Jump to content

Лига Европе


.:Thor:.

Recommended Posts

Kako sere ove grobare, jos kao "los" zreb - cime li su oni zasluzili da upadnu u poslednje kolo doigravanja za LE i to jos kao favoriti? Strasno. Jedini tim koji zasluzuje ove godine da igra LE je Vosa i iskreno se nadam da ce i proci. Sto se zvezde juce tice, ne bih ni da komentarisem.. kad milijas promasi penal, sto je jedino sto zna da radi ko covek, zna se koliko je sati. Nema vise ni izgovora da je poklonjen penal u prvoj tekmi posto je sada penal poklonjen nama, jbg. Cenim da ako se po jutru dan poznaje, Vojvodina opusteno osvaja JSL, jedina sansa zvezde i partizana su njihovo tradicionalno useravanje od prospekta osvajanja titule.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

E da se i mi slozimo jedared. Karala je Vosa prosle godine i Partizan i Zvezdu, sad sto ove prve iz raznih glupih okolnosti nije i dobijala iako je bila bolja to je druga stvar. Nego pajseri ne mogu da izguraju sezonu u kontinuitetu i jeftino gube bodove. Ali trenutno imaju kvalitetniji i uigraniji kolektiv od vecitih, ostaje samo da se vidi da li ce to tako i ostati. Ja se definitivno ne lozim na njih, i pamtim godine i decenije karanja vojvodine od strane te iste zvezde, ali isto tako znam da priznam kada neko (makar i trenutno) igra daleko bolji fudbal.

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

E da se i mi slozimo jedared. Karala je Vosa prosle godine i Partizan i Zvezdu, sad sto ove prve iz raznih glupih okolnosti nije i dobijala iako je bila bolja to je druga stvar. Nego pajseri ne mogu da izguraju sezonu u kontinuitetu i jeftino gube bodove. Ali trenutno imaju kvalitetniji i uigraniji kolektiv od vecitih, ostaje samo da se vidi da li ce to tako i ostati. Ja se definitivno ne lozim na njih, i pamtim godine i decenije karanja vojvodine od strane te iste zvezde, ali isto tako znam da priznam kada neko (makar i trenutno) igra daleko bolji fudbal.

 

Ja nisam ni poricao to da Vojvodina igra bolji fudbal u ovom momentu.To je cinjenica.Ali,avgust je mesec,i jebo ocenjivanje stanja u ekipi nakon mesec dana priprema i dve utakmice u Evropi.To veze nema sa realnoscu.Uigraniji mozda jesu,ali kvalitetniji kolektiv nemaju,lupas gluposti.Kakvi god bili,Milijas i Ninkovic su doktori nauka za tamo neke Babovice i Kaludjerovice.A Vojvodina je svoju ozbiljnost u prethodnim sezonama pokazala najvise u finalu kupa prosle sezone.Poserem se na takvu ekipu.

Dakle,mozda i Vojvodina i uradi nesto ove sezone,ali donositi zakljucke tipa "Vojvodina opusteno uzima JSL" u avgustu mesecu nakon dve takmicarske utakmice je van svake pameti.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa nisam ja rekao "opusteno uzimaju" rekao sam "ako se stvari ne promene od onoga kako sada stoje" (sto, eto, verovatno hoce, posto se to uvek desi sa vojvodinom) onda ce "opusteno uzeti". A ne znam sto u isti kos sad stavljas ninkovica i milijasa, ovaj prvi i ovako je ubedljivo najbolji u zvezdi, a ovaj drugi je trenutno najgori. Problem je takodje i u tome sto je i taj raspali kaludjerovic efikasniji od zvezdnih trenutnih spiceva, mada naravno da ce izduvati vojvodina karu bez oumarua. Voleo bih samo jedne godine da zvezda zapravo na vreme dovede pojacanja (ili makar ostavi dobar kostur tima) pa da gledamo kako imaju dobre i kvalitetne pripreme.. onda bih mogao sa mnogo vise optimizma da gledam nastavak sezone, a ne da nam vecito plasiraju price o teskim nogama, neuigranosti, losem vinjaku na splavu, itd. Zato i kazem za vosu, ljudi su, kao i jagodina, muski poceli sezonu, ako tako mogu da nastave, svaka im cast.. sad sto verovatno nece moci, to je vec druga stvar.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imao je jos 6 meseci ugovora i klauzulu u njemu od 700k. Beveren je dao 700k i Vojvodina tu nije mogla nista cak i da je htela, jer je i Abubakaru odavno vec pun kurac nasih livada i jedva je cekao da pobegne odavde...

 

edit: ulete Salvation

Edited by ..charlie..

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Војводини свака част. Јесу играли цело полувреме са играчем више али вала ови Молдавци су толико играли као пичке, крали време, симулирали да то није нормално. Оном црнцу беку бих дао 7 црвених, колико ми је ишао на нерве. Вулићевић играч утакмице, невероватно добро је одиграо. Борио се, добро центрирао, стално правио вишак, капитенски. Вукчевић направио огромну разлику у другом полувремену, одличан је био. Трајковић исто одличан био, Шкулетић дао гол и направио једну стопостотну шансу, доста. АК 99 по обичају успео да промаши немогуће, осакатили су се кад су њега довели. Билбија и Шкулетић су измислили фудбал за њега. Марко Николић доктор за Рашовића и Стојановића.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko su Vosu izjebali Bilbija i Ouchmaru.. cak i bez njih igraju u Evropi bolje od Zvezde i Partizana ali sa Kaludjerom u napadu im nema leba, definitivno. Ovaj Serif stvarno picketine nevidjene, jedino im je gotivan brat Kadu, za kojim Zvezda moze da zali dok placa Milijasu splavove.

  • Upvote 1
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...