Jump to content

mp3 ili mp4 (plejer)


Dark Sonja

Recommended Posts

Тај sensitivity ти је за гласноћу. Ово остало немам појма. :lol:

 

Иначе, да ли је којим случајем неко код нас видео овакве или овакве или тако неке сличне слушалице. И да, битно је да буде панда. :haha:

Edited by Јарослав

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Једно питање. Да ли постоји неки софтвер за мп4 плејер који има своје еквилајзере? Проблем је што сам купио слушалице које су, да тако кажем, превише "басовите", па ми све бруји, а на плејеру имам избор од само пет еквилајзера од којих ни један не решава проблем како ваља.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Које бубице су најбоље на нашем тржишту?

 

нестаде едит

капирам да су у питању или ALG или Sennheiser, видим да у Митросу AKG бубице коштају 9000

дајте неку препоруку до 5000

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 3 weeks later...

Uzeh pre par nedelja Sansa Fuze 4gb, odličan plejer, lepo izgleda, dobre dimenzije i još bolji zvuk. Instalirao sam rock box tako da mogu da skroblujem na last fm, plus sa njim dođe i brdo igrica i dosta popravi izdržljivost baterije.

U tehno ms-u je 7900, oni su zvanični distributer sandiska, ali nije mi jasno zašto je na svim drugim mestima 30 evra skuplji.

Edited by Oak
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 10 months later...

@Goxy

 

Nemoj Hammerhead da uzimas. Za iste pare ces naci neke dobre Sennheiser. Veruj mi, imam Razer proizvode, prave proizvode samo za igrice. Kurcu ne valja za muziku generalno ... I brzo se sjebu proizvodi. Mom ortaku se Razer Kraken sjebase nakon godinu dana. Ja jos uvek nisam imao fatalitije za Nagu moju recimo, al' osecam da klik ne valja (slabiji odziv) i slicno.

Edited by ShinigаmY

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 1 month later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...