Jump to content

mp3 ili mp4 (plejer)


Dark Sonja

Recommended Posts

Dobio sam na poklon iPod Nano od 2 GB :D i stvarno mislim da vrijedi svakog centa. Sad sve sto slusam slusam preko njega. Ne sjecam se kad sam zadnji put stavio CD u audio player. A baterija? Zaboravis kad si je zadnji put punio. Sve sto treba jeste sacekati onih 3 sata da se obavi kompletno punjenje. Definitivno da sad kupujem neki mp3 player isprsio bih se za iPod.

 

Yeah, ni ja se ne bi bunio da ga dobijem na poklon. Ali, kad za upola cene mozes da dobijes Creative istih osobina, mislim da se ne bi 'isprsio'.

Uostalom lako je tako pricati kad se 'isprsio' neko drugi a ne ti. Svaka cast iPodu, ali IMA konkurenciju. :P

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oh isčitala sam sve to pre neki dan kad sam izludela što je počeo da resetuje.

 

Mada pre ovog sam imala Transcend ne znam tačno koji model, onaj skroz fensi beo od 128. Sa njim sam imala isto loše iskustvo, mada to je individualno. Malo pošto mi je istekla garancija izgoreo je deo elektronike unutra ne znam iz kog razloga.

 

Definitivno nemam sreće sa plejerima. Uzimam zato novi mobilni. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam da li ste videli-ali Itouch preko grane kosta oko 230$ sto stvarno nije puno :da:

To mu dodje oko 180e ili koliko vec

Bar tamo-dok to dodje do Srbije,pa kada mu krnu cenu i PDV pride-eto veselja :)

 

Oh isčitala sam sve to pre neki dan kad sam izludela što je počeo da resetuje.

 

Mada pre ovog sam imala Transcend ne znam tačno koji model, onaj skroz fensi beo od 128. Sa njim sam imala isto loše iskustvo, mada to je individualno. Malo pošto mi je istekla garancija izgoreo je deo elektronike unutra ne znam iz kog razloga.

 

Definitivno nemam sreće sa plejerima. Uzimam zato novi mobilni. ;)

 

Sta znam ja imam Transcend T Sonic 530 http://www.transcendusa.com/Products/ModDetail.asp?ModNo=110

Odlucio sam se za isti jer su ga nahvalili u SK-u(dodatak tacnije o prenosnim playerima)

Mogu samo da kazem da sam prezadovoljan-slusalice su odlicne,zvuk takodje,player ima i FM i diktafon,ugradjeno nekoliko equlizer-a,kapacitet je 1GB,pusta mp3 i wma

Baterija drzi nekih 10-ak sati-otprilike meni traje 3-4 dana kada u proseku slusam mjuzu jedno 3h na dan

Jedino sto mi smeta je sto ima USB mini adapter pa moram da ga vukljam sa sobom kada menjam prebivaliste-a sitan je sav pa se sve bojim da ga ne izgubim(adapter)

Isto tako-desilo mi se da se jednom(a imam ga od maja meseca)ugasio-kao da se baterija ispraznila pre vremena,ali to je bilo sve :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebiga-ako hoces super stvar za male pare onda ti je tu Ipod Shuffle

Mislim da je sada cena negde oko 50e pa i manje

Jeste da ima 512MB i da nema FM i diktafon(mada to su stvari koje ti ne trebaju ni pet para u zivotu)ali je kvalitet na nivou(zvuk odlican+slusalice su naprosto odlicne i lepo prijanjaju na uho)kao i dizajn

Baterija takodje odlicna-traje nekoliko dana sa po par sati slusanja sigurno ako ne i vise

Ima ga moj brat :da:

Dvoumio sam se i ja da ga uzmem-ali sam se ipak odlucio za Transcend-jer za malo manju sumu dobijas 1giga :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postoji i od 512 i košta otprilike 50ak evra. Nisam fan Apple-ovih proizvoda, tako da iPod sigurno neću kupiti bez obzira koliko ga hvale. Stvar principa. :da:

 

Zanima me kakva iskustva imate sa mobilnim telefonima kao mp3 playerima?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postoji i od 512 i košta otprilike 50ak evra. Nisam fan Apple-ovih proizvoda, tako da iPod sigurno neću kupiti bez obzira koliko ga hvale. Stvar principa. :da:

 

Zanima me kakva iskustva imate sa mobilnim telefonima kao mp3 playerima?

 

Nisam ni ja-ali model o kome pricam je zaista ekstra u svakom pogledu+super dizajn

Vredi veruj mi :da:

No kako hoces....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taj ekran trosi bateriju kao lud a nicemu ne sluzi, sta bre mozes da gledas na tako malom ekrancicu.

ja sam kupio Creative MuVo V100 2GB mp3 player, fantastican je, baterija uzasno dugo drzi, zvuk extra, a platio sam ga 5300 pre tri meseca, znaci nekih 60-ak eur.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebiga-ako hoces super stvar za male pare onda ti je tu Ipod Shuffle

Mislim da je sada cena negde oko 50e pa i manje

Jeste da ima 512MB i da nema FM i diktafon(mada to su stvari koje ti ne trebaju ni pet para u zivotu)ali je kvalitet na nivou(zvuk odlican+slusalice su naprosto odlicne i lepo prijanjaju na uho)kao i dizajn

Baterija takodje odlicna-traje nekoliko dana sa po par sati slusanja sigurno ako ne i vise

Ima ga moj brat :da:

Dvoumio sam se i ja da ga uzmem-ali sam se ipak odlucio za Transcend-jer za malo manju sumu dobijas 1giga :mhihi:

 

Alo bre sto bi neko dao 50E za govno koje nema ekran i ne moz da biras koju pesmu ces da slusas?!?!

