Jump to content

mp3 ili mp4 (plejer)


Dark Sonja

Recommended Posts

@Satyr

Ne znam odakle ga dobijas ali kod nas je bezobrazno skup (taj od 32GB). Super plejer... bezveze da ti bilo sta pricam, verovatno znas i sam. ;)

znam da je preskup zato i dobijam iz USA

ili ce mi stici za novu godinu ili za 18. rodj

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Ljudi nesto me zeza MP4, nece da se ukljuci ponekad, izgleda da ga zeza softver.

Da li neko zna neki program da ja to sam flesujem ili ako zna nekog ko to radi neka ga preporuci.

 

Hvala!

 

P.S.

Firma u kojoj sam kupio pre 2-3god vise ne postoji tako da od njihovog servisa nista. :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
juce kad se nisam slogirao...nije hteo da mi radi moj creative zen..vec sam poceo da mislim kako i od cega da kupim novi mp3.ali slava gospodu i danasnjem vaskrsu :rockdevil: ,uspeo sam da ga vratim u zivot.

moj drug ima problem sa zenom, jel znas dal postoji u negde oficijalna prodavnica ili servis za njega??

Share this post


Link to post
Share on other sites

mislio sam i ja da nosim u servis,ali nisam mogao naci garanciju.ja sam problem resio preko recovery moda,za koji nisam ni znao da postiji dok nisam malo procesljao zvanicni creative sajt.

kod njega je kolko se secam problem sa baterijom, zato pokusavamo da nadjemo neki servis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zna li neko od beogradjana koliko u BG kosta SONY NWZ-A816 .... ovde mu je u NS bas bezobrazna cena (oko 12k dinara) !!

 

Inace...najbolji zvuk koji sam cuo na mp4 pleyerima ... nije se ni porediti s' ipod-om !!

dodas jos malo i izmes iPod nano 8gb, nemas bolje od toga (osim touch-a)

ili za iste pare od 4 gb

 

http://www.pcberza.rs/tehnika/tehnika-mp3-...i/173-0-0-0/10/

na sredini strane je

Edited by Satyr

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...