Jump to content

Age Of Mythology


T_y_p_h_o_n

Recommended Posts

Igrao sam je dosta dugo, samo single player..

Obožavao sam igru, baš kao i dodatak Titans.

 

Šteta što je AoM bio samo usputni projekat razvojnog tima, moglo je tu još štošta da se odradi ali ok.. čuvene izreke iz te igre i dalje koristimo u društvu :)

Prostagma :rockdevil:

 

sjajna atmosfera, priča, mislim da bih i sada komotno mogao da je instaliram i da je odigram do kraja, bez dosađivanja. Jedna od omiljenih igara svih vremena za mene, definitivno :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li si ikada na random mapi uspeo da pobedis 1v1 jebenog "titan" kompa.... ?????

Harda jebem kog god boga da izaberem i uopste nemam problema, ali "titan" je neka prevara...

 

Inace preferiram taktiku:

 

Uzmes Kronosa, hitro predjes u clasical age, usput deconstructujes temple od protivnika da ga malo usporis...

U clasicalu izaberes Leto, prebacis planeshiftom svoj temple kod protivnika u bazu istancas automatone, dok kompov town center puca jednog automatona, popravljas ga s drugim a ostali jebu na sve strane...

Posle prebacis i koju baraku i stancas murmiloe i partija je gotova za 7 do 10 minta!!!!! :rockdevil:

 

Prosehe!!! :bigblue:

Malesta!!!! :bigblue:

Etimi!!!! :bigblue:

 

Edited by Little black

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma kakav titan, ja se i na hardu mučim :)

 

Slab sam sa tim cakama, ne kažem da nisam igrao bez ikakve strategije ali uvek je to bilo nešto prosto..zato se valjda i mučim na težim nivoima. Sa grcima mi je ubedljivo najlakše da igram, a sa nordima najlepše :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za grke se slazem da su najigriviji, a slazem i da su norsi najlepsi...

 

Sa norsima je zacudjujuce da skoro svaka dobro osmisljena taktika radi...

Jesi probo da uzmes Thora, izmasujes patuljke i vilagere, fast tech i ragnarock, onda flaming weaopns i bum!!! Bum!!! :violent:

 

Greota je sto nema nigde u gradu igraonica u kojoj bi mogao lepo da igram multiplayer... :icon_ne:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 9 months later...

Slažem se :)

 

Eto, nedavno sam ponovo instalirao igru i zezao se sa editorom, napravio brdo mapa, raznorazne perverzije :)

Igrao sam i random mape naravno. Najjače mi je kad ima više igrača (ne mislim na multiplayer), npr. svaka nacija po dva tima pa se igra oduži na par sati. Prosto uživaš u igri, muzici.. ma svaka im čast :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 years later...

I daljem igram ovu igru, evo cak sam i zenu zarazio pa igra skoro svaki dan. Ne mogu da verujem kako ne moze da mi dosadi.. muzika je genijalna sama po sebi, grafika mi je i dalje dobra, igrivost na najvisem nivou, editor pruza mnogo toga - samo kroz editor sam proveo nebrojane sate stvarajuci razne mape. Nesto u ovoj igri mi ne da mira i izgleda kao da cu je zauvek igrati iznova i iznova..

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja volim i mawe swtke hydre... posebno kad im poraste 5-6 glava :haha:

je l igrao neko i ekspanziju sa titanima?

 

 

Ekspazija je super, mada Atlantidjani mi pomalo zaostaju za prvobitnim nacijama.. Titani su jako kul, vise volim da se borim protiv njih, mnogo je zanimljivje tako.

 

Volim u editoru da kombinujem gradjevine i pravim nove, jako prost fazon a daje super rezultate.

 

Btw. volim mape koje su ozbiljnije i koje traju po 2 sata, toliko se unesem u njih da je to neverovatno. To je ono sto volim kod ove igre, prokleto dobra igrivost.

Edited by Novaliis

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...