Jump to content

mp3 ili mp4 (plejer)


Dark Sonja

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Posto modovi nece da mi odobre temu onda moram ovde.

 

Razmisljam da uzmem neki od ova dva diskmena:

http://www.kupujemprodajem.com/Sony-Atrac3plus-MP3-948361-oglas.htm

http://www.kupujemprodajem.com/Sony-931302-oglas.htm

Da li vredi uzimati Atrac3plus ili ce posluziti i ovaj jeftiniji? Ili mozda neko ima neke druge predloge? Napominjem da bih slusao samo audio diskove, kopije originala. Mp3 mi nije bitan.

Hvala unapred

Share this post


Link to post
Share on other sites

atrac3plus je neko sonijevo sranje od formata (aac,oma,at3) koje nikada nije zazivelo.

mozes komotno da uzmes taj povoljniji diskmen ako su jednako dobro ocuvani, pustaju oba audio bez problema jednako kvalitetno.

 

inace, ukoliko se odlucis za taj model od 2500, kontaktiraj me na pm posto i ja imam isti takav odlicno ocuvan i nameravam da ga prodam. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Jel ima sanse negde da se nadje Sansa clip (2gb) za 3500-4000 (nova)? Ne daje mi se bas 5000 koliko traze u Gigatronu i Komtrejdu za klot mp3 plejer...a koliko sam kopao - ispade da je manje kostao 2008/09 nego sad, id' u kurac!

 

Koji lopovi, bilo je jeftinije ranije. No, za tih desetak evra koliko bi platio vishe u odnosu na ranije i dalje vredi.

Uspeshno archim svoj vec nekoliko godina.

 

Da li ej moguce da mi dodjesh neki rodjak? Likovi koji su nekima iz svoje okoline poznati kao "Kazim" su retki :D

Edited by Vuk

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 4 weeks later...

Blueberry Tomcat sluzio me je dobro jedno 3 godine.Zatim je jednostavno ekran prestao da funcionise,a slusalice koje sam dobio uz njega crke su nakon 2 nedelje koriscena.

blueberrytomcat.jpg

Ove slusalice preporucujem,kupio sam ih pre 5 godina i jos funkcionisu,a i cena im je ista kao i pre 5 godina kada sam ih uzeo.

GENIUS HP-02 Live

Edited by VuČk0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koji lopovi, bilo je jeftinije ranije. No, za tih desetak evra koliko bi platio vishe u odnosu na ranije i dalje vredi.

Uspeshno archim svoj vec nekoliko godina.

 

Da li ej moguce da mi dodjesh neki rodjak? Likovi koji su nekima iz svoje okoline poznati kao "Kazim" su retki :D

 

Ovo sto je Kuruz rekao...steta sto sam kasno cuo za Dja-Djedjea ( http://en.wikipedia.org/wiki/Franck_Dja_Djedje), mozda bi tako neki nik bio.

 

Inace, uzeo sam Sansu i kakve su price o 'kulama i gradovima' u vezi aparata i niiiisam nesto impresioniran...originalne slusalice su mi crkle posle mozda 6 sati slusanja, mislim da sam otisao i kod Kineza i izabrao rendom neke - bolje bih prosao (nije se ni baterija prvi put ispraznila kako treba)... inace su bile solidne (da ne gresim dusu), ali sad slaba vajda.

 

Radio prijemnik je losiji od My link (imao sam ga 3,5 godine, sjajno me sluzio, originalne slusalice ni prineti bilo kojim drugim posle njih koje sam uzimao).... dzaba neke kul opcije kod Sansare kad se muci da uhvati stanicu...tu sam dosta ocekivao, posto me ponekad smori plejlista, pa dosta se uzdam i u radio stanice (nista bez JV kvaliteta i svadbaraca proverenih).

 

Baterija dodje u rangu ovog gore Filips modela, cak mislim i da krace traje. (odnos kao dodje po specifikaciji Filips 10h vs 15h Sanse)

 

Isto po najavama sam ocekivao neki svemirski zvuk, ali ni to nisam 'okusio' (doduse kad pogledam, originalne sluske trajale nikako, sad koristim Geniusove...za 500 dinara su se dobro pokazale, pogotovu na lap-topu, za plejer neki bas i nisu preporucljive).

 

Icicu da uzem ove My link , da dam poslednju sansu Sansi da mi dokaze da ima bar taj svemirski zvuk i da nisam pogresio u kupovini, ali svejedno ostaje zakljucak da sam se zajebao.

 

Pa tako ispada - 4.790 + 1.400/500 te sluske + 500 i nesto steker punjac = id' u picku materinu!

 

Mislim da mi ne bi nista falilo da sam uzeo ovaj model My link , ali sbbkbb.

 

Balada o tuznom zivot, Ljubomir Milic

milic.jpg

 

:smile:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam jedno pitanje za Hi fi poznavaoce... Doduse o slusalicama. Interesuje me, kako da znam koje slusalice imaju "dobar zvuk" tj, bolje su od onih prosecnih?

 

Frequency Response: 10 hz - 20 khz

 

Input impendance: 32 ohms

 

Sensitivity: 108 db (pokupih ove podatke sa gore pomenutih nekih slusalica)

 

 

Sta svaka od ovih stavki znaci, koliko je jedna bitnija od druge i uticaj na zvuk... Itd.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...