Jump to content

Лига Европе


.:Thor:.

Recommended Posts

Guest Bata Životinja

Lazaru nije ovo prvi put da promašuje stopostotne šanse, i treba ga psovati, neka odraste pičketina, svaki put se usere kad igra važne utakmice.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovakvi porazi bi imali smisla kada bi isti igrači igrali i naredne godine. Ovako, Lazar će otići najkasnije sledeće zime, a ostaće nam Miljković kojeg ni majka ne prima u kuću.

 

Ajde prestani vise da seres.

 

 

Najsmrdljivije govno od utakmice,televizor mi se topio svaki puta kada sam presao preko kanala.Steta sto nije pao meteor i pobio i jedna i druga ustaska govna.

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Utakmica nikad gora za gledanje.Ne znam dal su gori ovi nasi ili italijani. Iskreno sam ocekivao malo bolju tekmu ali je zapravo bila sranje.Pa mi kad se skupimo u kraju i pikamo fudbal interesantnije je za gledanje nego ovo od sinoc.Bruka za oba tima.

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

Ne bih se složio, tekma je bila bolja od Liverpul - Anži, to je bio očaj

 

Mi smo solidno igrali, Vermez dobro postavio taktiku, ali naravno karte se stavljaju na nesposobnog Lazara Markovića kojeg stalno dižu u nebesa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

У праву је Бата да је мали подигнут у небеса. Мора добро да се натопи дрес да би био класа и поштоман.

Голови се морају постижу и ван ливада Јелен лиге.

Edited by Ефенберг

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vermezovic pizdurina celava.Serem mu se u taktiku pickastu.

 

sipkom bi ga tukao dok mu i te tri dlake ne otpadnu

 

Голови се морају постижу и ван ливада Јелен лиге.

 

ma za bolje i nismo.Jebem ti morone od srpskih "trenera" i "strucnjaka" i njihovog forsiranja stila igre iz '53.Sta oni misle s tim da urade danas u fudbalu.Imbecili.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Дечко има 18 година, а већ су га продали у Челси, Интер, Реал... Феноменалан је играч, креће се као нико други у репрезентацији и Партизану и треба га подржати на сваки начин.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

imali su još neki napadači 18 godina, i trpali su koga stignu

 

jednostavno, 18 godina više nije mlado u fudbalu, i ne može iza toga da se krije

 

 

Феноменалан је играч, креће се као нико други у репрезентацији и Партизану и треба га подржати на сваки начин.

 

sve je od toga tačno, samo nema ono što je ključno za napadača - da ne bude pička pred golom i šutne loptu precizno, snažno i na vreme

 

jbg, bolje da bude jadni žgoljavi kao Inzagi ali da zna da šutne prokletu loptu

 

ili neka ga premeste na poziciju koja mu više odgovara, jer on špic i polutka nije, stavite ga na krilo kako je i hteo Vermez pre Slinišinog filozofiranja.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

bata iznio cinjenice,nema dobrog napadaca bez bezobrazluka i inata,bas je inzagi fenomenalan primjer,nit' tehnike,ni brzine,ni snage,ali sta je u karijeri napravio sa osjecajem za loptu i prostor i upravo bezobrazlukom i inatom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj dečko je uništio odbranu Intera na Meaci bez pomoći bilo kakvog krštenog napadača i veznog, osim genijalnog Saleta kapitena.

 

Pritom, u našoj ligi ima dve ili tri jake utakmice godišnje, tek je počeo da igra za reprezentaciju i jednostavno nije imao gde da napreduje do sada. Iz prve ruke znam da nije splavar i kreten, tako da je pred njim sigurno velika karijera.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Престао сам одавно да верујем да ће Марковић бити играч.

Убили су га менаџери и све што иде уз ту причу. Ни сенка оног клинца кад га је Станоје гурнуо у ватру.

 

Никад Маркец, увек Џиги.

Нови Ефенберг. Убиће неког до 20. год.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...