 

Ipod shuffle je kao sakata verzija mp3 plejera. NEsto kao oni toki-vokiji za decu u poredjenju s pandurskim motorolama.

 

Ne bi za njega dao ni 10 evra. MA, da ga na poklon dobijem , prodao bi ga drugoj budali, za kolko god mogu da izvucem... i dodao pare i kupio normalan mp3 plejer.

 

ipod shuffle je za male razmazene amerikance koji vec imaju ipod.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahaha-ironicno :lol:

Kao sto sam rekao-ima ga moj brat i imao sam prilike da ga koristim poprilicno

Mogu sam da kazem da ne smeta ni najmanje sto nema ekran :razz:

Malo si obrnuo redosled-sareni ekran je ipak za male(i razmazene)Amerikance :)

Kao sto sam rekao-oduvek sam se pitao kakvu upotrebnu vrednost ima to sto mozes da pustas video klipove dok si negde u hodu :mhihi:

Ajd dobro-mozda ako zaglavis u nekoj cuki koja nema ni radio ni tv pa cisto da ne zastranis :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taj ekran trosi bateriju kao lud a nicemu ne sluzi, sta bre mozes da gledas na tako malom ekrancicu.

ja sam kupio Creative MuVo V100 2GB mp3 player, fantastican je, baterija uzasno dugo drzi, zvuk extra, a platio sam ga 5300 pre tri meseca, znaci nekih 60-ak eur.

 

Pa neću da gledam video snimke pobogu. :rolleyes:

 

Hoću da gledam koje pesme imam na iPodu i da biram koju ću pesmu da pustim, a ne da nabadam kao ćorava koka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam da li ste videli-ali Itouch preko grane kosta oko 230$ sto stvarno nije puno :da:

To mu dodje oko 180e ili koliko vec

Bar tamo-dok to dodje do Srbije,pa kada mu krnu cenu i PDV pride-eto veselja :)

joj, znam, zelim mnogo :(

 

Taj ekran trosi bateriju kao lud a nicemu ne sluzi, sta bre mozes da gledas na tako malom ekrancicu.

zato ga, kao ja, lepo polomis odmah i nema brige ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Yeah, ni ja se ne bi bunio da ga dobijem na poklon. Ali, kad za upola cene mozes da dobijes Creative istih osobina, mislim da se ne bi 'isprsio'.

Uostalom lako je tako pricati kad se 'isprsio' neko drugi a ne ti. Svaka cast iPodu, ali IMA konkurenciju. :P

 

Pazi, jeste, dobio sam ga na poklon ali sam svejedno htio da si ga nabavim. Tako da... poklon me je preduhitrio mozda nekih desetak dana :P

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahah. Ma ipod kakav je danas (sem shuffle) je odlican plejer, sjajnog dizajna (ja nisam ljubitelj zaobljenih ivica itd, ali to treba drzati u ruci da bi se videlo koliko je dizajn uspesan), ali takodje zagledao sam i Creative poslednje generacije, i mogu reci da Apple ipak za prevelike pare prodaje svoje ime.

 

Mozda pre 2-3 god. kad su mp3 plejeri bili inferiorniji, ipod je imao upper hand, ali sad smatram da je sustignut, i to sto je i dalje najprodavaniji je iskljucivo zbog utemeljenog imena.

 

Sad, to se ne odnosi na ipod touch, koji jos nisam imao prilike da vidim, i kolika je prednost tog touchscreena... touchscreen uvek podrzavam, sem ako sasece zivot baterija na pola, a udvostruci cenu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako si koristio pocket pc onda znas koliko touch screen trosi bateriju. Ja sam ranije cak slusao muzku preko pocket pc, ali ona ekrancina pojede bateriju pa sam zato presao ma mp3 plejer i to prvenstveno Creative. A s' obzirom da mi plejer stoji u dzepu dok sam na ulici, prevozu nema apsolutno potrebe za velikim ekranom, touch screenom, bas naprotriv to ume da smeta. Ja naucim napamet gde mi je koji taster i za sta kad kupim plejer i onda cak i ne gledajuci u ekrancic preko farki menjam pesme, foldere..

 

Znaci apsolutno sam na strani kvalitetnog mp3 plejera. Za 60 eur mozete da kupite Creative MuVo V100 sa 2gb memorije, fantastican zvuk. A koliko kosta ipod shuffle koji cak nema ni ekrancic...neko rece 1gb 100 eur ....preskupo brate

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...