Jump to content

Prva liga Srbije


Álvaro Recoba

Recommended Posts

ОФК је трећи највећи клуб Београда. :da:

Ето, сад имамо и ''наш клуб'' у Супер лиги. :zuba: Могли би ми са јуметала да се окупимо, па правац Милановац, ионако имају по педесетак навијача по текми. ;)

Напред Металац!

Edited by Вуду ░▒▓▓▒░

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Добар интервју са Таурунум екипом у новом ЦКМ, свака реч им је на месту. Свака им част, зрелије говоре од Цигана и Гробара.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rasulo u Radničkom iz Niša, trener Dogandžić napustio klub

 

Radnički iz Niša pred sam početak prvenstva ostao bez trenera Slobodana Dogandžića. Predsednik kluba, Goran Vesić, mi je obećao "kule i gradove", a nije ispunio ništa, poručio Doganndžić po odlasu iz Niša i naglasio da se Čairu crno piše.

Slobodan Dogandzic vecaSituacija u niškom Radničkom postala je alarmantna. Renomirani klub sa bogatom tradicijom i velikim uspesima nalazi se pred ambisom.

 

U jeku priprema za nastupajuću sezonu u Prvoj ligi klub je napustio iskusni stručnjak Slobodan Dogandžić koji je, kako kaže, previše poverovao u priču da će se Radnički vratiti na staze stare slave. Dogandžić je najviše ljut na predsednika kluba, Gorana Vesića, koji ga prevario.

 

"Rečeno mi je da će se Radnički posle povratka u Prvu liigu boritii za ulazak u elitu, da ima odlične igrače i uslove da to stvarno i ostvari. Prihvatio sam izazov i došao u renomirani klub, ali… Posle nekoliko treninga video sam da su ekipi potrebna pojačanja, što mi je Vesić i obećao. Međetim, dogovor do danas nije ispoštovan. Zato sam i otišao i to sam mu saopštio. Cilj o kome bruji Vesić, je kilometrima daleko i suludo ga je pominjati. Bojim se da se Radničkom loše piše i da Čair očekuju teški dani", ogorčen je Slobodan Dogandžić.

 

"Sportski žurnal" piše da bi kormilo lađe koja tone trebalo da preuzme Slavoljub Janković koji se kao trener oprobao u klubovima Pomoravlja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

PLS: Teleoptik ''pregazio'' Nišavu

 

Fudbaleri Teleoptika ostvarili najubedljiviju pobedu u prvom kolu Prve lige Srbije protiv Radničkog iz Niša. Novi Pazar odneo bodove iz Zemuna, Inđija iz Sombora. Banat bolji od Novog Sada. Dueli Bežanije i ČSK Pivare kao i Sevojna i Mladosti završeni bez pobednika.

prva telekom ligaFilijala Partizana, ekipa Teleoptika, pregazila je Radnički u sred Niša sa 4:1, dok je Novi Pazar iznenadio Zemun na Gardošu.

 

Inđija je bila bolja na gostovanju u Somboru, dok je Banat bio bolji od Novog Sada. Bez pobednika odigrani su dueli Sevojno – Mladost i Bežanija ČSK Pivara.

 

Ostali mečevo Prve lige Srbije igraju se u nedelju, a sastaju se Proleter (NS) – Srem, Dinamo – Sloga (K) i Kolubara – Mladost (A).

 

 

Rezultati 1. kola Prve lige Srbije:

 

Subota, 15. avgust

 

Zemun – Novi Pazar 0:1

Radnički (S) – Inđija 0:1

Bežanija – ČSK Pivara 1:1

Sevojno Point – Mladost (L) 0:0

Banat – Novi Sad 2:0

Radnički (N) – Teleoptik 1:4

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 10 months later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 1 year later...

Na Zapadu nista novo.

Radnicki Nis imace svoje zasluzeno mesto u Superligi, i drago mi je da ce Nis konacno imati svog predstavnika.

E sad za drugo mesto koje vodi u elitni rang... Jos od pre par meseci se prica da Napredak zbog svog napucanog stadiona i cega sve ne, mora uci u elitni rang ali mi nije jasno zasto Donji Srem ne odustaje, ja ocekujem da ce da veze neke poraze jer je to neophodno da Napredak udje u visi rang, tako barem cela fudbalska javnost ocekuje.

Uz sve postovanje prema Pecincima, mislim da je vreme da grad koji nema ni 3000 stanovnika ustupi mesto Krusevcu ili Kraljevu.

 

Rezulatati 26 kola:

 

 

Srem - Bežanija 0:4

Radnički Sombor - Kolubara 1:0

Čukarički - Sinđelić 0:0

Proleter NS - Teleoptik 0:0

Inđija - Mladost Lučani 0:2

Mladi radnik - Donji Srem 0:1

Radnički Niš - Novi Sad 1:0

Banat - Mladenovac 3:3

Napredak - Sloga 2:0

 

Tabela:

1. Radnički Niš 51

2. Donji Srem 46

3. Sloga 42

4. Napredak 40

5. Inđija 40

6. Bežanija 38

7. Novi Sad 38

8. Mladost Lučani 38

9. Teleoptik 37

10. Proleter NS 36

11. Banat 33

12. Kolubara 32

13. Mladenovac 30

14. Radnički Sombor 30

15. Mladi radnik 28

16. Čukarički 26

17. Sinđelić 24

18. Srem 17.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...