Jump to content

Лига Европе


.:Thor:.

Recommended Posts

Kao sto rekoh, Meska treba na AMC staviti, samo se bezveze umara po krilu , umesto da deli lopte na tacni kao profesor magistar Zoao Mutinjo

 

Kad ga prodau u Bursu, mi uopste poseda necemo imati...valjda ce do tad Bata usavrsiti igru na kontre, ima tu neke crte Stanoa i pocetnicke srece :bigblue:

 

Iako se uvek nadam naiboljem, delue izvestan Celavi Prepotenko scenario iz prosle utakmice sa Besikatasom...LASK e bio u igri do 90og minuta sa njima, zato sto su besprekorno fizicki pripremljeni...mi tu neamo sta da trazimo, osim neke izuzetne kosmicke pravde, da i mi i Garagani moramo opet zaedno u LE :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

mogućno da i partizanu fali neki kvalitetni šiptar u sredini.

priznaću ti to.

 

 

<3

 

samo da je prošla ova ekipa, poludeh od 36 različitih načina da se napiše/izgovori.

 

Dzaka-ridza Kone, cisto da ovi fanovi Arsenala vide da nie do njega, nego do Vengera koga e pregazilo vreme i Emeria prevare, koi izgubi 4-0 prednost (k)od kuce protiv Barselone

Edited by KazimKazim

Share this post


Link to post
Share on other sites

da su morali, zabili bi nam dva komada u poslednjih 20 minuta

 

zakarić je ok, konkretan igrač, bez mršenja prevelikog, to nam treba pored ovih velikih tehničkih stručnajaka koje imamo od kojih ću se usrati.

 

da je levi miletić dobio crveni, pobedili bi smo, ovako smo imali dva igrača manje.

Edited by truliandedzombileš!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...