Jump to content

Liga Šampiona


.:Thor:.

Recommended Posts

Za razliku od jucerasnje ludacke utakmice,danas su bili zesci smorovi.Barsa je uzasna...nemoze se reci da su odigrali koliko treba,posto su stvarno bili ekstra losi i bezidejni.Mancester ocekivano,ali da je onaj retard De Rosi zabio penal,ko zna kako bi se utakmica odvijala.Ali ko ga jebe,debilni Rimljanin.

 

U svakom slucaju,ocekivano polufinale.Napred Barsa,iako uz ovu igru tesko ce se oni nositi sa Mancesterom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danasnja tekma je bila onako, dosadna (jucerasnja je bila mnogo bolja, ali mnogo)...............i ocekivao sam ovo.............

tako da............finale LIVERPOOL-MAN UTD..............

 

3 engleza u polufinalu.....................

sta reci :D !!!!!!!!!!!!!!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

mislis na evil-a :)

 

(posto je moj post uleteo izmedju)

 

Da,da...na evil-a.Prvi puta da se slozim sa covekom.

Sa tobom paprikanerom se manje/vise uvek slazem,sem u slucaju Serie A,gde smo totalno dva razlicita sveta.Doduse,ja sam uglavnom u pravu. ;):)

 

3 engleza u polufinalu.....................

sta reci :D !!!!!!!!!!!!!!

 

Sta reci?Imaju najvise para. :da:

 

A ovo za tri engleska tima ne treba da cudi:pre par godina bila su tri spanska (real,barsa,valensija),pa onda tri italijanska (juve,milan,inter),i sada je dosao red na engleze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta reci?Imaju najvise para. :da:

 

A ovo za tri engleska tima ne treba da cudi:pre par godina bila su tri spanska (real,barsa,valensija),pa onda tri italijanska (juve,milan,inter),i sada je dosao red na engleze.

 

jeste upravu si.............................

ehehe..........................

bice englesko finale........................

(rekao sam koje, u gore pomenutom postu)

Share this post


Link to post
Share on other sites

da, ove godine su najjaci, ali vrarice se zabari, jaci nego ikad

ne sledece godine (posto ce juve i milan i sledece sezone verovatno biti slabi) ali mozda vec one tamo..

 

a o reprezentacijama i da ne pricam... posto i nije ovo ta tema...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ne treba to reci sa 100% sigurnosti,posto je ipak Barsa u pitanju,majstori su to.Ali ako gledamo objektivno,po igrama uopste u ovoj sezoni,Mancester je favorit.Bice zanimljivo gledati jedina dva neporazena tima iz ovog ciklusa.

A drugi par...zabole me.I jedne i druge ne preferiram.Celzi zato sto su soderski levi klub,a Liverpool zbog ocajne drljave kilave ekipe koja na mikanova jaja vec treci puta ulazi u polufinale.

 

 

da, ove godine su najjaci, ali vrarice se zabari, jaci nego ikad

ne sledece godine (posto ce juve i milan i sledece sezone verovatno biti slabi) ali mozda vec one tamo..

 

a o reprezentacijama i da ne pricam... posto i nije ovo ta tema...

 

Slazem se 100% sa paprikanerom.Za 2-3 sezone dominacija.

Na godinu samo skudeto,ali vec za dve polufinale LS.Forza Juve!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazi, zadnjih godina je ionako suludo nazivati klubove "engleskim", "italijanskim", "spanskim" i slicno, danas je situacija takva da u svakom vecem klubu igraju igraci iz celog sveta, a ova situacija dovoljno govori o tome... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

To ti dovoljno govori o ulozi engleskih igraca u celoj prici. :da:

 

Hteo si, valjda da kazes, kako je njihova uloga mala...

 

Ali skoro svi glavni igraci u engleskim ekipama su englezi... A tu mislim na nezamenljive igrace...

Chelsea: Lampard, Terry.

Liverpool: Gerrard.

Man. Utd: Rooney, Ferdinand...

 

Ali istina je da su sve ekipe jako mesovite...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije njihova uloga mala,njih jednostavno nema.

 

Engleske ekipe mesovite?Gde mesovite covece.Mancester jedini ima nesto vise Engleza,a Arsenal,Liverpul i Celzi zajedno ne bi mogli sastaviti jednu postavu od engleza.

 

Osim ovih navedenih igraca, koji su jako bitni za svoje timove...

 

Pa, mesovite po nacionalnosti...

To i ja mislim...

 

Ali koja velika ekipa nije?

Share this post


Link to post
Share on other sites

a o reprezentacijama i da ne pricam... posto i nije ovo ta tema...

Немој, 'леба ти, то никад не изађе на добро.

 

To ti dovoljno govori o ulozi engleskih igraca u celoj prici. :da:

Нема то везе с тим, Енглеска има проблеме са селектором и са голманима. Видећемо како ће бити са Капелом. Погледај саставе Интера, Барселоне, Реала и број странаца у њиховим екипама. Сви имају страшно пуно новца и зато имају и јаке екипе у којима су углавном странци водећи играчи.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja koliko sam cuo..........................trebalo bi da se smanji stranaca u klubovima....................(ne znam na koji broj) i da su u vecini domaci igraci..................................

 

(nisam siguran za ovo, ako neko zna vise neka kaze.............................)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...