Jump to content

Лига Европе


.:Thor:.

Recommended Posts

Meni je Temišvar bliži nego BG, ima valjda 60, 70 km, a do Beograda 100 i naravno da je bilo naših. Moji drugari su išli prošle godine na Poli Timisoara - Partizan, kažu da su Grobari tamo dočekani kao bogovi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Večeras Briž-Franjevci United pa posle Ajax-Dinamo. :rockdevil: Gledao malo pre najavu na B92, kažu policija u Amsterdamu se sprema kao da dočekuje 500 "iračkih terorista". :haha: Takođe kažu i da neke grupe navijača Ajaksa spremaju poseban doček gostima, pre nekoliko godina BBB izboli navijača Ajaksa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Па, кад сам ја био на текми Партизан - Загреб, њих 20 је правило срања, баш ме занима колико ће сутра да их направе. Кретени.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na kоме је каналу пренос, сад сам стигао кући, не знам који канал да тражим на тв-у, морам да окрећем собну антену сад пренех тв??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema sanse, na zalost, mnogo smo slabiji u odnosu na prethodnu sezonu....plus smo debelo zaduzili Unikahu prosle sezone, sad ce nam vratiti....

 

to se prica pred pocetak svake sezone u EL

Iako mislim da si 100% u pravu ipak verujem u cudo...

 

Inace danas sam bio u kladionici atlantik i kvota na cistu pobedu Unikahe je 2.05 a hendikep je +2 na njih, znaci dali su ladno Partizanu ulogu favorita, dok je kod Mozzarta obrnuto, Partizan ima hendikep +2

Da imam 100evra i da ne navijam, stavio bih na Unikahu

Edited by DBrave

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako sam se pokidao na tekst u Novostima.

 

"Partizan u Brižu nastavio impresivnu seriju užasnih igara i poraza na evrosceni" "Srpski šampion bio je na izletu u Belgiji, video je još jedan stadion kako izgleda"

"Drugu godinu uzastopno u Humskoj 1 ističu podatak da su jedini oni od svih srpskih klubova stigli do grupa evropskih takmičenja. Kako igraju u tom probranom društvu, možda bi bilo bolje da su junački ispali u kvalifikacijama." "Dobro veče, 1:0!" "Kakve golove prima Partizan na evropskoj sceni, to bi stvarno trebalo da bude predmet analize nekog ozbiljnog psihologa."

 

:haha::haha::haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...