Jump to content

Prva liga Srbije


Álvaro Recoba

Recommended Posts

Ове године такмичи се 18 клубова. Лига је интересантнија од МСЛ, а и има више навијача пре свега у Пироту, Пазару и Власотинцу... Ја нисам упознат са квалитетом екипа али се надам да ће Власина поново да опстане... Ићи ћу да гледам утакмице са Поплавсима, бар у Власотинцу кад могу...

 

И волео бих да глупи Раднички коначно се пласира у МСЛ, јер наша најјача лига одавно не зна ни за један јужни клуб... И глупо је што Јунајтид Форс више не иду на утакмице...

 

Прво коло се игра за две недеље. Ево парова:

БСК - ЧСК

Металац ГМ - Раднички П

Нови Сад - Вождовац

Младеновац - Јавор

Јагодина - Власина

Нови Пазар - Хајдук

Севојно - Земун

Срем - Младост А

Раднички Н - Рад

 

САЈТ

 

Напред Власина!

Grb-vlasina.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Моћи ћеш да их гледаш у Новом Саду у 21. колу :bigblue:

 

Ја се сећам утакмице са Спартаком кад је било 0:0, али је тад тренер још увек био Гага Николић ... А прошле сезоне Спартак се рано предао... Не знам кад је било 4:0.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Пише на оном сајту да није... Него, није ми јасно зашто су нпр. велики клубови као што су Спартак и Раднички Ниш и КГ у кризи јер им нико не даје неку финансијску помоћ, а ево Власина се финансира само из општине и опстаје, чак је била боља него док је постојао финансијер... Не треба много новца да се опстане у лиги...

Share this post


Link to post
Share on other sites

И волео бих да глупи Раднички коначно се пласира у МСЛ, јер наша најјача лига одавно не зна ни за један јужни клуб...

true true :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Пише на оном сајту да није... Него, није ми јасно зашто су нпр. велики клубови као што су Спартак и Раднички Ниш и КГ у кризи јер им нико не даје неку финансијску помоћ, а ево Власина се финансира само из општине и опстаје, чак је била боља него док је постојао финансијер... Не треба много новца да се опстане у лиги...

 

Onda sam se zajebao...provericu sutra na televiziji kako je odigrana ta utakmica,imamo snimak.

Sto se tice Spartaka,klub je opljackan,privatizacije nema,opstinu boli kita (ulazu u kosarku i odbojku)...ne vidim izlaz iz krize u skorije vreme.Samo da ne prodju kao Proleter ZR,da se ne ugase.

Edited by lemmy sixx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ове године такмичи се 18 клубова. Лига је интересантнија од МСЛ, а и има више навијача пре свега у Пироту, Пазару и Власотинцу... Ја нисам упознат са квалитетом екипа али се надам да ће Власина поново да опстане... Ићи ћу да гледам утакмице са Поплавсима, бар у Власотинцу кад могу...И волео бих да глупи Раднички коначно се пласира у МСЛ, јер наша најјача лига одавно не зна ни за један јужни клуб... И глупо је што Јунајтид Форс више не иду на утакмице...Прво коло се игра за две недеље. Ево парова:БСК - ЧСКМеталац ГМ - Раднички ПНови Сад - ВождовацМладеновац - ЈаворЈагодина - ВласинаНови Пазар - ХајдукСевојно - ЗемунСрем - Младост АРаднички Н - РадСАЈТНапред Власина!Grb-vlasina.gif
vidimo se u 27.10. u 14:00h vozdovac - vlasina :) inace i meni je zao sto forsi ne idu vise :) MAMU IM JEBEM!!! ali tu su uvek momci iz torcide i njima mamu jebem haha

 

profile.jpg

E taman da Novi Sad odma u prvom kolu napuni Vozdovac pa da sledece godine Vojvodina i Novi Sad sa dva predstavnika tuku ove Beogradjane u prvoj ligi :)
mozda nas i napunite...mnogo mi je zao sto sam tad na moru obozavam novi sad i gostovanja u novom sadu :) Edited by s0ki

Share this post


Link to post
Share on other sites

А тад је факултет, тад се не иде на утакмице... Ви дођите онда кад буде, а код вас ће Поплавси на челу са Копчом и Вецијем...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Па кад је један вођа '87. а други '89. а овај први је најстарији од оних који иду на сваку... А просек би требало да буде нешто више од 15, хехе, мада има ту доста деце који ће једног дана, како су и сад битанге, бити ваљда прави хулигани... Стари навијачи су престали да иду на утакмице пре пар година...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Yeah, do jaja tema, ja preterano gotivim našu drugu ligu otkad je opet ovako fino spojena.

 

Moj omiljeni drugoligaš:

 

100px-ČSK.jpg

 

Stadion:

 

stadion-csk-pivara.jpg

 

Da, jesam lokal patriota, uvek ću piti Lav pivo i navijati za ČSK.

I nastaviću da idem na njihova gostovanja po BG-u... :da:

A oni će pre ili kasnije u Superligu, kad mogu obe Mladosti i šugavi Čukarički, može i ČSK! ;)

 

EDIT: Btw, evo i sajta: http://www.fkcskpivaracelarevo.org.yu/

(iako mu očigledno fali jedan žestoki update :))

Edited by MC Hammer

Share this post


Link to post
Share on other sites

За Хајдука срце куца...

Лионци су момци који воле радост, кад се с'њима качиш, брзо оде младост!

 

Поздрав Власини клубу из краја из кога вучем корене

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...