Jump to content

Pearl Jam


Thule

Recommended Posts

Inace Release je snimljena vrlo spontano i neocekivano. Snimili su Stona kako se ustimava edi je za pola sata napisao text, tako da je to pesma koju su najbrze napravili...

.

 

CLAPCLAPCLAPCLAPCLAPCLAP...BRAVO! Dobila si nagradu....

Elem da, chovek stim`o gitaru(razlagajuci D,jel), ostali `uleteli`....history.

Najjace je sto sam i ja cesto na njegovo razlaganje stimao, a foru sam procitao tek pre godinu dana... smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

E bijedak, a bas mi se slusao dobar unplugged sad.gifsad.gifsad.gif...

Evo, ASKE, ja ti necu traziti da mi nasnimis tu kasetu, iz razloga sto nemam video sad.gif

Kad sam ja stimao gitaru, isao sam po principu, kad je nastimovana, zica dolje se zatrese smile.gif

E Friendu, aj ti meni ipak reci gdje je bijese ta svirka, pa da ja odem sa drustvom, ako budem dokon u subotu biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa, mozete da mi posaljete kasete..ali znate u cemu je fazon? Ja nemam dva videa...Mozda bismo treblai da se skupimo i zajedno odgledamo to...?

Mislim, usput i da odgledamo Soundgarden i RHCP koji imam isto...Imam i AIC i NIRVANU....I jos neku gomilu spotova...

 

Da fino zvuci kad je tako malo rastimano...

Ja ipak volim da je moja najdraza u stimu.

 

Ajde kad ja zavrsim sa ispitima da idemo negde...Ili da probamo da odsviramo zajedno nesto...Ne znam da li ste culi za bend Dust. Svirali su par puta u pivnici Holidej, i svirali su neke stvari od PJ...

 

Inace pre jedno 6 godina postojao je bend Aeroplane, koji je svirao u Domu Omladine samo grunge! Ne znam sta se sa njima desava sada...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa, mozete da mi posaljete kasete..ali znate u cemu je fazon? Ja nemam dva videa...Mozda bismo treblai da se skupimo i zajedno odgledamo to...?

Mislim, usput i da odgledamo Soundgarden i RHCP koji imam isto...Imam i AIC i NIRVANU....I jos neku gomilu spotova...

 

Da fino zvuci kad je tako malo rastimano...

Ja ipak volim da je moja najdraza u stimu.

 

Ajde kad ja zavrsim sa ispitima da idemo negde...Ili da probamo da odsviramo zajedno nesto...Ne znam da li ste culi za bend Dust. Svirali su par puta u pivnici Holidej, i svirali su neke stvari od PJ...

 

Inace pre jedno 6 godina postojao je bend Aeroplane, koji je svirao u Domu Omladine samo grunge! Ne znam sta se sa njima desava sada...

 

Jooooooj, slusaj sad ASKE:

1.Imas svasta mnogo lepo nesto fino puno lepo imas! 8O Mora se pogledati!

2.MORAS me upoznati sa `najdrazom`.Voleo bih da je `propustim kroz shake`! :mrgreen:

3.Slushao sam DUST u Holiday jedanput.... biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa: i hocu JOSH! Ali nemam uvid dali igde sviraju redovno/povremeno

Inache, riba stvarno peva bez pardona-PJ,RATM,AIC...posle svirke sam joj pruzio ruku s recima:`bravo Eddie!`(she smiled... :roll: ) A svirali su-ONCE(!!!),JEREMY,STATE OF LOVE AND TRUST(!!!!!),pa WOULD?,KILLING IN THE NAME OF, LORDS OF THE BOARDS,pa Skunk,......ma nema rupe u repertoaru! biggrin.gifa:

Ako neko provali za njihovu svirku,OOODMA da mi javi!

Ja sam inache imao u vidu `muzicko choshe`,kod Vuka,svako veche imaju zive svirke....

ASKE,kad su ispiti?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Joooooooooj, sto bi meni odgovaralo to da zajedno gledamo, posto ja ne da nemam dva videa, nego nemam ni jedan sad.gif

Ja se ni ne sjecam da li sam slusao Dust.... Znam da sam bio na nekim svirkama, ali vise ni sam ne znam sta sam sve odslusao, i sta je ko svirao, a kamoli kako se zove koji bend......

 

E da, jel neko vidio onu knjigu o Eddie-u i PJ-u u Stubovima Kulture. Cijena? Prava sitnica. Samo 250 din. biggrin.gifsmile.gif

 

P.S. Friendu, ne treba One Hot Minute, danas sam ga uzeo biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vazi, za gledanje cemo da se dogovorimo...zaboravih reci da imam i dokumentarac Hype! o istoriji i teoriji grungea... (mis'im ozbiljna je seka!)

 

Sto se "najdraze" tice...videcu sta kaze, ne znam da li ce da dozvoli da je neko drugi dira...

 

Ja sam slusala DUST 1. put....i kad je krenuo onaj F, pa Am za "State", ne da sam skocila...nego...Znam da su svirali jos par puta ali nisam isla...

Tu svira prof. gitare jednog mog druga.

 

Hmmm, nisam bila nikad u "muzickom cosetu". Kad sam kod Vuka, odem u "Tramvaj", jer tamo imaju najbolje toceno crno pivo u gradu! Bila sam i na jednoj svirci tu negde blizu u nekom klubu Kavos..ali to je bilo za vreme bombardovanja...

 

Ispiti su za dve nedelje...

 

nemam tu knjigu na srpskom ali imam originalnu verziju iste knjige na engleskom (ta mala na srpskom je skraceno izdanje), i jos dve monografije i knjigu sa intervjuima i jos jednu knjigu o njima...i planiram da nabavim jos jednu veliku...

 

A za jubilarnu 300tu...

She scratches a letter into a wall made of stone...

Why go home kad si ovoliko presao....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...