Jump to content

Liga Šampiona


.:Thor:.

Recommended Posts

Манчестер се играо са Ромом као мачка са мишем!

Бар за две класе су квалитетнији!

Иако навијам за Арсенал, одувек сам поштовао "црвене ђаволе" (поготово од како Видић игра за њих) и реално говорећи, можда су и највећи фаворити за освајање ЛШ.

Играју допадљиво, а овај Роналдо, ма колико ми мрзак био, заиста се сјајно подређује тиму, што је за сваки респект.

 

И даље сам при ставу да ће нека од екипа са дужом клупом и већим бројем квалитетних играча на располагању, освојити такмичење.

Јбг, сезона је краћа због Европског првенства, а има доста мечева на којима треба одржати форму, поготово код екипа конкурената за титуле.

Зато се као благи фаворити, некако саме по себи намећу екипе Манчестера, Челсија, Барселоне, па чак и Ливерпула, чија је предност у томе што не јуре титулу!

Тобџије су по мени благи аутсајдери, али не без шанси!

Волео бих да за почетак прођемо Ливерпул. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

И све у курац, Јунајтед је шампион, и све у курац, Јунајтед је шампион!!!

 

Што се тиче Ђетића, Немања и Рио ће га појести.

:opusteno:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јао, која штета за Шалке!

Хајде што их је гоша својим киксом изјеб`о за примљени гол, али што они нису могли гол да дају !!!

Асамоа, Алтинтоп и Бордон су могли да се прославе! :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam gledao Manchesta, odluchih seza basketa, naravno, al' sad videh golove na pregledu. Ne zna se ko je veci epic fail, Roma il Shalke...Shalke gre'ota shto ne munu je'n gol..Roma mogla, al' ko ih jebe, i ne treba :) Ronaldo opet postigao luuuuud gol. L,U.D.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја сам помислио да је Керик дао гол, контао сам да је Роналдо ту негде око петерца. Кад оно...

Нисам гледао Патлиџана, ал' жао ми што изгубише.

Edited by -.-

Share this post


Link to post
Share on other sites

Манчестер се играо са Ромом као мачка са мишем!

Бар за две класе су квалитетнији!

 

mozda si malo pristrasan posto po ovome ispada da su dali dva gola iz dva prelaska centra a da je roma promasila boga oca sansi. a i roma je igrala bez totija sto je isto kao da junajted igra bez ronalda.

 

 

 

 

u svakom slucaju pobeda od 2:0 je cista kao suza i junajted posle ovoga jeste najveci favorit za osvajanje lige sampiona ove sezone.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Онај чланак је гарант писао Шарановић, велики навијач Ливерпула. Човек је толико глупости налупетао синоћ, да се јасно видело да га боли курац за утакмицу. Говорио је да Саха води лопту уз десну линију иако је то био Евра, да је Ван Дер Сар на голу Роме, измишљао је имена играча, коментарисао потпуно импотентно и био је нерасположенији од навијача на Олимпику. Јесте, Манчестер није имао пуно шанси и други гол је дат због глупости одбране Роме, али не може се да су играчи Манчестера имали две шансе, а Ромини промашивали празан гол.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ocekivao sam mnogo vise od salkea, jos posebno kad su krenuli da napadaju u zadnjih par minuta i tad su imali nekoliko lepih pokusaja ali je vec bilo kasno.

 

 

 

PS ovo je bilo pristrasno jer mrzim barcelonu :violent: otkad me je izbacila protiv rendzersa na tiketu gde sam cekao njih PX za ogroman novac :no::sad:

Edited by wasd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Онај чланак је гарант писао Шарановић, велики навијач Ливерпула.

 

 

moguce, saranovic i loncarevic su fanaticni navijaci liverpula i apsolutno nisu u stanju da objektivno prenose tekmu/napisu izvestaj koji ima makar i indirektne veze sa liverpulom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mozda si malo pristrasan posto po ovome ispada da su dali dva gola iz dva prelaska centra a da je roma promasila boga oca sansi.

Ма, нисам пристрасан, уосталом знаш ме - квалитет игре изнад свега!

Пусти чланак, ако си гледао текму, све ти је јасно!

Додуше, ја сам гледао само друго полувреме, али и то је било више него довољно!

Јесте било 11-0 у корнерима за Рому, али џабе кад нису шутнули у оквир гола, колико је Манчестер добро играо у одбрани.

А када се Манчестер отворио после другог гола, могао је да их наканта само тако.

Роналдо статива, Керик тик уз стативу, Роналдов волеј тик преко пречке, па још неке Рунијеве прилике и пукло би 7 комада и у Риму! ;)

 

Mancester ih je posle drugog gola mogao napuniti sa jos 2-3 komada.Potpuno su zasluzeno pobedili,potpuno.

Управо! :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Arsenal je bio bolji,i ostecen je.Onaj start nad Hlebom je bio cisti penal,ko suza.No dobro,nista jos nije reseno.Bice u Liverpulu borbe.

Fener je iznenadio,onaj drugi gol je fantastican.Ali neverujem da ce u drugoj utakmici izdrzati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma nije bas penal..................

malo se i bacio.....................videlo se....................folirao a i malo ga je vukao................

nije to prekrsaj za penal....................

ali sumnjiva je situacija.....................

 

ali bez obzira mi smo dobar rezultat izvukli....................i zadovoljan sam............

YNWA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Arsenal je bio bolji,i ostecen je.Onaj start nad Hlebom je bio cisti penal,ko suza.No dobro,nista jos nije reseno.Bice u Liverpulu borbe.

Fener je iznenadio,onaj drugi gol je fantastican.Ali neverujem da ce u drugoj utakmici izdrzati.

 

"Bio bolji Arsenal", dupe tvoje!

Edited by evil dead

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...