Jump to content

Лига Европе


.:Thor:.

Recommended Posts

Kakvo bre stado, to je za gazde, što podrazumeva da imaš kapital, ili za čobane, što podrazumeva da umeš i hoćeš da radiš. Rok koncerti i tekme, to je za lenju sirotinju raju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Izgleda dae malo ko i gledao uopste...ja sam, mal' mal', bacao pogled na sve tri strane...Jagodina poslednjih 30 minuta muski odigrala protiv Rubina, ja ne pamtim dae Partizan bolje odigrao u Evropi sem kod Mateusa u prvom mandatu LS...e, sad mozda su se Rusi opustili posle data dva gola u gostima, ali sveiedno - Palmini puleni u skladu sa svoim mogucnostima odigrali vrhunski tih pola sata...Djuricic prvo kiksirao, posle skinuo par zicera...u svakom slucaiu naibolja tekma od tri, sve prstalo od sansi i otvorene igre

 

Vosa odigrala super s'obzirom dae skoro celu utakmicu igrala sa igracem manje...kontrolisali igru, dali golove iz prekida i penala, ostao klin sit - milina pred revans...koliko lie los Blagoev Celik kad je Vosa rutinski izasla na krai sa ovima i to sa igracem manje :haha:

 

Zvezda nesto bolja igrala nego Partizan u Jermenii, kilavo mnogo islo...doduse Islandjani su u punoi formi, liga im uveliko trae, a i fizicki su mocnii, pa i sacuvase koliko-toliko solidan rezultat (mada su imali par sansi, zamalo i Lazic da da autogol). Baiko ludjak i potencialni samoubica, mada ponekad ima vise srece nego pameti u ovim manjim utakmicama (kace desi protiv Bordoa, vec nema prastanja)...nisam video dal je izasao snimak, dal je lopta presla celim obimom ili ne, ali sumnjivo prilicno...Zvezdasi pocrkali vec posle 20 minuta, madae naibitnie da su na vreme postigli gol, inace bi bilo mucenje do kraia...tankosava od igre, mada ne moze da se sudi posle prvih 90 minuta - ali mislim da nece Zvezda nesto mnogo profitirati od Ninkovica...daleko je on od one igre iz reprezentacie, senka igraca...utopice se u sivilo kao Milias...isto sto sam zapazio - Dauda klasican indianac, za njega je Borha doktor nauka...sem stoe jak i brz, od fuzbalskih kvaliteta za spica jedno veliko nista, ni loptu da cusne u zavrsnici ne zna...ne znam ni sam kakoe postizao golove i u JSL, nisam ukacio...jedino onai Miailovic mi delue kao dobro poiacanje, kol'ko sam citao izvestae sa priprema - igraoe dobro, asistirao...a opet, ako se ne varam imaoe i nastupe za nasu mladu reprezentaciu, ne moze krs toliki biti nikako...Slovenac moze da bude ok, za Ninkovica cemo videti, ali mislim da se previse pompe diglo oko njega, pa ce biti mnogo buke ni oko cega...da - Kovacevic iz Spartaka mi se svideo, dobra kupovina...to vam je sto vam je na sredini, bez bar jednog stopera i spica, vrlo tesko za dalje

 

Da ne bude sto sam Grobar, nie se ni Partizan proslavio, oba kluba blizanca su spala bas na niske grane...ako se ovako nastavi, Voivodina, sa smekerom sa asfalta (s'o bi reko Ziva za Marka Nikolica) - ako sad ne bude bila naiozbiljnii kandidat za titulu, nikad nece...mada ce verovatno kao i poslednjih godina sami sebe zaebati

Edited by KazimKazim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije niko komentarisao bravuroznu intervenciju Bajka mačke i vađenje lopte iz gola koja je prešla liniju jedno pola metra?

 

ono je za ostati bez teksta, pazi kad komentator nije znao sta da kaze...zvezda da je pametna umesto tog mentola da postavi smederevac_normal.jpg, ilisaksiju sa fladendronom, pa bolje bi branila.

 

http://www.youtube.com/watch?v=OWYICviA8Yo

ko nije video debila sta je uradio...od 07:18

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...