Jump to content

Prva liga Srbije


Álvaro Recoba

Recommended Posts

haha sto se nerviras haha

 

@mali kasapin i njegova mama je neumorna haha

ti da znas nesto da radis ne bi ovde laprdao na forumu po ceo dan....sta ti bre zamisljas covece...kakvi invalidi bolje promenite ime u BOLIDI - vise se slaze uz vasu inteligenciju...kakva ste vi minorna i mizerna grupa ljudi to je za zaljenje.....ti pogotovu....moralna nula....cak i manje od nule.....i ajde vise sjasi mi sa kurca kretenu mali!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

За Хајдука срце куца...

Лионци су момци који воле радост, кад се с'њима качиш, брзо оде младост!

 

Поздрав Власини клубу из краја из кога вучем корене

lionci su vrlo brzi momci haha to sam danas primetio...javi se da cujem tvoje impresije...

Edited by s0ki

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 9 months later...

SMEDEREVO METALAC (GM)

VOŽDOVAC SPARTAK Z.VODA

HAJDUK BSK BORČA

KOLUBARA ČSK PIVARA

MLADI RADNIK NOVI SAD

MLADOST INĐIJA

SEVOJNO DINAMO

BEŽANIJA NOVI PAZAR

BANAT SREM

 

jbg,nista zanimljivo osim eventualno ako se zulu iz kulu pojavi protiv borche i ako borchanci dodju...mislim da to dovoljno govori o predstojecoj ligi :confused: :confused:

Share this post


Link to post
Share on other sites

чуо сам да гробари иду на инђију.оО

тако нешто.

 

има и ту све лудаци лазаревац,маринци...има бре али фали тб и уф...х)

Edited by ΣΟΚΙ

Share this post


Link to post
Share on other sites

Maja Nikolić – fudbalski menadžer!

 

Kada je sa 18 godina napisala knjigu "Kako sam uspela", pevačica Maja Nikolić nije mogla ni da sanja da će deceniju i kusur kasnije postati fudbalski menadžer i PR jednog beogradskog fudbalskog kluba!

Poznavaoci prilika u dojučerašnjem članu Superlige Srbije, FK Bežanija tvrde da nijedna konferencija za novinare nije bila posećenija od one u četvrtak, jer je predstavljen novi PR kluba i fudbalski menadžer – Maja Nikolić.

Pevačica je u Bežaniju dovela prvo pojačanje – svog brata od ujaka Danijela Milovanovića, koji dolazi iz berlinske Herte.

Kaže da to neće biti jedini fudbaler kojeg će dovesti u Bežaniju, a ideja joj je da dovodi fudbalere i u druge klubove.

Da joj "fudbalski rečnik" nije stran, pokazala je odmah po predstavljanju: "Bežanija će u dogledno vreme biti klub na evropskom nivou. Očekujem da trener Slaviša Božičić ekspresno vrati klub u elitu. Bežanija je oduvek bila rasadnik mladih igrača, tu su se afirmisali i Biševac, Rukavina, Lazetić, Mario Đurovski...".

Maja Nikolić kaže da je od Bežanije dobila odlične uslove – automobil i sopstvenu kancelariju, a s obzirom na to da nema fiksno radno vreme, kaže i da njena pevačka karijera neće trpeti.

Obećala je i da će napisati himnu Bežanije, koja će se u predstojećoj sezoni takmičiti u Prvoj ligi Srbije (druga liga).

Maja Nikolić je poznata po tome da tvrdi da je većina muzičkih festivala nameštena. Malo je neobična odluka da odlazi u srpske fudbalske vode, koje su podjednako mutne. Ostaje da se vidi da li će Maja Nikolić plivati i u fudbalskim vodama i biti eksplozivna kao PR fudbalskog kluba, kao što je to posle raznoraznih muzičkih festivala.

 

Šjeeee!

Share this post


Link to post
Share on other sites

uf,ne pricaj mi nista tebra...^^

 

@little butcher

sta se dogodilo onom vasem decku,luki?

 

Poginuo na motoru, skucala ga neka zena kako su mi rekli.

Danas prvig dvateset minuta nije bilo navijanja u njegovu cast, jer je imao 20 godina :sad:

 

U, a sta cu ja u Prvoj Ligi Srbija :):confused:

Dalje na strani vezanoj za navijace, al to tek kasnije jer cu da kolabiram :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...