Jump to content

Liga Šampiona


.:Thor:.

Recommended Posts

Дечко, ти си напаљени паћеник који не зна ни три реченице да састави, а не да води нормалну конверзацију, чак ни на Интернету. За месец дана си написао 1000 и кусур порука, а свака је глупља од претходне.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Дечко, ти си напаљени паћеник који не зна ни три реченице да састави, а не да води нормалну конверзацију, чак ни на Интернету. За месец дана си написао 1000 и кусур порука, а свака је глупља од претходне.

 

Tvoja inteligencija je nedostizna...

Mnogo si, bre, nadrkan neki tip...

A sta se ja uopste zajebavam sa takvima...

 

pih...

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Bio bolji Arsenal", dupe tvoje!

 

Pored toga sto iz dana u dan izvaljujes neverovatne gluposti,jos si i slepac.Ajde lepo na cedjenje bubuljica. :da:

 

ma nije bas penal..................

malo se i bacio.....................videlo se....................folirao a i malo ga je vukao................

nije to prekrsaj za penal....................

 

Covece,previse si pristrasan.To je bio cist penal.Lik ga je povukao,ovaj se zarotirao i pao.To je bez razmisljanja bela tacka.

Sto se tice Bendtnera,jebiga,to je bio memenat u kome se nasao na pogresnom mestu u pogresno vreme.Brzo se odigralo,pa nije mogao posteno ni reagovati.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Man XD je ok igrao protiv rome ali nema veze vidi se da je sreca bila na njihovoj strani jbg

dobro igra roma ali ipak zasluzeno Man je dobio nije bilo nikakvih neregularnosti koliko sam video

ne smes masiti prazne golove to je bio problem rome

da je igrao toti bilo bi drugacije on zna da ubaci loptu u go

e da sta je sa Vidicem jel ozbiljno povredjen?

Vidi se da su Runi i Ronaldo jedni od najboljih igraca

p.s nisam gledao danas mrzelo me

sta je bilo?

 

Edited by Mita

Share this post


Link to post
Share on other sites

Аха, увек је неки курац. Кад је било 2:1, Манчестер је имао среће што није напуњен, кад победисмо 7:1 укењало нас је, кад је било 1:0 опет Рома није имала среће, кад је завршено 1:1 опет је било нереално, сад поново Рома нема среће... Докле, бре? Ко им је крив што не знају да дају гол? Како то да против свих иде добро, само против Манчестера не? Зајеби, бре, са том причом.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Арсенал је само у другом полувремену одиграо нешто што личи на њихову игру, али мора се признати зајебан је овај Ливерпул!

Што се Бендтнера тиче, дечку треба дати не златну, већ платинасту медаљу за глупост!

Додуше, помоћни судија је у том тренутку изсигнализирао НЕПОСТОЈЕЋИ офсајд, вероватно у жељи да га спаси сигурног линча! :D

Све у свему, биће интересантно у уторак, а ако поново буде преносио Аца СтоКановић :) , мораћу да искључим тон и гледам нему утамицу, јер ми тај лик већ неко време иде на главић својим коментарима! :da:

Кад боље размислим, јбт, на овој Б92 нема непристрасног коментатора!

 

А што се Фенера тиче, рећи ћу само то да ми уопште није жао што сам остао будан до 2 и одгледао снимак, иако ми се баш спавало још око поноћи!

Свака им част на оба гола, а поготово на другом! :da:

Макар их Челси попрскао у Лондону, због оног јуче, немају разлога да се стиде! :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

cije, kuruzovo ili vic-ovo?

 

:)

 

 

 

--

zajebavam se

 

Ma Vic-ovo...zaboravio sam quote.

 

Све у свему, биће интересантно у уторак, а ако поново буде преносио Аца СтоКановић :) , мораћу да искључим тон и гледам нему утамицу, јер ми тај лик већ неко време иде на главић својим коментарима! :da:

Кад боље размислим, јбт, на овој Б92 нема непристрасног коментатора!

 

Zbog toga ja ni ne gledam na B92,vec na hrvatima.Nerviraju me komentatori sa 92-ke,a i hrvati ukljucuju druge utakmice kada padnu golovi.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zbog toga ja ni ne gledam na B92,vec na hrvatima.Nerviraju me komentatori sa 92-ke,a i hrvati ukljucuju druge utakmice kada padnu golovi.

 

Jeste da nemamo sportskog komentatora koji nije pristrasan, ali ipak moram da branim Saranovica... Po meni je on nas najbolji...

 

A za HRT si u pravu. I ja gledam prenose na njihovom kanalu...

 

Nadam se da nece opet neko da me otera u kurac sto postujem ovde...

Edited by evil dead

Share this post


Link to post
Share on other sites

ali ipak moram da branim Saranovica... Po meni je on nas najbolji...

 

 

:confused: :confused: :confused: :confused:

 

po meni je on svakako jedan od najgorih...

 

 

 

 

----

edit

 

a sto se tice "teranja u kurac" nemoj bas sve sto se napise ovde ozbiljno da shvatas i da se opterecujes time :)

Edited by sabre

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma fudbal na b92 uvek treba gledati bez tona, boskovic, stojanovic i saranovic su ocajni komentatori, stojanovic mi je bio ok dok je bio na bk i komentarisao premier ligu ali ok kad je presao ovde postao poceo je da se dere i prica gluposti

zato je super kad mi ne iskljuce hrvate pa mogu da gledam ko covek...

inace manu je odro rimljane xexe kakve su komentare pred utakmicu imali italijani... ono je strasno, ali sto je najgore i dalje se duvaju...ali dobro kad izgube i u machesteru valjda ce malo da se smire

celzi je bio jedino iznenadjenje, ali i dalje verujem da ce proci dalje

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bolji su,objektivno.Liga sampiona se mnogo bolje radi na HRT-u:emisija pre utakmice,glavna utakmica u koju se ukljucuju i ostale utakmice kada padnu golovi,ukljucenje u studio posle utakmice gde se razgovara o sumnjivim situacijama,golovima sa svih utakmica itd.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma gde nisu bolji

stojanovic se dere ko magarac, boskovic ocigledno svrsava na milan, a sranaovic na liverpul, svi lupaju toliko gluposti da ne mogu da verujem, glume neke poznavaoce fudbala a nemaju vezu sa vezom, u tom delu su isti kao kovinjalo :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa prva recenica se odnosila na njih.

 

Nerviraju me i nasi i Hrvati.

Sve bi ih pootpustao,kada cujem kakve gluposti pricaju.

 

stojanovic je gej..kad pocne uh, ah, joj, vau... :puke:

 

 

 

ta dvojica su genijalci

 

Stojanovic me nervira.

 

Ludaci,na Kupu nacija su citali brojeve pasosa igraca,a kad je zenski karling pricaju brojeve telefona. :):):)

 

Jedan se zove Pedja Bajcetic a drugi se valjda preziva Milinkovic,ne znam mu ime.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...