Jump to content

Kako Daunloudujete Muziku?


рогозуб

Recommended Posts

  • Replies 189
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 months later...

muziku najvishe skidam sa torrenta (lakse se nalazi, ako su vece diskografije u pitanju ne moram se drkati sa fileovima od 100mb...).. jedino kad ne mogu da nadjem na torrentu ili je jako los torrent onda rapidshare...

a ostalo (filmove, kocerte, igre...) u posledje vreme skidam sa rapida zbog ove brutalne stvarcice (e)lephant

ubacite linkove i on siba sam posle... (radi samo za dynamic ip) sve je lepo objasnjeno na sajtu, imate i link za download programa ispod objasnjenja. nemojte se drkati sa extrenim reconnectorom, meni radi built in reconnector (kod sezampro-a imam adsl)

da jos jedna stvar, na Eunetu ne radi prog. posto kod njih imate po par dana isti IP.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

za diskografije i dvd izdanja torenti,retki demoi i divx koncerti rapidshare i to je to..

soulseek sam pre koristio dok me nije nadrkalo da nalazim krsha odlichne muzike stavim na listu za dl i posle 5sec banned,emule nije losh al kad mi treba nesh sa njega imam plug in da ga pokrece bitcommet i dc++ verovatno je ok program samo ja nisam naishao na ok hub

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Probaj sa sledećim:

 

-•ColosseuM•-

 

address: dchub://colosseum-no1.no-ip.info:8133

 

 

 

BALKAN-MAFIA »

 

address: dchub://balkan-mafia.no-ip.biz:6677

 

 

 

>>> Estrada Hub <<<

 

address: dchub://Estradahub.no-ip.info:3355

 

 

 

..:: OSIJEK HUB ::..

 

address: dchub://osijek.no-ip.biz

 

 

Mislim da je ovo sasvim dovoljno ... :da:

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za domacu mjuzu je najbolje da imas druga koji ima pristup svim domacim audio izdanjima(radnik u nekom vecem shopu), pa da se to lepo ripuje i roka na rapidshare, ali mi nemamo ni konvencionalan, a kamoli anarhisticki enterprise duh. Da, dc++ je u principu najbolji kompromis sto se domacice tice.

Mada, kakvih sve ima "sakupljaca"... cetnicke pesme, hrvati, neorganizovane diskografije, shareovan c: sa sve windows folderom :) jebeno lepa nasa slika i prilika...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...