Jump to content

Children Of Bodom


Geozee

Recommended Posts

Kakve veze ima odakle sam?Za MENE su bodomi prosecni,ti ako hoces idi svrsavaj na njih TVOJ je problem.Tako da ne lupaj gluposti,ja ne glumim nikakvog huligana,imas neki problem sa rezonovanjem stvari

Ljudi ce da me shvate kako oni hoce a ne kako im ti kazes,stoga paljba

Edited by Josif Visarionovič

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hatebreeder je meni zakon,priznajem da sam se lozio na njih jedan period ali kad sam zavirio u neke druge sfere muzike video sam da u stvari nisu nista posebno kako su snimali albume.Dakle prosek,slusljivi su i rado mogu da ih slusam kad bih izasao na neko mesto gde se pusta takva muzika ali kod kuce jok.Bivsa devojka mi je za rodjendan kupila original Blooddrunk ili kako se vec pise i razocarao sam se.Album sam pustio jednom i eno stoji medju diskovima,ne hvala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze li neko da me razuveri zasto ovaj bend stoji u Power/Progressive-u jer,PO MENI,oni nemaju veze ni sa Power ni sa Progressive pravcem?

 

E da dozivim da citiram samog sebe,izgleda niko nece razresiti moju dilemu.......stoga vidimo se u nekim drugim topicima. :arrow:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

E da dozivim da citiram samog sebe,izgleda niko nece razresiti moju dilemu.......stoga vidimo se u nekim drugim topicima. :arrow:

 

 

Cisto da jednom zauvek pokushamo da zavrshimo prichu oko ovih sranja.

 

Generalno u Evropi se u zadnjih godinu dve iskristalisao novi pravac /podzanr metala, upravo pod uticajem bendova kao shto su CoB, Norther, Kalmah, Wintersun, Ensiferum, etc,etc, koji se u principu naziva Extreme/harsh-power metal. I koji predstavlja upravo taj mix nekoliko zanrova sa ackentom na mixovanje (melodic)deatha i powera. Taj 'label' je generalno prihvatila vecina, nazovimo to, relevantnih sajtova koji se bave metalom. To shto ste vi ovde navikli da kad neko kazhe power = guardiani/rhapsody/sonata jbg, shta da vam kazhem. To shto biste ih vi u Death radije nego ovde je vash problem, CoB je blizak Death, Carcassu ili Arch Enemy isto koliko i Stratovariusu, Sonati ili Kreatoru. U prevodu ni tamo ni ovamo.

 

Aj sad biste mogli poceti sa nekim smislenim raspravama, umesto sto je 100 strana ove teme moglo da se svede na 'zasto su oni na prgpower forumu' i da li je 'blooddrunk' emo ili do jaja. Uostalom ovde su zato sto su moderatori tako rekli, ko da vas neko pita za misljenje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...