Jump to content

Children Of Bodom


Geozee

Recommended Posts

Kad se samo setim kako sam ih obozavala nekad... Onda krenuse da izdaju ona sranja od albuma, a i generalno me je smorio taj melodeath zvuk sa sve klavijaturama. :S

 

Imaju oni dobrih pesama na prva 3 albuma i poneke sa 4. Al' i te su me smorile posle tolikog slusanja istih.

 

Toliko o tome koliko si ih obozavala...a jos manje cenila... :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Toliko o tome koliko si ih obozavala...a jos manje cenila... :pivopije:

 

 

Nisi me poznavao, veruj mi, bila sam OPSEDNUTA. Al' prosto jednog dana skontas da ima 4738572389 bendova koji su bolji, da nisu nista posebno i da su te smorili od tolikog slusanja. Kad te smore, uvidjas nedostatke.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisi me poznavao, veruj mi, bila sam OPSEDNUTA. Al' prosto jednog dana skontas da ima 4738572389 bendova koji su bolji, da nisu nista posebno i da su te smorili od tolikog slusanja. Kad te smore, uvidjas nedostatke.

 

E jbg sada, pretera ga i ti. Mene su zadnji albumom totalno razocharali ali su mi ostali jedan od najbolji bandova ikada, ako ne i najbolji. ;)

Pogledash eto Stockholm Knockout i koncert je skoro savrshen ( fali tu malo vishe Hatebreeder-a ali shta sada ). Ali da su smorili preterujesh, nije to neki krljachki band za lozhenje. <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pogledash eto Stockholm Knockout i koncert je skoro savrshen

Bodomi su generalno jedan od najboljih live bendova...kidaju uzivo !! :rockdevil:

 

Ne dopada se i meni bloodrunk i vidi se da nemaju neke ideje na zadnja 2 alubma (ili pak furaju nesto sto se njima cini dobro)...ali to nije razlog da ne slusam bend !! Cenim da ce sledeci biti neki old-school...tipa Hatebreeda ili

 

Kad vrtis jedno te isto 24/7 u play-listi...naravno da ce smoriti !

 

 

EDIT:

Uvek se pogubim po sobi kad vidim i cujem Downfall iz Stokholma !! :rockdevil:

Edited by RaVeN

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne, nisu izdali los album...izdali su LOSIJI...nije to isto...

 

Postali su prosecan bend??? Toliko se ne slazem da je to neopisivo...

 

Alexi je samo provalio novu tehniku vokala da se vise ne napreze toliko pri pevanju...iz toga je, sto je i logicno, proisteklo da vokal malo manje 'gruva' i nema vise onaj polu blackersi vokal kao na SW ili Hatebreeeder-u ali mala promena stila nakon 5,6 studijskih albuma ne predstavlja nikakav pad...samo napredak i eksperimentisanje iz cega na kraju uvek izadje nesto fenomenalno...Iako ja subjektivno mislim da su najbolji bend danasnjice u svakom smislu...(ne racunamo Metallicu, Maidene i slicno...)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slusam ja i lepu brenu,i acu lukasa i gomilu narodnjaka,pa i rep i kakve to ima veze?Sad si ti vece mudo sto slusas samo metal.more ne seri

 

Realno, lepa brena je kvalitet a cob su prosechan band. :rockdevil:

Pametnica mala. :*

 

E sad ozbiljno, da ti vece mudo neshto kazhe. To shto si iz Vrshca i shto odatle smesh da glumish nekog net hooligana ne znachi da si i ti neko mudo. ;) Au pm, ko izmisli internet ?

Sledeci put kad vidish moj post slobodno ga zaobidji kao shto cu ja tvoj, prethodni je bio chisto kao shto sam i napisao - da se neko ne zajebe pa da te shvati za ozbiljno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...