Jump to content

Prva liga Srbije


Álvaro Recoba

Recommended Posts

Veruj mi da ti ni Nisu nece biti nisto zanimljivo...

Meraklije su malo u kurcu, malo im je cak

opao i broj, sve u svemu steta za jedni takvu grupu...

Ja sam danas trebao da budem na Kosovu, ali sljaka

me sprecila :sad: Ovi moji se vec opijaju po kafanama,

a ja ostao ovde i cigani mi prolaze pored gajbe :evil:

Edited by Little Butcher

Share this post


Link to post
Share on other sites

invalidi propustaju tekmu sa poplavsima iz nekoliko razloga:

1.Igra drugi tim

2.Autobus stize tamo ko zna kad(a tek voz (?))

3.I da stignemo u Vlasotince moramo da krenemo u 4 jer je u pola pet poslednji polazak

4.Koji cemo k***c u Vlasotincu????bez uvrede za kolegu sa foruma iz Vlasotinaca,ali gostovanje u Vlasotincu je jednako kao da odes na Rad za vreme bojkota...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Воз не стиже у Власотинце уопште... Победили смо, ненадано... И сигурно да није исто, а ни навијачи Власине нису били на утакмици, тј. били су ван трибина и певали против управе... Да не пишем, написаће вођа ако дође...

 

Зар се не бодри тим свуда и без обзира ко игра?

Edited by Álvaro Recoba

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa zar ne napisah da nije bilo sansi da dodjem zbog prevoza?drugi tim je vec bio sto se kaze kap koja je prelila casu,jer smo znali da gubimo...cujem da vas nisu pustili na stadion zbog transparenata(ako moze samo sta je pisalo na njima) protiv rada...u svakom slucaju razocarenje na sve strane...

Share this post


Link to post
Share on other sites

onda neka se vas vodja dogovori sa momkom koji pise na sajtu tribine,sta je prava prica zasto vas ne pustaju na utakmice....

 

@s0ki

cek matori,ako ovo nije istina,napisi sam sta je...ja ovde pisem svoj utisak koji steknem iz razgovora sa ljudima odgovornim za organizovanje gostovanja...matori da je do mene ja bi mogao sam na tekmu,al kad nema sanse da se ode ne ide se....

 

tekma sa Radnickim iz Nisa je protekla sasvim "smoreno" sa jedne(navijacke manje vise)strane gledista.nas deset(na drugom poluvremenu cetrnaest) je navijalo koliko toliko,i mogu da garantujem da smo se culi sasvim dobro,dok su meraklije po mom misljenju zakazale.bilo ih je oko 120-150 a po glasu bi rekao da ih je oko 60-70 momaka 20+ godista,dakle ostalo mladji....u svakom slucaju tekma ni na trenutak zanimljiva kao bleja u Nisu,gde je vops 50 dinara pola litre,a pljeska od nekih 200 grama 80 dinara ????mislim do jaja ;) u svakom slucaju sasvim gotivno gostovanje s' obzirom na broj ljudi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebi ga ne mogu da editujem prethodnu poruku...

Sada sam gledao zavrsnicu tekme na Sos-u, onaj gol

Rada je bruka smesan, jebes mi sve ako golman nije

prodao tekmu, ono je sramota!!!

Invalidi se bolje culi od uf-ovaca koji su skoro

popunili onaj deo za gost. navijace, ali ne znam kako

se stvarno culo na stadionu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

znaci kako sam besan!!! jebes mi mater ako ovaj nas golman nije u redu sa s**om xD ko razume shvatio je...kakav kreten znaci aaaaaa opet prodaju mamu im jebem...gledao sam zadnjih 5 minuta na sosu...popizdeo sam propustio sam rad jebeno aaaaaaaaaaaaa u picku materinu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma kakvi pazarci,uvek izmisljaju nesto da ne idu na gostovanje...mada istina je da im panduracija ponekad i ne dozvoli da izadju ali u principu oni su :/

 

btw,svaka cast novosadjanima za broj...samo nemojte da bude to je bilo samo protiv pazaraca nego da bude konstantno :pivopije:

 

Vozdovac : Rad

1 : 1

 

120-130 invalida naspram 150 radovaca...invalidi u godistu recimo 2-3godine stariji od vecine forsa ali samo zbog toga sto su radovci bili "klinci" mahom...u prvom poluvremenu navijanje tu i tamo isto,dok smo ih u drugom oduvali totalno...sve je pocelo sa ciganskom pesmom i litar ****** to je prava doza ****** keve radovih tifoza,a onda se promenilo u litar ****** to je mala doza zale se keve radovih tifoza...inace forsi su ispali najjadnija stoka ikada kad su krenuli da pevaju noz zica rakovica...

 

jedina zamerka invalidima na tekmi je sto se pevalo bivsem golmanu,Canovicu koji sada brani u Radu,cane smrade...jbg,mislim da nismo to trebali da pevamo...

 

poplawsi i taurunum,sta se desavalo kod vas?

Edited by Liberali_ante_portes

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...