Jump to content

mp3 ili mp4 (plejer)


Dark Sonja

Recommended Posts

prijatelja je poceo mp3 da zajebava.nemoze nista da prenese na njega,niti sa njega,nemozes ga formatirati,nemozes uci u njega kada kliknes na removable disc taj i taj kompjuter se skroz skuca.jel ima leka plejeru ili moze da ga baci u djubre?

 

 

imala sam slichan problem, ali sa red catom. u pitanju je bio usb kabl. posle godinu dana korishcenja je pocheo da zeza

Share this post


Link to post
Share on other sites

prijatelja je poceo mp3 da zajebava.nemoze nista da prenese na njega,niti sa njega,nemozes ga formatirati,nemozes uci u njega kada kliknes na removable disc taj i taj kompjuter se skroz skuca.jel ima leka plejeru ili moze da ga baci u djubre?

mazni kabel od oceve nokije.

 

 

 

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko ganja neke socijalne, u WinWinu uvek može da nađe nešto jeftino, letos imali neke Premium MP3 za 1000 din, ali kada sam ja hteo da uzmem ostali samo modeli sa integrisanom baterijom, pa pošto već odavno imam punjač i punjive AAA, na kraju uzeh u X-Wave radnji kod Brankovog mosta onaj standardni S-02 1GB za 1200 din. :D

Edited by crusader84

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja imam Trancend T sonic 530 vec jedno dve godine i mogu reci da sam prezadovoljan :da:

Placen je svojevremeno oko 3900din tako da je verovatno sada i jeftiniji,1 giga,pusta mp3,wma i wav,ima radio i diktafon plus nekoliko predefinisanih equlizera a kvalitet zvuka i slusalica koje dolaze uz njega su vise nego dobri cak stavise odlicni

Mane su mu sto se kaci na usb mini preko posebnog adaptera ili kabla i sto je kabal za slusalice nesto kraci ;)

 

41TxyyXju-L._SL500_AA280_.jpg

Edited by Full_Metal_Yakuza

Share this post


Link to post
Share on other sites

i ja sam svojevremeno furao mob koji ima 15000 opcija

 

Mislio sam da kad se sve objedini, ima da jebe keve jer ne zauzima puno mesta. Sad imam regularan foto-aparat, regularan mob i mp3.

 

jbg, bolje odvojeno

 

sansa clip do sad nije izdao

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sansa Clip konza, ali jebes ga, mene isto tako smarao fazon da moram da nosim 2 stvari sa sobom u dzepu, tako da sam lepo uzeo Nokiu 5310 sa karticom od 2gb i do jaja.

 

Fotoaparat kad nosim moram svakako u torbi, tako da ono :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Haha uzmesh iPhone :D Ako nemash kintu uzmesh iPod Touch... Ako nemash za to, onda prelazish na BlueBerry Red Cat. Ako za to nemash, onda predji na mp3 ;) Evo sta ja imam, kupio u madjariji, nigde na netu nisam nasao da ovo cudo uopste postoji :P Tako cu da vam postavim sliku pa vi vidite :D Inache marka je Lazer xD

 

l_4a58fa8843bd10ac173345a28464ee60.jpg

 

I da, najvece govno od Telekoma :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel ima neko da je na Blueberry iCe prosirivao memoriju? Ja imam ovaj model od 1GB pa bi da prosirim,satrase ove 320kbps pesme :bigblue: Ne bih da ga menjam, dobar mi je,samo baterija malo jebucka xD Vidim da na gumi sto stiti mesto za karticu pise Mini SD. Pa ima li toga negde kupiti u Novom Sadu, i kolika je cena?

Edited by Hitler

Share this post


Link to post
Share on other sites

i ja sam svojevremeno furao mob koji ima 15000 opcija

Mislio sam da kad se sve objedini, ima da jebe keve jer ne zauzima puno mesta. Sad imam regularan foto-aparat, regularan mob i mp3.

jbg, bolje odvojeno

sansa clip do sad nije izdao

 

Pa jeste generalno na vecini polja kvalitetnije odvojeno.

Naprimer mobilni nikad ne moze da ima kameru kao digitalac. ALi moze da ima pribliznu kameru koja zavrshava posao.

Mobilni nikad ne moze da sluzi u muzicke svrhe podjednako jako kao mp3 mp4 ali savrsheno zavrsava poso.

 

Ja imam mp3 zbog auta, jer ne mogu fon da stekam na dek u autu. Jedna od prednost mp3-a.\

Ostale prednosti mp3-a u odnosu na mobitel su - mogucnost boljih slushki.

Bolji zvuk ( ne znacajno ali solidno )

Cesto vise memorije za manje pare.

Pristupnost ubacanju podataka. Svaki racunar mozes da iskoristis.

Duzina baterije.

 

Ali, ako uzmemo da se muzika ne slusha danonocno na tom mp3u da se slusha povremeno, da se ne slusha po 5 sati nego po sat vremena dnevno. Mobilni je po meni jako bolja investicija.

Sad ko voli da seta gradom i po leba da ide sa slushkama u usima - za njega je mp3. :) ( studentski zivot )

 

 

Fotoaparat uzela sestra, meni 5.3 megapixela na moBiLnem zavrshava posao. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 10 months later...
  • 1 month later...

moj player je pocheo chudno da se ponasha. kad stavim da se puni baterija, komp nece da prochita drive, ne mogu nishta novo da nasnimim, ali baterija se puni, i posle par sekundi, komp zablokira, tj. zvuhna kartica. da li je problem u playeru ili je do kabla? da li je iko imao slichan problem?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...