu, a oni smrAdljivi Rangers je bio topovska hrana, nista vise. Jos samo da Kazan utera Interu (skoro pa se rimuje) i ne moram dalje ni da gledam :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ocaj,jad i cemer...apsolutno zasluzena pobeda Bordoa,ovi moji soderi se ni videli nisu.Nije ni Bordo bio nesto preterano dobar,ali su iskoristili svoje sanse i pametno odigrali celu utakmicu.Juventus je imao jednu jedinu sansu u celoj utakmici...to govori koliko su jadno i bedno odigali.Imobile...jebote zivot...u takvoj utakmici izvesti Amaurija da bi igrao neki tamo pacer Imobile.Jeste da je los bio Amauri,ali jebem mu mater pa ostavi bolje njega nego da uvodis tamo nekog levaka pacera koji sve ukupno nije odigrao 2 utakmice u zivotu.Ovaj poraz nije nesto preterano bitan,isti kurac bi bio i da je bilo nereseno,odlucivalo bi se sve u poslednjoj tekmi.Ali ja sam ocekivao pobedu,pa da se u sledecu rundu udje sa prvog mesta.Ovako je i prolaz pod znakom pitanja.Jebem im mater raspalu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ako Bajern pobedi Juventusa u sledecem kolu,Bajern ide dalje.

 

Прерачунао сам се. Мислио сам да смо изгубили све шансе после Бордоа.

Јесте да нада умире последња, али шансе за пролаз су 75-25 у корист Јувеа.

Муче се код куће са распалим Макабијем, тако да би морало да се деси чудо, па да добију у Торину.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...