Jump to content

Pearl Jam


Thule

Recommended Posts

Maaa, frendonjo sve je o-ket! hvala tebi za Divx...nisam jos uvek stigla da ga odgledam...ali hocu! uzeo si MLB umesto Green Rivera...ali mozes i Green River da uzmes sto se mene tice...

Ovog Nephija ni bog nije video u poslednje vreme....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo mene, ziv sam...

Kako me ni Bog nije vidio, pa zasto mislite da se nisam inace javlja ovo vreme, sta misliste s kim sam bio... Pa mis'im stvarno biggrin.gif... The God and Me! biggrin.gif

 

Vidim ja pale ovdje neke razmjene zarobljenika smile.gif....

S obzirom da sam da ovaj uslov, mogli bi se mi vidjeti, ako ste slobodni ljudi ovih dana....

 

Spot nikako da uvatim na TV-u... Kaze prijatelj da ga vrte na MTV-u stalno...Slabo palim satelitsku...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo mene, ziv sam...

Kako me ni Bog nije vidio, pa zasto mislite da se nisam inace javlja ovo vreme, sta misliste s kim sam bio... Pa mis'im stvarno biggrin.gif... The God and Me! biggrin.gif

 

Vidim ja pale ovdje neke razmjene zarobljenika smile.gif....

S obzirom da sam da ovaj uslov, mogli bi se mi vidjeti, ako ste slobodni ljudi ovih dana....

 

Spot nikako da uvatim na TV-u... Kaze prijatelj da ga vrte na MTV-u stalno...Slabo palim satelitsku...

Ja sam ga bash juche ulovio. Eddie nabacio novog Gibsona, dobro mu cuchi :mrgreen: ! Izgleda mi totalno neverovatno sa kratkom kosom, jednostavno ne mogu da prepoznam choveka! :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hocete kod mene u petak popodne??? za 4 dana...da slusamo jamove???

Presnimila sam Riot Act i moram priznati da mi se vise dopada od Binaurala... prosto mi je brze usao u usi....

 

Hmm, u KSTu je bilo fino...

odlucila sam da ne idem tamo neko vreme, jer prosto moram da ucim...

Slusacu to sve na vokmenu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

403-welcome back!!! Bez tebe-bi mrtvo more... biggrin.gif

 

ASKE-pa eto,culi smo se,dogovoreno!(uglancaj 'najdrazu' smile.gif )

Inace,prekjuce sam tek video spot! Ma Eddie je OK,bolje ova zurka 100 puta nego da ga gledam sa chirokijem na glavi....nego ljudi sto se neko ugojio,ts ts ts........ :ne: biggrin.gif

 

evo me da ozivim more biggrin.gif

niste se nesto napricali u tjedan dana tc tc tc

 

a to da se neko ugojio i nije novost - svi su prascine teske biggrin.gif

 

imam nesto za vas, sad sam nabasao na jednu stranicu sa PJ demo mp3jevima - ne znam dal ste culi niti vidjeli ali evo

 

http://www.lukin.com/Mp3/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeremy i Alive su mi omiljene, kao verujem i vecini ovde.

 

krivo vjerujes :mrgreen:

 

Jeremy sam se naslusao, sad ju pustim tu i tamo, kao i Alive

s tog albuma vise, Garden, Why Go, Oceans, Once, Even Flow....hm...tj. sve ostale s tog albuma biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

 

a za druge albume da ne govorim, probaj Go, Animal sa vs. ili Better Man i ostatak Vitalogyja

 

bolje da sutim sad bi se raspricao.... biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifsmile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeremy i Alive su mi omiljene, kao verujem i vecini ovde.

 

krivo vjerujes :mrgreen:

 

Jeremy sam se naslusao, sad ju pustim tu i tamo, kao i Alive

s tog albuma vise, Garden, Why Go, Oceans, Once, Even Flow....hm...tj. sve ostale s tog albuma biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

 

a za druge albume da ne govorim, probaj Go, Animal sa vs. ili Better Man i ostatak Vitalogyja

 

bolje da sutim sad bi se raspricao.... biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifsmile.gif

I Porch brate koji je meni ubedljivo najbolji na tom albumu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...