Jump to content

Pearl Jam


Thule

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

malo nam je zamrla tema...nadjoh je pri dnu liste!

Sram vas bilo!!!!! smile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gif

 

daklem, vratih se iz Bugarske. Bilo mi je mnogo lepo! Cist vazduh, sunce i rad rad rad. e i Sofija je bas simpa grad!

Ajde pozdravljam vas!

 

PS. Otvorili temu Mother Love Bone biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

malo nam je zamrla tema...nadjoh je pri dnu liste!

Sram vas bilo!!!!! smile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gif

 

daklem, vratih se iz Bugarske. Bilo mi je mnogo lepo! Cist vazduh, sunce i rad rad rad. e i Sofija je bas simpa grad!

Ajde pozdravljam vas!

 

PS. Otvorili temu Mother Love Bone biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo i mene posle par nedelja van neta! Znam da su mnogi ljuti;403 tebi sam posebno duzan izvinjenje),al verujte da ce se isplaitit! Moje bunarenje je urodilo plodom,i spremio sam bombu za novogodisnje praznike za sve vas! Nek to za sad ostane malo iznenadjenje!

 

E,da-kupujem i gitaru-totalno neplanirano zaljubih se u Apollo -vu kopiju Les Paul-a(poput Slashovog,mislim da je to i presudilo-tj prva ljubav!) Zvuci super,ovih dana treba da zavrsim stvar(dok prikupim cekove,)zaduzujem se opasno,al isplatice se! Cisto za podsecanje,ona izgleda BAS ovako.....

album_pic.php?pic_id=780Ljudi palim,nemam vremena,cujemo se, a 403 veruj mi da ne cekas Godoa! smile.gif Bice to lep 'blagdanski' poklon! smile.gif

Pozdrav!

Share this post


Link to post
Share on other sites

nusquam, naravno da se prica.... s vremena na vrijeme :wink: pregledaj temu pa ces vidjeti smile.gif

e da, pa super je to, ali zasto pancevo pored ovolikog bga, mislim stvarno....

 

e da, je l zna neko kakva je bila svirka u petak u malom klubu doma omladine.?... ja sam iste veceri vidjela plakat na akademiji, kao neka grunge svirka u 22h, a tad je bilo vec oko 23:30, dok sam skoknula do doma, skontala sam da je to vjerovarno zavrseno posto sam vidjela neke likove ispred...

Share this post


Link to post
Share on other sites

bas fino da je sve fino :mrgreen: samo mi snijeg nedostaje...

 

nenade, ocigledno ce biti nesto od benda a a a? mislim, nova gitara je tu ovo ono biggrin.gif

 

Evo ti i snega! :/

A gde si ti konacno? Treba da ti vratim discove;premda jos nisam nista narezao-jer sam trenutno dekintiran do nokata! Al nema veze imam specijalan NG poklon za vas,kao sto vec rekoh!

 

E,umal da zaboravim-kako bi protiv Marseja,ladno,a? Al standard(citaj:liga sampiona) jebiga! A jes gadno duva kod vas na stadionu,uh uh uh...

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel i ja treba toj novoj gitari da se radujem?????

 

 

NE! MOJOJ gitari se radujem samo JA!!!!

 

Sebicni ja. tongue.gif

 

Inace,GIbson je stigao! 8)

 

 

sebicni ti, oces mi odsvirati dzingl bel, dzingl bel, dzingl ol d vej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink::wink:biggrin.gifbiggrin.gif:mrgreen::mrgreen:biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...